В кого є ці пристрої вдома, скільки обійшлись? На базові потреби мінімально ? Чи є варіант зробити до 40 тисяч?
ПадаюВреверансах• 10 февраля в 13:57
В 2024 році 85 тис з батареєю 5 квт. Підключав чоловік сам.
Докупили пару тижнів тому батарею 700 євро
Natalia505• 10 февраля в 13:57
Ціна буде залежати від ваших потреб в потужності і людини яка вам встановить. Я тут коли читаю ціни офігеваю. Розводять людей безбожно.
Вот такие у нас
Хватает на 30 часов : холодильник, верхний свет, телевизор, ноутбук, роутер - это во время блекаута
В квартире газ, отопление центральное от света не зависит.
Бойлер, стиралка, духовка, пылесос, фен мы на них не пользуемся.
Если не блекаут, то феном голову сушим
4,8 квт это на самом деле мало
свет у нас 9 часов 1,5-2 часа 9 часов
за это время разряжаются на 75 % примерно, за 2 часа успевают полностью зарядиться
Покупали для холодильника, верхнего света и зарядки гаджетов, прежде всего. В доме студентка.
Если не блекаут, то феном голову сушим
4,8 квт это на самом деле мало
свет у нас 9 часов 1,5-2 часа 9 часов
Natalia505• 10 февраля в 14:14
Інвертор, автор без сонячних панелей втрачає сенс, коли світла немає більше ніж дві доби. Ви акумулятор просто не зарядите. Це не автономність. Уявіть що світла немає зовсім, що ви будете робити?
Ответ дляNatalia505
Да, мы еще будем брать зарядную станцию и генератор.
Natalia505• 10 февраля в 14:19
Ответ дляLibertad.
Для цього можна взяти інверторний генератор і зарядну. Все інше непотрібно. Якщо порахувати скільки вкладень, то заряджатись генератором ефективніше і надійніше.
Ответ дляNatalia505
Мы решили как сделали.
К инвертору можно подключать солнечные панели, можно добавить аккумуляторы.
Natalia505• 10 февраля в 14:20
Ответ дляLibertad.
Мы решили как сделали.
Так, це добре але дуже затратно.
Ответ дляNatalia505
А с панелями имеет смысл только если есть большая батарея, чтобы сплевывать туда непотребленную днем генерацию и потом ночью выедать) или в электромобиль сливать
Coffee is Love• вчера в 01:49
Ответ дляNatalia505
І часто у вас не буває 2 доби світло?
Ответ дляNatalia505
Основна потреба холодильник. Зарядити гаджети, ноут.
На роутер є дбж, освітлення то вже опціонально. Плита, пралка, мікрохвильова не потрібно. Тож питання чи екофло чи заморочитись з інвертором.