ЗновЗдоров• 2 часа назад

Боді позитив це дійсно любов до себе чи безвідповідальність прикрита «нормою»

Дуже часто натрапляю на рекламу цієї молодої дівчини в інстаграм і думаю, невже їй дійсно хочеться так виглядати в такому молодому віці? Чи це просто небажання щось змінювати? Бо «любов до себе» це простіше, ніж нормальне харчування і спорт.
Коментарі один краще іншого. Це такі ж жінки, які занедбали себе і виправдовують свій стан таким чином чи просто недалекі жінки, в яких обмежене мислення?
Бо я не вірю, що таке може дійсно подобатися комусь більше, ніж доглянуте і підтягнуте тіло.
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Я ем в три горла по кбжв на свой каллораж с учетом для похудения и никаких диет. 3 полноценных приема пищи и перекус. Не понимаю тех кто мучает себя диетами, худеет, потом набирает кучу веса и винит в этом диеты.
Кто вам готовит? У вас газ и куча свободного времени высчитывать и готовить с кбжу?
автор ЗновЗдоров • 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Воно підтягнуте на цьому фото, бо вона напружена) в реальному житті вона не буде виглядати так, як на виступі)
В людей які мають фізичне навантаження тіло відрізняється від того, яке його не має взагалі.
Чи ви хочете сказати, що різниці не буде ніякої? :)
автор ЗновЗдоров • 1 час назад
Ответ дляБла бла бла
Підрахунок калорій займає не більше 10 хвилин в день
Мушля з Криму• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
От ваша безтактність мене теж не дуже вразила, чомусь мені здається, що тіло у вас таке ж саме, як на фото. Бо то певне мислення
Вам здається
Бо я як ніхто знаю, чого мені вартує моє тіло, скільки це зусиль і дисципліни
Але навіть в думках не було опуститися до вашого рівня, а ваш рівень це дно, і допустити думку, що я маю право засуджувати
Ваш тип мислення - базарна, не толерантна, зла баба, яка ще й намагається звʼязати тип мислення з фігурою))
Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Женщины а чего вы свои морщины не принимаете? губы тонкие, зачем идете к косметологу, зачем делаете эпиляцию? Принимайте себя такой какая есть, любите себя.
З чого ви взяли, що ми не приймаємо?
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
А готування? Закупка продуктів? Зберігання без холодильника. Попереду літо. Без холодильника та з електроплитою. І працювати треба 8 годин. Щоб закупити, приготувати, порахувати, з´їсти і відповідати вимогам рандомної стурбованої анонімки.
Врахуйие також кортизол від постійно стресових умов.
Чи ви не в Україні і вам все це незнайомо?

PS - більшість живе не сама і готує не собі одній. Додайте різноманітність і небажання інших членів сім´ї притримуватися рпп-шного харчування з обмеженнями
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Ні, вас це цікаво, але то купа роботи, на яку ви не здатні
Дивні в вас взагалі міркування і висновки. Ну так, не здатна - бо мені та купа роботи не потрібна і неприємна, нащо мені її робити без цілі і мотивації якщо я цілком комфортно почуваюся без цього?
Перемелица• 1 час назад
Нужно создать тему что бы все жирухи скинули свои фото на обсуждение их красоты, думая ни одна не покажет себя, потому что ей будет стыдно за своё тело Но упорно будут доказывать что они себя любят
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Ну вот смотрите, это мой день. Без спорта. Есть там физическая нагрузка или нет? А вешу я 80 кг и не особо подтянутая (хотя ноги стройные, но они у меня с рождения такие)
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Начните с фото себя стройной. Вам же не стыдно показать свое тело, правда?
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
И это пишет женщина, набравшая в короткий срок 9 кг? Что-то ваше кбжу в три горла не помогает
Мушля з Криму• 1 час назад
Ответ дляБла бла бла

Це все стає рутиною з часом
Хоча дійсно часто бісить. Я реально це все роблю вже на автоматі.
Але це вибір кожного і ніхто немає право навʼязувати свій, ще й в такому гидкому тоні, як авториця.
Перемелица• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Я не стройная, набрала за зиму, я иду к своей цели на весну, потому что я люблю себя. И хочу летом носить юбки, платья, а тереться жирными ляжками до крови
Перемелица• 1 час назад
Ответ дляБла бла бла
За год а не короткий срок, не читайте между строк
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Покажите фото до того, как набрали. Тогда же Вы были идеальной. Дайте нам образец для подражания
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Якщо людину влаштовує її тіло, то навіщо їй підганяти його під ваші стандарти?
Готовь сани летом, а тело - с молоду.
Я вижу огромную разницу между тем , как стареет моя мама (30 лет в спортзале, всегда следила не только за фигурой , но и за здоровьем) и её бодипозитивные подружки, которые мёртвым грузом легли на плечи детей из-за проблем со здоровьем.
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Где это за год? С лета это 7-8 месяцев.
Считать научитесь
Перемелица• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Зачем вам мне подражать? вы подражайте своему не жирному и не обвисшему телу, я знаю как я могу выглядеть и иду к этому идеалу, а вы?
Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Буде :)
Дивіться, якби ви побачили фото цієї дівчини без костюму і на іншому фоні, але в тій самій позі, ви б вже кричали, що вона жируха без спорту)
Цікаво, ви Ганну Куркуріну бачили? Вона відповідає вашим стандартам? Спорту там дай боже...
Перемелица• 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
У Куркуриной отличное накаченное тело, где там жир? Она пауэрлифтингом занимается, она будет большая и накаченная. Нашли кого сранвить, профессионала и обычных жирух
Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Я про стандарти автора. Вага і все таке...
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Вы же хотите обсуждать красоту других, а свою почему не хотите показать? Что, неужели стыдно? Неужели за всю жизнь Вы ни разу не выглядели так хорошо, что бы не стыдно было показать фото?
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Мы говорим про Анну Куркурину? Хотели бы выглядеть, как она, серьёзно?
автор ЗновЗдоров • 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Слухайте, по животу видно, що то там все ок.
Просто далеко не всі маючи прес навчилися тримати живіт
Подивіться як випирає живіт у супер прокачаних, які теж не вміють тримати його і він випирає
автор ЗновЗдоров • 1 час назад
Ответ дляМушля з Криму
Вам здається
Ви можете як завгодно виправдовувати своє небажання займатися собою.
А ваш словарний запас і манера розмови підтверджує ваш рівень мислення
автор ЗновЗдоров • 1 час назад
Ответ дляБла бла бла

Тобто ви зазвичай не готуєте? Тільки коли калорії рахуєш, тільки тоді готувати потрібно чи як?
автор ЗновЗдоров • 1 час назад
Ответ дляБла бла бла

Чому ви ще вважаєте, що той, хто рахує калорії повинен харчуватися откремо від родини?
Звідки такі висновки?
Буду що досвіду у вас 0, якщо ви це пишете
автор ЗновЗдоров • 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Ні, потрібна.
Якби вам дали вибрати яку б ви фігуру хотіли мати без зусиль, ви б навряд чи обрали ту, яку маєте зараз :)
автор ЗновЗдоров • 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
А завнішній вигляд це лише про фіз нагрузки?
Може ви слона вчора зʼїли
лаМпочка• 1 час назад
А я завидую людям с такой самооценкой. Вот они молодцы, их не парит что там где висит или не висит. Если это конечно искренне, а не этакая бравада. А мне некомфортно, я на таблетках набрала лишние кг, мне себя сложно принять такую, худею вот