Ух яка ж Я• вчера в 22:28

Вы моете обувь после улицы?

Моете обувь когда приходите домой с улицы?
Каждый раз?
БЦАшка• вчера в 22:37
Обычно я мою ДО улицы.
Астоновитесь!• вчера в 22:37
Сіль змиваю. В суху погоду крем і щітка. А зараз так, кожного вечора протираю.
Несу добро людям• вчера в 22:37
Ответ дляШанельКуКу
А следы от соли и реагентов вас не смущают на обуви?
Ні, мене не смущає те чого немає
Швидкоруч• вчера в 22:37
Щодня ввечері. На вулиці кака ( сліди від солі залишаються . Потім можна буде викинути взуття .
І самій приємно зранку одягати чисте. 2 хв роботи
ВундерКИНГ• вчера в 22:38
Ответ дляНесу добро людям
А ви проти простерелізованих трусів?
А як ви їх стерилізуєте?
Несу добро людям• вчера в 22:38
Ответ дляПрипоРошенная
Для мене достатньо попраних)
А для мене достатньо помити взуття коли воно брудне, чи коли я хочу, а не щовечора
ВундерКИНГ• вчера в 22:38
Ответ дляЛукава Кішка
На вулиці чистий сніг
Шо шо
Прибираю щодня• вчера в 22:39
Вообще не мою. 90% моих выходов из дому - выгул собаки. Говнодавы смысла мыть не вижу - все равно засрутся сразу при следующем выходе. И в лесу или в спальном районе оно как-то вообще до опы, как они выглядят. Наоборот практично должно быть, юзабельно, максимально проходимо по большинству поверхностей.
ШанельКуКу• вчера в 22:39
Ответ дляВундерКИНГ
Шо шо
Ну дайте человеку пофантазировать)
Обижулька• вчера в 22:39
Ответ дляГарачий Чокалад
Якого вересня у вас день народження?
Жизненная шутка)
ПрипоРошенная• вчера в 22:40
Ответ дляНесу добро людям
Я доглядаю за взуттям щодня. Крем, чистка, спрей. У шафі немає сторонніх запахів, все акуратно та чисто. І до лікарів ходжу з метою профілактики, а не лише тоді, коли хворію…
Девальвация• 2 часа назад
Ответ дляШанельКуКу
Ні). У нашому містечку цього року взагалі ’забили’ на оці ’ізиски’. В кращому випадку посипають пісочком, якщо вже громада погрожує мера придушити.
Реально чистий сніг. Головне, в собаче лайно не вступити. От його капець багато(. Таке враження, що весь простір вздовж протоптаних доріжок у лайні(
Несу добро людям• 2 часа назад
Ответ дляПрипоРошенная
В мене теж ніде немає сторонніх запахів, бо я миюсь і одягаюсь в чистий одяг, а щодня товктися над взуттям то трохи відхилення
Женщинас• 2 часа назад
Мою сразу как только зашла, таким дермом посыпаны улицы, что тащить в дом то что на подошве страшно, тем более в доме кошка
БершкомангоЗар• 2 часа назад
В мене тітка така кончена була, все дитинство мене дзьобала, щоб я мила взуття. Вона з роботи приходила і кидалась все перемивати, взуття, себе, все прати кидала. Все кричала - жінка повинна бути чистою, а у самої все обличча і спина в прищах були. Но да, взуття вимите до блиска. І манікюр.
Замріяна• 2 часа назад
Ответ дляУх яка ж Я
Так а грязь и песок на подошве? Снег?
А что вас конкретно смущает? Это же обувь, в ней по земле ходят
Я б такое не носила, но продаю• 2 часа назад
Ответ дляНесу добро людям
Автор, я ще в піжамі виходжу зі спальні, інколи в ній навіть срати ходжу
Ще скажіть, що ви труси під піжаму не вдягаєте?
Госпожа Белладонна• 2 часа назад
Ответ дляНесу добро людям
Ні, я не психічно хвора
Ну ми вас чекали. Ту, що назве охайних людей психічно хворими.
Я в дамках• 2 часа назад
Ні, не кожен раз як вертаюсь додому і навіть не кожен день. Щодня це якщо погода погано і реально взуття брудне. А якщо сухо, то можу протерти раз на 2-3 дні
Червона калина• 2 часа назад
В Авроре продается пенка для обуви, просто наношу и протираю мочалкой. Куда она девает грязь я понятия не имею. Но это работает.
Я в дамках• 2 часа назад
Ответ дляГарачий Чокалад
Якого вересня у вас день народження?
Ось тут точно мимо. В чоловіка день народження 5 вересня, розумію до чого ви, але він за все життя лічені рази мив собі взуття. От воно його взагалі не парить. Сам миється щодня, одяг завжди чистий свіжий, а взуття в нього наче прокляте. Я намагалась привчити, сварилися. Без толку. Мию своє взуття і його. В мене навіть діти самі своє взуття миють. Але не чоловік
Несу добро людям• 2 часа назад
Ответ дляГоспожа Белладонна
Хто - ви?
ЗаведУющая• 1 час назад
Да, каждый раз мою. Люблю чистую обувь без грязи и разводов от соли.