Кумася• вчера в 20:48

Як почати схуднення

Дівчата, як заставити себе менше їсти і почати спортом займатись? Завжди вдавалось ненадовго, зараз не маю сили і бажання((
Мати тріля• вчера в 20:48
Я начала с разрешения себе есть, что хочется и недельного подсчета калорий на своем обычном меню
автор Кумася • вчера в 20:49
Ответ дляМати тріля
Дякую, якою програмою рахуєте?
Мати тріля• вчера в 20:50
Ответ дляКумася
Дякую, якою програмою рахуєте?
FatSecret
Анонім-ка• вчера в 21:01
якщо не маєте сил і бажання, то нічого не вийде. Схуднення - енергозатратний процес. Тобто постійно доведеться це тримати в фокусі уваги, а якщо цієї кваги потребують інші процеси, то на схуднення не вистачить сил.
Мамкиня доця• вчера в 21:08
1) дефицит.
2) дисциплина
3)много белка и поменьше жиров

Иначе усю жизнь толстой будете
Мамкиня доця• вчера в 21:09
Ответ дляАнонім-ка
Правильно
Получается то, на чем фокус
Нет фокуса - нет результата
Радостина• вчера в 21:59
Нещодавно мені довелося кілька днів провести з хорошими знайомими (я думала, що то подруги). І от одна з них (та що все життя худне і ніяк не схудне) сказала мені, що я дуже зациклена на їжі. Чому? А тому, що я їла три рази на день і пила багато води, а не пива. Я просто дотримувалася свого звичного життя. А для неї це виглядало, як зацикленість.
До чого це я? До того, що схуднення (та утримання ваги роками!) - це режим і чітке дотримання правил
Не танцую- но пою• вчера в 23:09
Я настроююсь дуже довго. Але якось сама собі корегую по троху раціон, зменшуючи порції. А головне вечері, в мене проблема в тому, що весь день я тримаюсь. Норм сніданок, обід, полудень яблуко, ківі, чи горішок,насіння тиквинне наприклад, вечеря-понеслось. Як вдома то , заїдаю весь день, стресовий. І при тому там пачку сємок солоних. Чи Шоколад. Чи хліб свіже спечений(часто робимо) з маслом і сиром. От блін тягне на таке. Важко втриматись, але коли 1-2 тримаєшся, далі легше. І спорт так само. Головне почати. Мені більш групові заняття заходять. Комусь зал.