Тюрюнь_Тюнь• вчера в 07:14

Можете казати, що завгодно...

...але якщо тут пару днів тому писали, що медицина у нас безкоштовна, то ось: на курс лікування щитовидної найпростіші препарати - 1.5 т. грн. І безкоштовно мені в аптеці їх чомусь не дали(( А батькові два препарати для серця та від тиску - це півтори тисячі щомісячно, це з його пенсії 4 тис. Оце про "безкоштовно".

Ми давно маємо платну медицину. От якби ще система страхування була до цього((
Відкушу все що стирчить• вчера в 09:32
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Твм нігдє нє написано. Мова йшла про те, що тут, на форумі, пару днів назад писали про безкоштовну медицину по декларації в нашій країні. Тому про ’смисл понятій’ не треба тут. Я навела приклад змісту самого поняття ’медицина’, бо мені написали, що поняття ’медицина’ не включає медичні препарати. Ан нєт, включає.
Удалено администрацией...
автор Тюрюнь_Тюнь • вчера в 09:33
Ответ дляПроработник
У чоловіка Універсальна, аналізи, ліки- безкоштовно, для спини на 4тис виписали останній раз
Можна детальніше, це в Україні? Як це оформити?
НаБалКоніХодять• вчера в 09:34
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це не гормональні препарати, а комбіновані мікроелементи, бо в наявності АІТ. Чи ви, окрім тироксину, ні про що інше не чули?
Мікроелементи - це не ліки. Це якась хрень, яка навряд чи була виписана лікарем. Ну то й бавтеся за власний рахунок.
НаБалКоніХодять• вчера в 09:36
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Що ’не розганяти’? Я не вживаю гормональні препарати, гормони наразі в межах норми.
Так а що Ви лікуєте, якщо гормони в нормі при тому що не вживаєте гормональні препарати?
Проработник• вчера в 09:38
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я не вірю в силу мікроелементіа при АІТ
Проработник• вчера в 09:40
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
То ви хочете приймати безкоштовні БАДи, смішна ви. Ви б ще пластичну операцію безкоштовну захотіли б
Тоска в носках• вчера в 09:42
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А тем,иу кого спид, диабет ничего не дают бесплатно?
Інсулін в США і Канаді точно платний, всім
Мама Карло• вчера в 09:48
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Доя тих, хто не розуміє зміст цього поняття, ось:
Автор, просто дивлячись які ліки і на що, розумієте?? Ось вам три приклади, які я знаю: Моя тьотя діабетик, все життя отримує інсулін безкоштовно. Моя донька ходила до гінеколога, та їй видала безкоштовно ліки на місяць (ліки хороші, я гуглила - італійські), допомогли в проблемі). Все це без страховки і у державних лікарів. В той же час, я по життєво приймаю гормони для щитовидної залози (був рак, видалення та радіойод) + гормони для відстрочки клімаксу (був ранній клімакс в 33 і з тих пір). І все це за мої кошти, а це не дешево, особливо по жіночим гормонам.
Тоска в носках• вчера в 09:45
У нас же инсулин бесплатный, пока с ним тьфу тьфу проблем нет, а вот все расходники платные. Даже пару раз глюкометр бесплатно дали и полоски.
Проработник• вчера в 09:45
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Чоловік на роботі оформлював. Вам треба уважно читати умови кожної страхової, щоб були ваші випадки включені
Проработник• вчера в 09:46
Ответ дляНаБалКоніХодять
Які саме препарати? Назви?
Бади
Перекус беру завжди• вчера в 09:48
Ответ дляСкіфська пектораль
Так Вы ж ничего не платите, платит работодатель взносы НА зпл.
В суд подавать кто будет - фирма? И это не налоги, это ’добровольные взносы’ ))) Суммы и штрафы у ФОПов несколько лет назад по ЕСВ видели?
Мои знакомые тогда за пару лет на 25 тыс. влетели. Благодаря тому, что с какого-то там года тихонько приняли закон, что отныне все, даже ’спящие’ ФОПы не ведущие деятельность, платят ЕСВ с минималки ежемесячно. С нуля доходов, ага. Потом выждали еще пару лет и такие опа, а у вас должок больше 20 тыс. + штраф + пеня! Поднялся кипиш, неработающие ФОПы охренели, побежали выяснять, и оказалось, что у них тоже долги. Да, тогда начали судиться и эту хрень отменили задним числом и списали долги. Но некоторые уже успели заплатить, бо у них квартиры в налоговом залоге оказались, и они от греха подальше, зная наше государство, погасили долг. И никто им потом эти незаконно начисленные штрафы не скостил и не вернул! Заплатил - значит признал долг, сам дурак! Как-то так.
