Тень льва• 10 февраля в 16:05

Чи знаєте випадки, коли коханці прилетів бумеранг?

Чи це все казки?
По класиці: чоловік зраджував із жінкою, дуже схожою на мене зовні , але молодшою на 8 років. Коли дізналася-виставила. А він тільки й радий, живе з цією жінкою, вона виставляє щасливі пости в соцмережах і нема ні в кого ніяких бумерангів
Я_не_аноним_100%• 10 февраля в 18:14
Ответ длямаска Ілона
Як думаєте, за що нам всім таке страхіття, як війна? Це бумеранг? Гріхи попередніх поколінь? Чи що?
От тут і є відповідь ,що бумерангу не існує.
отож
Мені хлопець зраджував безліч раз за роки стосунків, брехав, газлайтив, принижував деколи, він прекрасно живе як і усі його дівки та нинішня дружина.
Я_не_аноним_100%• 10 февраля в 18:16
Русня живет и радуется, им ничего не прилетает.
маска Ілона• 10 февраля в 18:24
Ответ дляВанна Тазиковна
То ж ви чомусь вирішили, що війна - то бумеранг всім. Я вам пояснила, що ні, це не так.
Тепер ви ще якийсь буремг шукаєте
Що не так?
from Ukraine• 10 февраля в 20:28
Знаю случай, он бросил жену ради любовницы с двумя детьми, беременную третим. У неё случился выкидыш из-за стресса.
Потом та любовница родила двоих детей, оба с глубоким аутизмом инвалиды
Стильна штучка• 10 февраля в 20:46
Ответ дляГарантую неперелевки
Смотря что вы считаете бумерангом. Знаю примеры, где живут долго и счастливо, знаю случаи, когда развелись
Я увела чужого мужа. Переболела ковидом. Это считается бумерангом?
Коко На Страже• 10 февраля в 21:00
Ответ для90x60x90
Нет конечно. У дамочки проблемы с репродуктивной системой. И они у неё явно были бы и без романа с директором. Если она найдёт хорошего врача и решит проблемы с репродуктивной системой , то и детей родит. Это значит бумеранг улетел ?)
Не решит и не родит, ей уже 45