ПушАпница• 10 февраля в 08:49
Стілтниця на кухню яку
Є різні! Яку порадите
Швендяю містами• 10 февраля в 08:53
Бюджет необмежений?
Ми на останню кухню ставили HPL плиту, ще розглядали кварцит
ПушАпница
• 10 февраля в 09:03
Ответ дляШвендяю містами
Бюджет необмежений?
Кварцит гарний по якості?
Швендяю містами• 10 февраля в 09:08
Ответ дляПушАпница
Кварцит гарний по якості?
Так, дуже, але і ціна дуже
ПушАпница
• 10 февраля в 09:09
Ответ дляШвендяю містами
Так, дуже, але і ціна дуже
Ну десь 600 дол
Ужгород• 10 февраля в 09:15
Ответ дляШвендяю містами
Так, дуже, але і ціна дуже
У меня кварцит. В целом все классно. Но лучше не брать белый. На кварците тоже могут оставаться пятна от красящих.
Ужгород• 10 февраля в 09:16
Ответ дляПушАпница
Ну десь 600 дол
Хм. Мне еще до войны столешница до 1500 долл обошлась из кварцита. Но может у вас кухня маленькая.
ПушАпница
• 10 февраля в 09:29
Ответ дляУжгород
Не велика
Поліцейський патруль• 10 февраля в 09:31
У мене кварцит вже 8 років, як новий, немає ні плям, ні сколів, ні подряпин, блищить, ну і ціна була у нього віповідна, на невелику кухню близько 1500 уе. із встановленням і заносом, бо і вага 100+ кг у нього
Трактор Віка• 10 февраля в 09:48
Ответ дляПоліцейський патруль
А дайте фото пожалуйста
Шкідлива молекула• 10 февраля в 10:42
Ответ дляПушАпница
Кварцит гарний по якості?
это идеально! и еще акрил хорошо, он хоть и искусственный, но если, например кухня угловая - могут без швов сделать - и моя любовь - это литые раковины - без всяких стыков и тд. Но кварцит - это супер! вид сразу другой!
Швендяю містами• 10 февраля в 10:43
Ответ дляУжгород
Білий , як і чорний, ніякий краще не брати
Швендяю містами• 10 февраля в 10:45
Ответ дляПушАпница
Ну десь 600 дол
Це ви щось плутаєте, або вам ціну за метр назвали.
Кварцит на кухню 4 м, виходить 2-2.5 тис уе. І це не найдорожчий з них