Они неправильно декларации подавали, если такие штрафы начислили
до 25го года действовала льгота по есв в связи с военным положением и можно было не платить
Перекус беру завжди• вчера в 09:53
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В Україні медицина безкоштовна, якщо у вас швидка забере на вулиці привезе до лікарні і вам видалять апендикс а після цього ви там день чи два полежете і вам будуть капати антибіотики і це все буде для вас безкоштовно, а якщо ви поїдете у відпустку Чехію І не Купите страховку, то для вас там не буде діяти безкоштовна медицина, а після такої ж самої ситуації ви заплатите 4000 євро
Скіфська пектораль• вчера в 09:56
Ответ дляПерекус беру завжди
речь идёт о ЕСВ кажись в 2019-2020 годах, когда ЕСВ ежемесячно начислялся автоматически, без всяких подач деклараций. никакого ВП тогда не было. приняли ’всем платить с минималки, независимо от доходов’, только спящие ФОПы без деятельности это проспали и попали на штрафы. и потом начали оспаривать и добились отмены несуществующего долга. но многие уже и успели поплатить, опасаясь проблем с имуществом.
годы могу путать, это точно было до ковида и ВП
автор Тюрюнь_Тюнь • вчера в 09:59
Ответ дляПроработник
Я нічого не хочу. Просто не треба казати, що прийшла ера безкоштовної медицини. І якщо лікар робить призначення, то пацієнт більш-менш має бути хоча б частково платоспроможним. До речі, щоб за направленням зробити обстеження і здати аналізи, потрібно також витратитися неабияк.
автор Тюрюнь_Тюнь • вчера в 09:59
Ответ дляНаБалКоніХодять
АІТ
автор Тюрюнь_Тюнь • вчера в 10:02
Ответ дляПерекус беру завжди
Ага, апендикс безкоштовно.
Не пириживай• вчера в 10:04
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Які препарати призначив сімейний лікар на 3 місяці, такі і взяла.
Сімейний лікар не лікує щитородібну залозу.
Не пириживай• вчера в 10:05
Ответ дляАльдебаран
Ну как нет если да. И селен и йодомарин, и витамин Д и еще целая куча и все это дорого !
і це не лікування якщо таким лікують, то немає ніякої хвороби.
Я пані прохана...• вчера в 10:05
Додайте ще обстеження тисяч на 5 мінімум...
Альдебаран• вчера в 10:13
Ответ дляНе пириживай
Конечно..вы не болеете просто :)
Лечат еще и как, сейчас у меня перелом оба препарата бады.
До этого для печени назначали тоже бады.
Ну и у эндокринолога я на учета и этотлекарства + бады.
Не пириживай• вчера в 10:12
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
значить у вас немає аіт.
Альдебаран• вчера в 10:15
Ответ дляНе пириживай
значить у вас немає аіт.
АИТ вообще особотне лечится
Не пириживай• вчера в 10:16
Ответ дляАльдебаран
Конечно..вы не болеете просто :)
Вам при переломі не були потрібними бади, кістка зрослася б і без них. Це не лікування. Для печінки теж немає ніяктх необхідних бадів.
Телепузик• вчера в 10:14
Ответ дляПанна Кота
А в якій країні безкоштовні ліки? Страхова медицина є але ж ви не захочете платити.
За что платить ? Живу в Словакии, налог на зп как и у нас 20%, страховая медицина. По рецепту лекарства бесплатно или большой процент скидки. За антибиотик я заплатила 2 евро, коллега пенсионерка за список лекарств - 80 центов.
Цікавий писочок• вчера в 10:15
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У нас бесплатные медицинские услуги.
Прочитайте по слогам - услуги. Фармпрепараты не являются медицинским услугами. Хотя часть из них тоже предоставляется бесплатно.
Но ваш селен с витамином Д - будет за деньги, да. Витаминки в перечень бесплатных препаратов не входят. И по страховке тоже не входят.
Альдебаран• вчера в 10:16
Ответ дляНе пириживай
Если человек здоров то ему вообще ничего не нужно, он все получает с питанием !
Не пириживай• вчера в 10:16
Ответ дляАльдебаран
АИТ вообще особотне лечится
Не суттєво. У папи немає аіт.
Люди лікують вигадані хвороби вигаданими ліками, а потім репетують, що немає безкоштовної медицини в жолній країні страховка не покриє лікування від вигаданої хвороби бадами.
автор Тюрюнь_Тюнь • вчера в 10:16
Ответ дляПроработник
Я не вірю в силу мікроелементіа при АІТ
Альдебаран• вчера в 10:17
Ответ дляНе пириживай
Не суттєво. У папи немає аіт.
Вам повезло , вы просто не болели :)