Личко Невеличке• 2 часа назад
Какой должна быть идеальная свекровь?
Скажите пожалуйста, невестки, какая должна быть современная свекровь,которую вы будете любить и уважать?🙏я как мама двух сыновей интересуюсь,мне очень хочется стать для своих дочерей которых приведут мои сыновья, второй мамой.
Мотористка• 1 час назад
Ответ дляСтервочка
мабуть ці поради ви дали і своїм батькам )
Моєї мами вже давно немає, батько робить все як я написала, хоч ніколи це не озвучувалося. А от занадто надмірної уваги і коли лізуть не в свої справи я не люблю.
Стервочка• 1 час назад
Ответ дляМотористка
а навіщо надмірна увага , я вважаю що молода сімья повина жити та ростити дітей сама , а батькі мають право на власне життя .
допомога ок , коли мають бажання та час .
Мотористка• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Т.е только приходи помогай , а так пошел нах….й не мешай . Считаю раз взрослые то все сами какая помощь
Я ж написала - якщо свекруха хоче допомагати. Якщо ні - до побачення. Ніхто нікого ні до чого не змушує. Ніхто нікому не надоїдає. Правильно - якщо дорослі - самі беруть на себе відповідальність за все, що відбувається в сім´ї
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А де ж ваша мама була, коли вам треба була допомога?
Какая разница,где
Путающаяся• 1 час назад
для меня ,это человек, который хоть иногда и будет на моей стороне тоже. С первого дня знакомства я почувствовала дистанцию...Многое было за 20 лет ( слава Богу она живет в другом городе) и вот она выехала с 4 стадии рака к нам,проходила лечение год ( мы ей покупали лекарства за 250 000 т гр на три месяца ) и через год она решила уехать обратно с словами мне тут не рады.
Мотористка• 1 час назад
Ответ дляСтервочка
Сто відсотків! Я написала, допомога виключно по бажанню обох сторін. Як Ви всі читаєте?
Бритоножка• 1 час назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Далеко, а свекруха поруч дім, руку подать.
Мама тоже не спішила приїздить помагать, але вога хоч працювала і я її не утримувала, навідміну від свекрухи.
Ну то таке. Діти виросли і ладно. Виду не подаю, нічого не згадую.
ЖенаАйтишнеГа• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Какая разница,где
Ну ваша зрозуміло де була.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляМотористка
Здесь каждая вторая считает , что должна помогать сидеть с детьми , желательно пару квартир подарить , а во во всем остальном можно ее слать на 3 буквы .
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну ваша зрозуміло де була.
При чем тут моя мама, вы не в себе?
Кицюююня• 1 час назад
Ответ дляМаурита
Никогда вы не будете для невесток хорошей. Всегда будут сравнения со своей мамой и постоянное, а вот моя мама… и т.д. Поэтому максимально не вмешиваться и жить свою лучшую жизнь.
У меня хорошая свекровь. Любимая бабушка для ребёнка. В браке 22
Маурита• 1 час назад
Ответ дляКицюююня
Супер. Вы, я уверенна, тоже очень хорошая невестка. Подобное притягивает подобное 💐
Маю декілька думок• 1 час назад
Моя тетя для меня эталон свекрови.
Она была всю жизнь зав санстанции. и тут сын подбирает певичку в кабаре. Тетя: всегда только за нее. Сказала сыну- только свадьба, свадьбу отгуляли на совесть. Квартирку хоть и хрущик, молодым подогнала. (дальше помогли расшириться). Сильно в жизнь не лезла, но постоянно совала поддержку,деньгами, огородом. Когда невестка ушла в декрет, помогла с ребенком, оплатила ей учебу на бухгалтера ( когда ездила на сессии, сидела с ребенком она и ее муж), отпускала на море вдвоем- ребенок на ней, летом почти все время ребенок на ней. После окончания учебы в больницу устроила на работу ( больничные низзя! ребенок на ней)- ну дальше уже та невестка сама поменяла работу.
Тетя постарела, теперь невестка бегает к ней как к себе домой. Всегда ’мама’ и мужу подзатыльников- куда чего надо свозить или помочь.
Ну в общем. Это просто мечта недостижимая, не видела бы - не поверила, что так можно.
Бритоножка• 1 час назад
Колись знайомій при мені дзвонить свекруха і каже Коля казав у тебе там завтра захід планується з подругами, то давай я забіжу за дітьми в школу і садок, щоб ти підготувалася спокійно і привела себе в порядок, може зачіску чи манікюр хочеш зробить. І мені як вести додому їх чи в себе лишить до ранку? Їжу в любому випадку я приготувала чи тут їх погодую чи до вас додому закину. Може, ти довше погулять хотіла.
Я офанаріла.
Ну, правда вона і цінує її дуже і хвалить завдли за допомогу. Всім каже в неї найкраща свекруха
Я офанаріла.
Мотористка• 1 час назад
Не забувайте. Це гра двох учасників. Як свекруха буде відноситися до невістки - така буде і відповідь. І навпаки, як невістка себе зарекомендує, таке і буде мати відношення до себе. Рано чи пізно комусь з них потрібна буде допомога. Спочатку невістці (з дітьми, порадою, можливо щось приготувати і т.п ), потім свекрусі (вік, хвороби, життя в гіршому випадку на одну пенсію, допомога по догляду, грошима і т д.). Звісно, у всіх різні ситуації. Але часто тією ж свекрухою на старості років займається саме невістка, а не син. Тому краще за все тримати хороші відносини протягом всього життя між собою. Обом
Бритоножка• 1 час назад
Ответ дляМотористка
Це дуже мудро!
Мотористка• 1 час назад
І ще, хто тут возмущається, що від свекрухи треба тільки квартири і з дітьми сидіти. Не забувайте, ви тим самим вкладаєте в своє майбутнє. А воно не за горами, пенсія, хвороби, тим більше, якщо не дай Бог, деменція чи інсульт, інфаркт... Якщо людина стає лежачою. І тоді на допомогу прийде невістка і син (впевнена, якщо мати з ними гарні відносини, то так і буде). А доглядати за лежачою старою людиною - це вам не памперси міняти дитині і не гуляти з нею по майданчику. Це в стократ важче і фізично і морально. Дитина два - три роки і виросте. І не треба буде допомога. А от доглядати до кінця життя за лежачим хворим - то не порівняти навіть. Тому так, ви таким чином будуєте своє майбутнє. Дай Бог, щоб всі здорові були і фізично і ментально. Але, на жаль, мало я таких пенсіонерів зараз бачу. Навіть ті, які були живчиком, з часом теж ’здуваються’, на превеликий жаль....
Гравіцапа• 52 минуты назад
Ответ дляПутающаяся
По-перше, це син купував ліки своїй хворій мамі. А як інакше? Вона ж мабуть теж його у дитинстві лікувала. Чи хто по-вашому має піклуватись про батьків? Ви б своїй не допомогли у лікуванні?
По-собі скажу, що свекруха не повинна лізти у життя невістки. Моя до мене дзвонила майже щодня. Давали указання щодо новонародженої дитини. При цьому з дитиною жодного дня не була. Ок, розумію, вона не повинна цього робити. Що не зрозуміло, невже їй самій не хотілось побути з онуками. Пам´ятаю, я спілкувалась з мамою свого тата. Як вона раділа, коли я мала приїжджала до неї.
Снегурочко• 46 минут назад
Ответ дляМинерАлочка
Жить своей жизнью
А от ні, така теж буде погана.
Бо не допомагає, не цікавиться життям невістки. А якщо ще є онуки, то свекрусі неможна жити своїм життям.