7 вулиць у новому, розростаючому районі Копенгагена Svanemølleholm отримують українські назви: Київська, Українська, Маріупольська, Севастопольська, Херсонська, Миколаївська та Одеська.
На данській мові це буде так: Kyivgade, Mariupolgade, Ukrainegade, Sevastopolgade, Khersongade, Mykolajivgade og Odessagade. Обов’язково поїду по ним гуляти.
Вже не одна країна Європи виявила солідарність з українцями в їх відчайдушній та виснажливій боротьбі за свою незалежність, надавши деяким вулицям, площам та громадським місцям назв, пов’язаних з Україною.
В Данії, лідерка однієї з партій запропонувала перейменувати Українською вулицю, на якій розташоване російське посольство. Це було на нашому мітингу, де кількатисячний натовп загудів на підтримку і аплодував кілька хвилин. Я розумію, що це було б викликом на рівні провокації і тому Данський уряд на це не пристав. Але ідею все ж втілили. І я щиро вдячна за це. Бо, можливо, через покоління, у данців почнуть стиратися спогади про нашу війну та колосальну допомогу, яку вони нам надавали. Але наші назви їх вулиць навічно закарбують їх пітримку, протягнуту руку та співпереживання нашій країні.
Маленька країна. З великим серцем. Tak, Danmark!
Ответ дляАдляВасЯникто
Ясно понятно Перемога
АдляВасЯникто•
Учасник проєкту з 05.12.25
Що вас змусило зареєструватися на українському форумі?
Учасник проєкту з 05.12.25
АдляВасЯникто• сегодня в 13:34
Ответ дляL-i-s-a-92af
АдляВасЯникто•
Учасник проєкту з 05.12.25
L-i-s-a-92af•
Участник проекта с 10.01.20
Ответ дляАдляВасЯникто
L-i-s-a-92af•
Участник проекта с 10.01.20
я громадянка України,а не кацапський бот,як всі новорєгі
Mrs.Ochmonek• сегодня в 13:37
Згідно з останнім дослідженням Peterson Institute for International Economics (PIIE), Данія очолила світовий рейтинг держав за обсягом прямої військової допомоги Україні відносно власного валового внутрішнього продукту (ВВП).
Дані охоплюють період з січня 2022 року по жовтень 2025 року, демонструючи значний розрив між лідерами підтримки та найбільшими економіками Заходу.
Аналіз показує, що Данія виділила на оборонні потреби України 2,75% від свого ВВП. Цей показник є найвищим серед усіх країн-членів ЄС та НАТО. Таким чином, Копенгаген продемонстрував найвищу інтенсивність підтримки, випередивши країни, які традиційно вважалися головними донорами безпеки в Європі.
Високі позиції в рейтингу також зайняли країни Балтії та Скандинавії. Естонія спрямувала на допомогу Україні 2,63% ВВП, Литва — 1,91%, Латвія — 1,64%, а Швеція — 1,42%. Ці цифри підтверджують, що північно-східний фланг НАТО розглядає поразку Росії як життєво важливий пріоритет для власної національної безпеки.
Mrs.Ochmonek• сегодня в 13:37
Ответ дляVesy
Это по типу - все, что могу? Ну пусть будет солидарность )) Нью-Йорк же был в Украине
Спеціально для вас
АдляВасЯникто• сегодня в 13:38
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я громадянка України теж. Ви зараз де проживаєте? В Україні?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Спеціально для вас
Я даже это читать не буду )) не старайтесь
Mrs.Ochmonek• сегодня в 13:50
Ответ дляVesy
І справді, навіщо, вам , московитам, зайвий раз сумувати?
Ответ дляАдляВасЯникто
Ага,і вирішила зареєструватися щойно,щоб фейки москалів постити
АдляВасЯникто• 2 часа назад
Ответ дляL-i-s-a-92af
Это личное милочка.