ЗновЗдоров• вчера в 20:45
Боді позитив це дійсно любов до себе чи безвідповідальність прикрита «нормою»
Дуже часто натрапляю на рекламу цієї молодої дівчини в інстаграм і думаю, невже їй дійсно хочеться так виглядати в такому молодому віці? Чи це просто небажання щось змінювати? Бо «любов до себе» це простіше, ніж нормальне харчування і спорт.
Коментарі один краще іншого. Це такі ж жінки, які занедбали себе і виправдовують свій стан таким чином чи просто недалекі жінки, в яких обмежене мислення?
Бо я не вірю, що таке може дійсно подобатися комусь більше, ніж доглянуте і підтягнуте тіло.
ДаЗдраПерма• 2 часа назад
Ответ дляЗновЗдоров
До чого тут коліна подруги?
Ви не розумієте про що мова
Разве речь не о том, что, по-Вашему, только стройное и подтянутое тело может быть здоровым и красивым?
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляЗновЗдоров
Так це вже нелюбов до себе, якщо вона занедбала так своє тіло
Да как ТАК? Покажите себя, мы вам тоже сейчас расскажем, как вы себя занедбалы.
ЗновЗдоров
• 2 часа назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Де я писала про стрункість?
:)
Бла бла бла• 2 часа назад
Ответ дляЗновЗдоров
Якщо тіло не бачить фізичних навантажень, то про яке здоровʼя мова? :))
Звичайне. Щоденне. Побутова активність, ходьба - в магазин, на прогулянку.
Можно подумати, здорові лише спортсменки з кбжу.
Ви не відповіли, як ви пропонуєте жити влітку з кбжу без холодильника і з 3.5 години на готовку в робочий час?
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
Жирухи с целлюлитом, надевающие облегающие лосины тоже себя любят
Да, любят, потому что им по фиг, что думают про них такие как вы
ЗновЗдоров
• 2 часа назад
Ответ дляБла бла бла
Побутова активність не прирівнюється до силових тренувань/йоги, пілатес/і тд, які саме і роблять тіло підтягнутим.
Бла бла бла• 2 часа назад
Ответ дляЗновЗдоров
Ну не роблять і х.. з ними.
Що далі? Мені повторити питання?
ЗновЗдоров
• 2 часа назад
Ответ дляЦикавенная
Ні, це психічно не здорові люди.
Тому в них не має потреби думати про те, як вони одягаються чи виглядають
ЗновЗдоров
• 2 часа назад
Ответ дляБла бла бла
Ну не роблять і х.. з ними.
Що далі? Мені повторити питання?
Я відповіла по темі.
А додумувати ваші фантазії я не буду
ДаЗдраПерма• 2 часа назад
Ответ дляЗновЗдоров
Де я писала про стрункість?
:)
Вы шутите сейчас или что? С Вашего самого первого поста. Что это Вы педалить назад начали? Не уверены в своих словах или что?
Бла бла бла• 2 часа назад
Ответ дляЗновЗдоров
Ні, це психічно не здорові люди.
Живіть з цим. Таких більшість, якщо вийти на вулицю. Або на пляж.
І що, всі помруть, одна ви залишитесь, зате струнка?
ЗновЗдоров
• 1 час назад
Ответ дляБла бла бла
Звісно більшість, тому що працювати над собою, це труд, на який саме більшість не здатна
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Я відповіла по темі.
А додумувати ваші фантазії я не буду
Ви не відповіли. Неуважність через хронічне глюкозне голодування мозку?
Повторюю: як ви плануєте виживати влітку без холодильника і з 3.5 години на готування в робочий час ?
ЗновЗдоров
• 1 час назад
Ответ дляБла бла бла
Але це не значить, що таке тіло, то норма, бо саме з таким тілом ходить більшість
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Та она уже забыла, с чего начинала. Типично.
ЗновЗдоров
• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Ще раз, де там про стрункість?
В жодній моїй відповіді нічого про стрункість, лише про підтягнуте і доглянуте тіло
ЗновЗдоров
• 1 час назад
Ответ дляБла бла бла
Ще одна.
Покажіть де я писала про стрункість :))
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Так тіло виглядає дуже не дуже
Очень сильно хочется увидеть вас
Тоскующая• 1 час назад
А що не так з жінкою?
Так, не спортивна форма, є трохи зайвих кг, але в цілому середньостатистична жінка. Чому їй себе не любити?!
ЗновЗдоров
• 1 час назад
Ответ дляЦикавенная
Очень сильно хочется увидеть вас
Мрійте, іноді бажання здійснюються
Шкода що новий рік минув, могли б бажання загадати
ЗновЗдоров
• 1 час назад
Ответ дляТоскующая
А що не так з жінкою?
Згодна з вами.
Але такий стан тіла є теж для вас нормою?
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Ну і що?
Нормою є те, на що здатна більшість без особливих зусиль та витрат.
Все інше - постійне ’недо...’ нав´язане маркетологами та надавачами послуг відповідних сфер.
Знаєте, чому жінок змусили голитися? Щоб підвищити продаж бритв. А до того нормально було мати волосся в природою визначених місцях. Кілька років маркетингової компанії - і будь ласка.
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
) надо только хвалить. Ок
Никому не нужна ваша похвала, а вам надо учиться воспринимать других людей такими, как они есть, без критики и осуждения
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Це як раз і значить, що воно є норма.
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Ще раз, де там про стрункість?
Тогда уточните, что такое, по-Вашему «доглянуте тiло»? 100 килограмм тела могут быть «доглянутими»?
Тоскующая• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Згодна з вами.
Не бачу нічого критичного.
Це особисте діло кожного. Хто хоче гарне тіло - йде в зал, басейн чи хоча б займається вдома.
Всім хочеться бути гарними і підтягнутими, і якщо до років 35, це було само собою, то після треба пахати, а не всім хочеться.
Для мене важливо підтримувати своє здоров´я, тому хочу чи не хочу, а доводиться займатись 🤷
Забрызжу ядом• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Ну от вона себе позиціонує так, типу полюбіть себе такою, якою ви є, бо живете одне життя.
а вам яка різниця?
Птання не в тому, що краще виглядає, а на що інше ця жінка готова витрачати свою енергію?
Я схуднула на 8 кг, і це було досить складно і виснажливо, постійно тримати в фокусі уваги свої обмеження. Я б могла витратити свій внутрішній ресурс на щось інше, але витратила на це. А хтось робить інший вибір, і це також ок.
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляМрію про пончик
При чем цвет волос , спа и языки к здоровью?
Лишний вес - это проблемы со здоровьем. Странно любить болячки. Нормально - от болячек избавляться. Вы же не любите свои сопли? Лечите их как-то?
Боже, все ещё хуже, чем я думала….
У женщины не тот вес, который плохо влияет не здоровье