Приму в дар• вчера в 16:35

Інет в аптеці

Чи має бути інет в аптеці коли немає світла? Ледве купила там ліки, бо не тягнули таблетки.юа сказати їм номер замовлення. Послали кудись шукати інет, типа без номера не продадуть. Генератор там є і термінал працює.
Б´ю байдики• вчера в 16:37
Ні, не повинен. На майбутнє - робіть скріни
Дама-мадама• вчера в 16:45
Да че ж Вам все должны?
Недавно зашла в аптеку - девочки без света полностью в уличной одежде стоят, генераторы еле кассы тянут. Мне лично их жаль, чтоб еще и претензии предъявлять. Все сейчас живут в условиях форс-мажора. Получили смску - скриньте. Что сложного
автор Приму в дар • вчера в 16:43
Ответ дляДама-мадама
Да че ж Вам все должны?
Нема смс-ки. Замовлення через додаток таблетки і туди приходить підтвердження
Дама-мадама• вчера в 16:44
Ответ дляПриму в дар
Заказывайте с сайта. Тогда приходят сообщения.
Ну и при чем аптека? Вы ж откуда-то туда пришли. Вполне могли посмотреть номер заказа заранее.
автор Приму в дар • вчера в 16:46
Ответ дляДама-мадама
Вперще так. Давно ж світла нема і зазвичай все ок з цим. А то вперше глухо як в танке
Жирафовое варьенье• вчера в 16:48
аптека немає жодного відношення до запезпечення інтернетом покупців
автор Приму в дар • вчера в 16:52
Ответ дляЖирафовое варьенье
Добре. А можуть вони дивитися замовлення які є? по компу? раз я даю дані, що там було
Жирафовое варьенье• вчера в 16:54
Ответ дляПриму в дар
ви маєте назвати цифри ,все .Гратися і шукати не входить в їх обовязок .Вони взагалі ці таблетки ненавидять і не мають з ними вирішувати проблеми ,тільки видати замовлення по прапвилам
автор Приму в дар • вчера в 16:56
Ответ дляЖирафовое варьенье
Просто раніш мене колись питали, що там було в замовленні. Так що напевно можливо при бажанні знайти. А тут не було бажання
Дама-мадама• вчера в 16:57
Ответ дляПриму в дар
Я всегда смотрю и запоминаю номера заказов заранее. С улицы точно. Либо скриню. Чтоб очередь не создавать, пока буду рыться в телефоне.
Жирафовое варьенье• вчера в 16:58
Ответ дляПриму в дар
знайти можуть ,але мають право це не робити це не їх проблема
Жирафовое варьенье• вчера в 16:59
Ответ дляДама-мадама
завжди роблю скрін або відкриваю завчасно повідомлення в телефоні
автор Приму в дар • вчера в 17:00
Ответ дляЖирафовое варьенье
Тут не було повідомлення. Просто вайбер і я б відкрила
Жирафовое варьенье• вчера в 17:01
Ответ дляПриму в дар
ну то робіть так щоб приходило смс ,це в додатку є
Молода і нерозважлива• вчера в 17:51
Они ж на вайбер шлют смс с номером, и без инета открываю и забираю