ПушАпница• вчера в 20:41

Вам нравится такое тело?

Всегда ловила себя на мысли, что мне нравится худое и предельно астеничное тело, маленькие и красивые попки, тонкие ноги. Худоба, но красивая, минимальный вес, но чтобы рёбра не торчали. Вам нравится такое?
Зробіть вибір:
вже голосів: 71
Нравится
Не знаю
Кумася• вчера в 21:20
Ответ дляГлас_Народа
А где вариант ’нет’?
Если автору нравится,то такого ответа быть не может))
Нет, автор,не нравится
Пилосмок працює• вчера в 21:20
Мне нравится.
Очень.
Гидроусилитель руля• вчера в 21:30
Ответ дляАБВГДэшница
Тут в основном женщины с фигурой доярки, им балет не заходит.
Это бунт спирохеты?
Коханозадовільна• вчера в 21:33
Ответ дляМій не такий
Говорили і говорять, тільки яке це має відношення до того, що ноги-спички не завадили мені ні разу в особистому житті? Я живий приклад того, що і на таку фігуру є любителі.
але про ноги-спички говорять й чоловіки, не тільки жінки...особове життя є у вісх, але з красивими ногами вибір значно кращий чоловіків)))...красиві ноги для чоловік-це як фетиш)я знаю по собі коли у мене були-ноги спички й зараз...пришла на одну вечерінку, так мені чоловіки цілували ноги)))мої спички в минулому -ні)
Мій не такий• вчера в 21:35
Ответ дляКоханозадовільна
Можете не вірити, але про ноги спички мені жоден чоловік не казав. Лохов не держим, як кажуть. Може хтось і подумав, але вголос не сказав. Тільки від жінок таке чула.
Колдунья-вещунья• вчера в 21:36
фото 2-3 какие-то уродцы, последние два фото - краса неописуемая!
Коханозадовільна• вчера в 21:39
Ответ дляМій не такий
може у вас й не спички, як ви думаєте)худоба теж може бути різною...тут на фото 4,5 гарні ноги
Горня капучіно• вчера в 21:42
не подобається
100pudov• вчера в 21:50
Перші і останні фото різні фігури абсолютно
Так останні два фото подобаються
ГонУрова дівка• вчера в 21:54
Мне нравится, 4 и 5 фото - прямо на мои похожи очень.
И мне 42 года, я мама двух детей, 4 и 2 лет.
Герцогиня• вчера в 21:56
Где ответ ’нет’?
Пишна молодиця• вчера в 22:06
Просто фу.
Мишка-шалунишка• вчера в 22:14
Предпоследнее фото красивая
Мій не такий• вчера в 22:15
Ответ дляКоханозадовільна
4,5 фото і те, що автор називає астенічною тілобудовою- це як небо і земля. В астеніків завжди худі руки і ноги. А на 4,5 фото ноги нормальні, це нормостенік.
Друг бобер• 2 часа назад
Друге фото страшне