Читала, що у них випадають шипи, так, знаю, у мене два шипи за два місяці.
Вже думала викинути навесні.
Бо випадали якраз ті, що під п´ятою.
А вчора побачила на сайті Бігль юа запасні шипи.
Я подумала, що коли люди таке купують, то їх можна впихнути.
А в мене один із шипів загублених недавно знайшовся просто на подвір´ї.
Таке у мене подвір´я...
Отже, я поремонтувала льодоходи і тепер там бракує на два, а тільки одного шипа.
Можливо комусь мій досвід корисний, бо мені писали користувачі, що у них теж випадають.
Виявляється, на такий випадок продають запчастини окремо 😁
Вже думала викинути навесні.
Бо випадали якраз ті, що під п´ятою.
Таке у мене подвір´я...
Ответ дляArctic777
Смешно, они продают что другие потеряли
Ну хай продають, я, можливо, якраз запасні шипи собі на наступний сезон куплю замість нових льодоходів