бифидобактерияЖоржик• Изменено вчера в 16:47

Ось що думають жінки військових

Знаєте, стільки недолугих коментарів про жінок цивільних, ухилянтив. Погортаєш стрічку тредса - здуріти можна скільки злості і заздрощів від «несправедливості»
А потім ті ж самі жінки військових плачуться, що шлюб розпався, бо дуже багато «посестр» там і почалися більш близькі стосунки на стороні та зради, віддалення.
То справа дійсно в ухилянтах чи просто в бажанні бути зі своїм чоловіком поруч, як і інші?
Чи в бажанні щоб і інші страждали?
Ду да ду да ду• вчера в 17:04
Ответ дляМона Лиза
Покинула б такого, точніше це він її вже покинув, а їй простоттреьа було б жить своє життя без нього, а не страждать.
Но они выбрали другое, клевать других женщин и чужих мужчин...
Аноним с кешбеком• вчера в 17:05
На советчиці прямо видно, як в нас поважають захисників. Добре триндіти, коли не в окопі, і не в полоні кацапів. Шкода, що ціною життів ідейних, сміливих і притомних, залишається в тилу стільки убогого сміття, яке ладне жити хоч з путіним, якого будуть обсмоктувати в екстазі, аби тільки путя їх не вбивав
Ду да ду да ду• вчера в 17:05
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Приехали, конечно.
Если бы не военные, где бы тот пидприемец был.
Давайте тут не путать, немного берега
Работал бы, как и раньше?
Братья Капли• вчера в 17:05
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я дружина загиблого військового. Мене не тригерить парочки. Мене тригерить, коли інші вважають, що мій виявляється дурень,як і ті, хто зараз боронить країну. А от їхні чоловіки не раби,вони не хочуть воювати, хай воюють ті, хто хоче. Так от, ніхто не хоче воювати,всі хочуть бути х сім´ями. Тоді виходить треба було і не починати. Але ж які захопливі пости були на початку війни, ’наші захасники, наші котики’, до теперішнього ’дурні’. Це дуже ранить....
Извините, ваш сам пошел или забрали?
Кіма кепка• вчера в 17:05
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Приехали, конечно.
Давайте тут не путать, немного берега
якби не ’умовний’підприємець, то податки би не сплачувались, робочі місця не створювались, розумієте?
автор бифидобактерияЖоржик • вчера в 17:06
Ответ дляАноним с кешбеком
А ще стільки убогого сміття, яке лаїть як те чіхуа хуа, тільки на дивані, бо вона жіночка, не для війни, або в неї отприски чи в америці з европою на пособіях
Хитрушка-чекушка• вчера в 17:07
Ответ дляБратья Капли
Извините, ваш сам пошел или забрали?
Мобілізували. Але він не переховувався ніколи, не тікав і не ’рєшал’
Аноним с кешбеком• вчера в 17:08
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Багато різних ситуацій. Але багато що є показовим. З моєї родини є захисники з 2014. Тому, мені огидно бачити, як в нас цих людей змішують з лайном. Коли життя в безпеці, то всі сміливі
Успокойся_Успокойся• вчера в 17:09
Ответ дляКіма кепка
Я все прекрасно понимаю и не хочу сводить в одну точку.
Не хочу подменять понятия-
Очень много пидрпреемцев не стали воинами, но возможности были у всех.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 17:09
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я вам дуже співчуваю. Обіймаю.
Ніхто не хоче воювати, окрім влади.
Мона Лиза• вчера в 17:10
Ответ дляАноним с кешбеком
Удалено администрацией...
автор бифидобактерияЖоржик • вчера в 17:10
Ответ дляАноним с кешбеком
Ми не змішуємо добровольців з гімном, це їх рішення
Відкрийте кордони і ми собі безпеку самі створимо. Бо внутрішній ворог для чоловіків гірше за зовнішнього. І цей ворог - влада.
Безпеку ми ладні собі створити, аби волю та свободу так звану дали, яку так люблять українці
Аноним с кешбеком• вчера в 17:11
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Для волі і свободи треба щось робити, а не чекати від когось
Накладні мюслі• вчера в 17:12
Ответ длямуха в кедах
Завжди були справжні чоловіки, і сцикуни.Хтось захищав, хтось ховався. Хтось йшов на допомогу, хтось відвертав голову.
Так процентов 75 наверное это те,кого словили воюет,не по своей воле
Аноним с кешбеком• вчера в 17:13
Ответ дляМона Лиза
Удалено администрацией...
