бифидобактерияЖоржик• Изменено вчера в 16:47
Ось що думають жінки військових
Знаєте, стільки недолугих коментарів про жінок цивільних, ухилянтив. Погортаєш стрічку тредса - здуріти можна скільки злості і заздрощів від «несправедливості»
А потім ті ж самі жінки військових плачуться, що шлюб розпався, бо дуже багато «посестр» там і почалися більш близькі стосунки на стороні та зради, віддалення.
То справа дійсно в ухилянтах чи просто в бажанні бути зі своїм чоловіком поруч, як і інші?
Чи в бажанні щоб і інші страждали?
МатьЧасть• вчера в 16:49
’ Раб не злиться на того, хто його поневолив, а злиться на того, хто вільний’
Лучше и не скажешь
Королева краси• вчера в 16:50
Ничего скоро подпишут мирный договор и все военные поедут по домам и будет мир во всем мире!
Бери шинель, пошли домой.
Как нефиг делать• вчера в 16:50
Ответ дляКоролева краси
Бери шинель, пошли домой.
А дата не известна ещё когда 😁?
Маргарита и Мастер• вчера в 16:50
я их отчасти понимаю , почему одних затолкали в бус и воюй , другой дома , еще путешествует
Зубная фея• вчера в 16:50
Ответ дляКоролева краси
Бери шинель, пошли домой.
Дата этого скоро?
Дивне створіння• вчера в 16:50
У мене ухилянт, але я всим серцем співчуваю жінкам, у яких чоловіки на війні або в полоні.
Аби тільки я могла їм допомогти
Хитрушка-чекушка• вчера в 16:51
Я дружина загиблого військового. Мене не тригерить парочки. Мене тригерить, коли інші вважають, що мій виявляється дурень,як і ті, хто зараз боронить країну. А от їхні чоловіки не раби,вони не хочуть воювати, хай воюють ті, хто хоче. Так от, ніхто не хоче воювати,всі хочуть бути х сім´ями. Тоді виходить треба було і не починати. Але ж які захопливі пости були на початку війни, ’наші захасники, наші котики’, до теперішнього ’дурні’. Це дуже ранить....
Морожена_курка• вчера в 16:51
Ответ дляКак нефиг делать
А дата не известна ещё когда 😁?
тут ниже писали, в апреле. советчице можна верить
Как нефиг делать• вчера в 16:52
Ответ дляМорожена_курка
1 апреля )
бифидобактерияЖоржик
• вчера в 16:54
Ответ дляХитрушка-чекушка
Це дуже ранить
Щоб побачити наскільки будуть виправдані ці жертви і смерті треба дожити до «кінця» війни/договору чи ще чогось, щоб зрозуміти, а чи був сенс.
VivaForever• вчера в 16:56
Ответ дляЗаведУющая
Тредс це розсадник ботів
А советчица? Создала мирную тему,нажаловались так, что тему удалили и у меня полный бан, написала в поддержку -разблокировали, потому причины не было, просто ботня нажаловалась
Ду да ду да ду• вчера в 16:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
Когда затолкали, то понять можно. Но многие из мужей этих жён, если не большинство, пошли добровольно!
бифидобактерияЖоржик
• вчера в 16:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
А почему у кого-то мерседес, а другой на маршрутке на работу 6 дней в неделю волочится?
Накладні мюслі• вчера в 16:57
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Это совсем разные сравнения...
бифидобактерияЖоржик
• вчера в 16:57
Ответ дляЗубная фея
Каждую сторону по-своему можно понять, все хотят покоя и счастья
Значит понимания никогда не наступит
Зубная фея• вчера в 16:58
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Значит понимания никогда не наступит
Всеобщего понимания и единогласности ни по какому вопросу не существует, такова жизнь
Ду да ду да ду• вчера в 16:58
Ответ дляМона Лиза
Удалено администрацией...
Как бы она его закрыла дома, если он сам рвался - шёл на войну?
бифидобактерияЖоржик
• вчера в 17:00
Ответ дляМона Лиза
Удалено администрацией...
Та багато хто навіть не питав думку жінки
Для багатьох війна то наркотик, знаю випадки коли навіть з ранами повертались, не казали нічого сімʼям, щоб не списали і сенс був не втрачений
Кіма кепка• вчера в 17:00
взгалі дружина-військового це що якийсь особливий статус? Типу матір-героїня? А хтось дружина електрика, хтось підприємця і що. Всі потрібні суспільству.
муха в кедах• вчера в 17:02
Завжди були справжні чоловіки, і сцикуни.Хтось захищав, хтось ховався. Хтось йшов на допомогу, хтось відвертав голову.
Ду да ду да ду• вчера в 17:01
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вот-вот. Но почему-то говорят: ’никто не хочет воевать!’ Но на самом деле хотят, и многие. А жены их, вместо претензий к своим мужьям, начинают чужих людей в чем-то обвинять.
Мона Лиза• вчера в 17:02
Ответ дляДу да ду да ду
Покинула б такого, точніше це він її вже покинув, а їй простоттреьа було б жить своє життя без нього, а не страждать.
бифидобактерияЖоржик
• вчера в 17:03
Ответ длямуха в кедах
Та сцикуни виживають, як і ваші предки
Але знову так би мовити еволіція прийшла до нас прибрати «сміливих»
Не сцикунів завжди лев зʼїдав першим
І я не вважаю, що цим потрібно пишатися
Не сцикунів завжди лев зʼїдав першим
І я не вважаю, що цим потрібно пишатися
Успокойся_Успокойся• вчера в 17:03
Ответ дляКіма кепка
Приехали, конечно.
Если бы не военные, где бы тот пидприемец был.
Давайте тут не путать, немного берега