Реверанс• 10 февраля в 23:30
Українське командування таємно розпустило Інтернаціональний легіон - Le Monde
Цілоспрямована диверсія? Вважаю,що саме так.Командування легіону та військові експерти називають розпуск підрозділу "марною тратою ресурсів",оскільки легіонери мали спеціальну підготовку,налагоджену мовну й тактичну взаємодію та були унікальним елементом у структурі Збройних сил України.
Легіон давно Сирському був,як кістка в горлі.Бо,не давали змолоти себе в мясних бездумних штурмах.Спочатку перестали бійцям платити,а тепер і зовсім розігнали.
Хтось ще вірить,що Зеленський не готує нам капітуляцію?Знищує все що ефективно працює.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Влада здає Україну
Тупорилість Сирського
Розпускають мотивованих,які маючи доступ до іноземного досвіду з перших рук командування легіонерів зробило ставку на комбінацію «авіаудар БпЛА - наземні штурмові дії піхоти». Тобто об´єкт атаки ретельно розвідують з повітря, після цього основні його елементи знищують ударами БпЛА різних типів і вогнем важких вогневих засобів - і лише тоді свою справу робить піхота. Цю тактику вони назвали «концепція підтримки маневру».Така тактика не потребує великої кількості штурмовиків, їхні втрати мінімальні, але застосовувати БпЛА навчено 60-70 % персоналу батальйону, адже в штаті - лише взвод БпЛА, тому багатьом доводиться опановувати суміжну ВОС. Зворотний бік медальки - нагальна потреба мати якісно навчену, добре треновану та вмотивовану піхоту. Тобто 2/3 батальйону вогнем готують штурмову дію, третина виконує її. У Легіоні дійшли висновку про пряму залежність успішності тактичних дій від ретельного планування, організації, забезпечення та постійного стійкого оперативного управління боєм. І застосували неочікуваний і дуже простий підхід, котрого я, витративши на комунікацію з іноземними військовими добряче так часу й особисто відвідавши і МО різних країн-членів НАТО, і штаби, і військові частини, не зустрів ніде: командний пункт батальйону поділили на два складники, чого бойовий статут Сухопутних військ не передбачає в цій ланці. На передовий КП максимально близько до бойових порядків першого ешелону винесли інформаційно-аналітичний підрозділ штабу батальйону, котрий в режимі реального часу збирає, аналізує, узагальнює інформацію про перебіг бою та передає висновки на основний КП. Там розгорнуті всі структурні підрозділи, які планують, управляють, забезпечують і підтримують бойові дії. Формально це класична S-структура штабу батальйону, прийнята в НАТО.
У нас нестача особистого складу і тому вирішили викинути іноземних профі.
Тим часом,ТЦК ловить перехожих..
Соседка Маши• 10 февраля в 23:50
Ответ дляРеверанс
Тим часом,ТЦК ловить перехожих..
Им возможно платить нужно ?
А на тех кого наловят можно сэкономить.
Я вообще не понимаю смысла войны..
А на тех кого наловят можно сэкономить.
Я вообще не понимаю смысла войны..
Ответ дляСоседка Маши
Им возможно платить нужно ?
А на тех кого наловят можно сэкономить.
Я вообще не понимаю смысла войны..
А на тех кого наловят можно сэкономить.
Я вообще не понимаю смысла войны..
Вже не платили.Готувалися зарання.
Нема грошей для воїнів,остання двушка пішла на Москву.
Чи ще хтось є, хто прийде сюди добровільно?
На початку війни казали: ’Україна існуватиме, поки є люди, готові за неї боротись’.
Отак це виглядає насправді.Ось тема про заборгованість перед легіоном.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3813725
Kateryna-S• вчера в 00:20
Не поняла возмущения. Половина советчицы жаждет чтобы Зеленский капитулировал. Пусть радуются.