Мию чакри щоденно• Изменено вчера в 06:39
А чи треба було худнути
Лізе мені весь час ось такий самопіар у ФБ, жінка хвалиться як схудла.
Але мені здається чи то так і є, що вона якось старша стала виглядата на лице, коли схудла?
Мию чакри щоденно
• вчера в 06:43
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну и стилек у нее. Что ДО, что ПОСЛЕ
але ДО обличчя ніби молодшим виглядає...на першому дівчині десь 30-35, а після схуднення як за 40...
АнтиТроль• вчера в 06:43
Старша не стала але сильных змін не бачу. Одяглася стриманіше і стала гарнішою.
Кудесница_с_пургеном• вчера в 06:43
Ответ дляМию чакри щоденно
Не сильно видно на этих фото разницу. На первом фото сиськи обвисшие. На втором наконец лифчик одела
Alena-brands• вчера в 06:45
Скоро снова вернеться к базе.
Скинуть легко, держать трудно. Там надо много и долго держать привычку.
Улыбка работает поотив худой версии.
Пусть улыбнеться там тоже и все станет ясно
Улыбка работает поотив худой версии.
Марафетчица• вчера в 06:46
Різне світло. Звично, що краще після. Там спасательнй круглий був- це не про здоров´я
Наизнанку• вчера в 06:50
Главное, что ей так нравится. Всем остальным до нее не должно быть никакого дела.
Марафетчица• вчера в 06:53
Ответ дляНаизнанку
Автор може з тих хто шукає відмазки для схуднення, щоб не постаріии))
Хома з пастою• вчера в 07:01
Ответ дляМию чакри щоденно
І що? Вона собі так більше подоба. Та й нефік робити підтягнути обличчя якщо захоче. А може ще й саме підтягнеться.
Душка-свекрушка)))• вчера в 07:15
Старше намного стала, и тут хоть худей, хоть нет, фигура ужасная
Анонимушка• вчера в 07:44
Молодець! Дуже добре схудла.
І вам, авторе, нічого не заважає так само зробити. Без цих відмовок.
Моя улюблена страшко• вчера в 07:52
Ну фигура однозначно стала ’моложе’ и лучше. Лицо тоже норм. Разумеется уходит жир какой-то с лица и иногда бывает такой эффект что вроде как старше. Но во-первых с возрастом он и так уйдет с лица, а во вторых это дело вкуса. Мне, например, на фото до этого хомяк какой-то, а после уже нормальное лицо.
Опять таки автор, в большинстве случаев лицо тоже всегда выигрывает от похудения. Особенно когда 40+
Так что не ищите отмазок))
Бокс-орун• вчера в 08:15
Звісно треба так худнути, зайва вага це навантаження на сустави, серцево судинну систему і навіть ендокринну.
Синди Кроуфорд• вчера в 08:16
Ответ дляМию чакри щоденно
Долго худела. Лет 5
Пишу з калідору• вчера в 08:17
Ответ дляБокс-орун
Тільки хотіла написати те саме. Схуднення - це про здоров´я.
Маю натхнення• вчера в 08:29
Ну майже всі, хто худнуть ближче до 40, виглядають старшими на обличчя. Це факт, хто б там що не казав. І ваш варіант ще норм. Ось тут, наприклад, ситуація точно гірше. Фото взято з відкритої сторінки у ФБ. Людина демонструє свої зміни.
Кондуктор трамвая• вчера в 08:41
Ответ дляМаю натхнення
Однаково. Бо вона і була на лице не дуже
Маю натхнення• вчера в 09:18
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так что не ищите отмазок))
Ага, да. Особенно в 40+ лицо выигрывает от похудения :))
Регионщица• вчера в 09:25
Ответ дляМаю натхнення
Ой блиииин👀
Маю натхнення• вчера в 09:30
Ответ дляКондуктор трамвая
Справа не у вродливості, а у віці. На другому фото +10 років на обличчі.
Маю натхнення• вчера в 09:33
Ответ дляБокс-орун
Не перебільшуйте. Там зайвої ваги було зовсім небагато. Навантаження це коли як на фото і більше
Кондуктор трамвая• вчера в 09:39
Ответ дляМаю натхнення
Немає там +10, просто сухіше лице. А вік той де на лиці
Моя улюблена страшко• вчера в 11:47
Ответ дляМаю натхнення
Ну мое выигрывает к примеру. +2кг на моем лице выражается в ’отечности’ и плывущей нижней линии. Как только 2-3кг уходят-опят красавица. И овал вполне приличный