Девальвация• вчера в 19:05

Хто худне і займається спортом, яке у вас кбжв?

Моє кбжв з дефіцитом в -15% складає 1600.
Це тупо для мене багато, наїдаю максимально 1450, обмежуючи вуглеводи майже на 1/4. І більше не можу в себе всунути.
Тренування присутні, це дві силові щотижня по 1 годині з тренером + два рази на тиждень бассейн, , останньо пливу близько 1.2 км, і ще на сквош по вихідним, нас трійка граємо по колу. Тобто постійно щось маємо.
Це неправильно пораховане кбжв чи просто коли обмежуєш вуглеводи, то через це ц недобору йде по кбжв?
Як у вас це відбувається?
Дякую
Чудовий каламбур• вчера в 19:07
Так, а что вам дадут чужие цифры? Мне, например, надо наедать белка 130 гр. Ваши 1450 ккал для меня - это разгрузочный день.
автор Девальвация • вчера в 19:08
Ответ дляЧудовий каламбур
Я вживаю 100 білку іноді виходить більше
Тренер каже, краще вливати білок, ніж вуглеводи
Тому що мене несе саме від них
автор Девальвация • вчера в 19:08
Ответ дляЧудовий каламбур
Мені потрібен чужий досвід, цікаво послухати як в інших відбувався цей процес і як швидко був результат
Пасти Ла• вчера в 19:09
А зачем максимально ограничивать углеводы? Они тоже нужны...
Петриківна• вчера в 19:09
Ответ дляДевальвация
Ви хочете сказати, що у Вас так мало жирів, що Ви не можете набрати планові 1600?
Пасти Ла• вчера в 19:12
Ответ дляДевальвация
Тому що мене несе саме від них
Вы бодибилдер на сушке? Долго вы, интересно, собираетесь с в таком темпе питаться)?
культУра• вчера в 19:19
1748 мінімум мій на дефіциті ( білок 140)
5 тренувань в тиждень, з них три силові і дві йоги
Ну ще намагаюся ходити тим 12-15 тис і хоч двічі кардіо по 30-45 хв
Останні три місяці кардіо не було і кроків було мало (
Але вже відновила
Я можу і 2500 на ізі зʼїсти
культУра• вчера в 19:19
Ответ дляДевальвация
Тому що мене несе саме від них
Ваш тренер не розумна людина )
Білок це матеріал, а вуглеводи інструмент
Конфиденциальность• вчера в 19:27
1800, 110-120 г белков, 60-80 грамм жиров, 160-200 углеводов.
автор Девальвация • вчера в 19:32
Ответ длякультУра
Ваш тренер не розумна людина )
Ні, я не про це.
А про те, що якщо наприклад я повинна вживати 180 вуглеводів, то я їх стільки вживати не можу фізично, а коли в мене перекуси, то я тим паче повинна дбати про правильний перекус, а не той, який мені просто цукор в крові підвищить в я буду через півгодини знову голодною
автор Девальвация • вчера в 19:33
Ответ дляПасти Ла
Ну тому що в мене через вуглеводи росте живіт, є а здуття і тіло набрякле
Обмежую вуглеводи до 120 і супер.
Я ж не написала, що із повністю прибираю чи не вживаю
автор Девальвация • вчера в 19:34
Ответ дляПетриківна
Жирів в мене 56.
Я їх набираю іноді до 65.
автор Девальвация • вчера в 19:34
Ответ дляПасти Ла
Чому?
Норма білку при активних тренуваннях це *1,8.
автор Девальвация • вчера в 19:35
Ответ длякультУра
Але вже відновила
Я можу і 2500 на ізі зʼїсти
Ну якщо мова йде про правильне харчування, то я не наім 1600. А якщо тортики і булки їсти, то теж легко набиту 2500 ;)!
автор Девальвация • вчера в 19:36
Ответ дляКонфиденциальность
Дякую
Чи є ц вас перекос в харчуванні?
Типу відхилення від кбжв в дефіциті, наприклад в жирах?
культУра• вчера в 19:36
Ответ дляДевальвация
Про правильне
автор Девальвация • вчера в 19:40
Ответ длякультУра
Про правильне
Блін
В мене не має такого апетиту, щоб наїсти саме на правильному
Конфиденциальность• вчера в 19:46
Ответ дляДевальвация
Дякую
Чи є ц вас перекос в харчуванні?
Бывает белков больше съем, бывает жиров, бывает углеводов. Мне главное что бы калории сошлись. Но в основном вхожу в пределы.
автор Девальвация • вчера в 19:48
Ответ дляКонфиденциальность
А стан тіла не змінюється в залежності від того, в яку сторону перекос?
І як змінюються цифри на вагах ?
Конфиденциальность• вчера в 21:00
Ответ дляДевальвация
І як змінюються цифри на вагах ?
Я не фитнес бикини, поэтому не замечаю не тело, ни весового изменения.