автор бифидобактерияЖоржик • вчера в 17:13
Ответ дляАноним с кешбеком
А ну то така «вдобна» воля та свобода, зручна комусь одному
Ні, за таке люди і не хочуть вмирати, за навʼязану свободу, яку треба здобувать
Накладні мюслі• вчера в 17:14
Ответ дляАноним с кешбеком
Так нет и не будет этой воли и свободы
Не зацілована• вчера в 17:14
Ответ дляХитрушка-чекушка
Пости були різні від самого початку, але ботня - нагядачі, диванні воякі, перша хвиля бігунів і корисні блаженні, кидалися зграєю на тих, хто з перших днів писав про перемовини і цінність людського життя.
Повністю з вами згодна, не потрібно було і починати.
Кіма кепка• вчера в 17:14
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не хочу подменять понятия-
Тільки коли спілкуєшся зі знайомими які служать, вони кажуть не вздумай сюди йти ні в якому разі, а їх дружини всіх в окопи відправляють, ось і вся різниця.
автор бифидобактерияЖоржик • вчера в 17:15
Ответ дляАноним с кешбеком
Удалено администрацией...
Зрозуміло що є там і хороші чоловіки, але і такі зраджують і кидають жінок при зручному випадку
Особливо це образливо жінці яка тягає його, лікує, а воно переписки має чи коханку, бо йому тепер не вистачає визнання як чоловіка
Аноним с кешбеком• вчера в 17:14
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ви там писали, що наче нікого не принижуєте. Щось не видно
Мона Лиза• вчера в 17:14
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ви ж розумієте, що ці захопливі пости писали боти з ОП, да був арестович і багато кого вони випустили, щоб розводили малограмотних людей. А хто не пішов тоді в військомат усвіломлювали силу розрухи війною і усвідомлювали, що нам вже не щастать процвітаючох крахни якщо війна буде хоча б рік, бо економіка відкотися на багато років назад, то який сенс було починать, щоб жити гірше?
Ну не всі це розуміли, так що тепер і інших покласти?
Аноним с кешбеком• вчера в 17:15
Ответ дляНакладні мюслі
Так нет и не будет этой воли и свободы
Ну так а чому? Вам не цікаво? Ви хочете щоб хтось це приніс і забезпечив?
Не зацілована• вчера в 17:15
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Це дуже ранить
Щоб побачити наскільки будуть виправдані ці жертви і смерті треба дожити до «кінця» війни/договору чи ще чогось, щоб зрозуміти, а чи був сенс.
Жертв взагалі не повинно було бути. Приносити людей у жертву - цьому ніколи не може бути виправдання.
автор бифидобактерияЖоржик • вчера в 17:17
Ответ дляАноним с кешбеком
Слухайте, бути народом який будується на скорбі, болю, жалю, боротьбі…оце вся історія України.
То вибачте, а кому це подобається? Мазохістам?
Ви цього бажаєте дітям/внукам і так циклічно чи вірите що це колись скінчиться?
Накладні мюслі• вчера в 17:19
Ответ дляАноним с кешбеком
Нужно было тогда никого не выпускать и женщин тоже,если у них есть жилье и они не из оккупированной. А то так,одни закрыты, вторые воюют,третьи катаются на море спокойно. И так же женщины, мы работаем под ракетами,без света, постоянные нервы,а другие себе по лунопаркам катаются в Германии. Одни говно выгребают,другие на отдыхе.
Аноним с кешбеком• вчера в 17:19
Ответ длябифидобактерияЖоржик
І? Програміст Вася чи сантехнік Діма святі мученики які ніколи не зраджують? Чи не думають про таке? А жінки? Зраджують і жінки військових, і жінки простих бідних масічків
Не зацілована• вчера в 17:17
Ответ длямуха в кедах
Захищати повинні дипломаты і президент , а якщо вони на це не здатні, то не маю ніякого права кидати людей у криваву бійню.
Аноним с кешбеком• вчера в 17:19
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так може ми фіговий слабкий народ? Такі ж раби як і кацапи? Які всю історію нічого не можуть?
автор бифидобактерияЖоржик • вчера в 17:21
Ответ дляАноним с кешбеком
Крли чоловік рівноцінний, має реалізацію і повагу з гідністю менше ризиків.
Чоловік який стикається з постійною фізичною недієздатністю при зручному випадку - зрадить, щоб щось довести ще самому собі. Купа таких випадків. Та і відносини ці співзалежні все одно
Я плюс мінус про однакових чоловіків кажу, а не бабників. І справа не тільки у тих хто з війни прийшов