бифидобактерияЖоржик• Изменено 10 февраля в 16:47
Ось що думають жінки військових
Знаєте, стільки недолугих коментарів про жінок цивільних, ухилянтив. Погортаєш стрічку тредса - здуріти можна скільки злості і заздрощів від «несправедливості»
А потім ті ж самі жінки військових плачуться, що шлюб розпався, бо дуже багато «посестр» там і почалися більш близькі стосунки на стороні та зради, віддалення.
То справа дійсно в ухилянтах чи просто в бажанні бути зі своїм чоловіком поруч, як і інші?
Чи в бажанні щоб і інші страждали?
ПотеряласЯ Я...• 10 февраля в 19:41
Ответ дляМатьЧасть
’ Раб не злиться на того, хто його поневолив, а злиться на того, хто вільний’
Лучше и не скажешь
Хороша фраза, треба запам´ятати. На жаль, так і є
Цвіпканя• 10 февраля в 19:42
Ответ дляФайна цьоця
Выходит, дама , сбежавшая с толстопузым сынулей-ухылянтом, того, тоже звала пуйла? И стало быть, плевать ей на нашу многострадальную землю.
Это не я говорю, а та, на чей коммент я отвечала.
ПотеряласЯ Я...• 10 февраля в 19:43
Ответ дляАкуна_Матата
Удалено администрацией...
Серйозно? Може, яник ваш прокремлівське кодло всюди пропхав, у всі органи влади?
Акуна_Матата• 10 февраля в 19:44
Ответ дляПотеряласЯ Я...
сейчас кодло у власти устраивает? наслаждайтесь...
Федорино Горе• 10 февраля в 19:46
Ответ дляНе їм після шостої
Маленька Україна вже який рік воює з тим слоном . Я вам нагадую .
«Київ за три дні» ми це чули
Так можно воевать ещё 33 года. Только нардеп сказал что ресурса осталось на полтора года войны. А потом что?
Святатабожа• 10 февраля в 19:47
Дівчата,у яких чоловіки воюють,як би була можливість не йдти воювати,а сидіти дома з бронью, щоб ви обрали для вашого чоловіка та сина?
У нас повно кадрових військових, 50 річних військових пенсіонерів, їх сотні тисяч - вони мали воювати ,а не ваші чоловіки. То зліться на владу, а не на сусіда із собачкою
Федорино Горе• 10 февраля в 19:49
Ответ дляСвятатабожа
У меня муж месяц как бусифицирован. Ещё даже не на учебке. Я была бы счастлива если б он ушёл оттуда и пусть хоть год два дома сидит.
ПотеряласЯ Я...• 10 февраля в 19:49
Ответ дляАкуна_Матата
Це теж кодло, але ж сама війна почалася то у 2014. Коли Україна відмовилася йти проросійським шляхом, куди її направляли агенти кремля
ПотеряласЯ Я...• 10 февраля в 19:50
Ответ дляФедорино Горе
Можливо, вдасться піти в сзч
Графиня Шезвездицкая• 10 февраля в 20:22
Ответ дляСвятатабожа
Смысл рассуждать о привидениях
kot_begemot_kot• 10 февраля в 21:05
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я дружина загиблого військового. Мене не тригерить парочки. Мене тригерить, коли інші вважають, що мій виявляється дурень,як і ті, хто зараз боронить країну. А от їхні чоловіки не раби,вони не хочуть воювати, хай воюють ті, хто хоче. Так от, ніхто не хоче воювати,всі хочуть бути х сім´ями. Тоді виходить треба було і не починати. Але ж які захопливі пости були на початку війни, ’наші захасники, наші котики’, до теперішнього ’дурні’. Це дуже ранить....
Обнимаю Вас. И так хочется подобрать нужные слова
.
Пусть все любимые вернутся домой к семьям
kot_begemot_kot• 10 февраля в 21:06
Ответ дляФедорино Горе
Тут ещё Зеля выдал шо деды 60+ могут служить по контракту. ’Вы все намеки какие-то делаете’ 😄 Так что шоу маст гоу он.
Зеля скоро кличка переплюнет по своим опусам.
kot_begemot_kot• 10 февраля в 21:10
Тоже помню, как тут одна перед одной: ’Наши котики, наши котики’.
Теперь тцк прессует наших котиков , не перебирая.
Котики прессуют котиков.
Где-то читала статистику, что тцкашников развелось столько, что они уже составляют четвертую часть всей нашей армии.
Котики прессуют котиков.
А чого так?
Коли у 2014 році жінки своїх чоловіків через АТО не бачили всім було пофіг. Всі бачили тільки безкоштовні обіди для дітей і рахували скільки грошей (можливо ) ті сім’ї отримують. Коли дітей брали в садок поза чергою, то кричали, що ніхто тата дитини в окоп не посилав. А що тепер сталося?
Масштаб став більший і більше сімей зіштовхнулися з цим. Але тим, хто все ще не зіштовхнувся насрать. Так само як і теперішнім дружинам мобілізованих чи військових було насрать у 2014.
На жаль це правда життя.
Anchik1878• 10 февраля в 21:27
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та сцикуни виживають, як і ваші предки
Але знову так би мовити еволіція прийшла до нас прибрати «сміливих»
Не сцикунів завжди лев зʼїдав першим
І я не вважаю, що цим потрібно пишатися
Не сцикунів завжди лев зʼїдав першим
І я не вважаю, що цим потрібно пишатися
По вашому сцикунам треба пишатися, що вони сцикуни?
Natal_ka91• 10 февраля в 21:31
Ответ дляAnchik1878
Так хто пишається? Вони просто хочуть жити, як і ви
Anchik1878• 10 февраля в 21:34
Ответ дляNatal_ka91
Почитайте на який опус я задала питання
L-i-s-a-92af• 10 февраля в 22:24
Ответ дляVivaForever
А советчица? Создала мирную тему,нажаловались так, что тему удалили и у меня полный бан, написала в поддержку -разблокировали, потому причины не было, просто ботня нажаловалась
Відкрила вашу тему від 24.02.22-спіймала ПА(
Як жахливо все,що ми пережили
L-i-s-a-92af• 10 февраля в 22:26
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дякую вашому чоловіку за захист.У Бога мертвих немає,тільки це і тримає віру в добро.
Дуже вам співчуваю у вашій втраті
L-i-s-a-92af• 10 февраля в 22:28
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Приехали, конечно.
Если бы не военные, где бы тот пидприемец был.
Давайте тут не путать, немного берега
Тролі сьогодні знову в ударі
Gipotenuza• 10 февраля в 23:38
Ответ дляSunDancer
Я вам підкажу. Йдіть самі в ЗСУ. Завдяки вам чиясь дитина батька побачить у відпустці.
А вам детей наших защитников не жалко?
Annetka_100• 10 февраля в 23:43
Мне страшно подумать что будет, когда вернуться с фронта те, кто воевал и спросят о своих погибших братьях у тех, кто прятался.
После войны всегда всплывают внутренние социальные проблемы, к сожалению.
woman Warrior• вчера в 00:46
Ответ дляAnnetka_100
Пролемы будут.
Но.Почему они вообще должны спрашивать у тех, кто не желает воевать?
Они что, кадровые военные?
Спрашивать у других гражданских, почему они не погибли. как другие??
Правда?
Они что, кадровые военные?
Правда?
woman Warrior• вчера в 00:49
Ответ дляSunDancer
от вы наивная