Невісточка ж• сегодня в 10:55

Девочки, кто в Украине остался, почему вы не выезжаете заграницу?

короткопамятна• 2 часа назад
Ответ дляМафиозная
Тут я маю роботу, дім, чоловіка, дочка в 10класі, родичі і друзі поруч. А закордоном що?
ми переїхали з Києва. тут вже маємо престижні роботи, діти вчаться в хороших школах, мають багато друзів як і власне ми, за 4 роки вже маємо дуже багато друзів, родичі приїздять в гості. Все рнально
Ща как дам• 2 часа назад
Ответ длякороткопамятна
Молодцы. А у некоторых есть мужья и даже сыновья.
короткопамятна• 2 часа назад
Ответ дляЩа как дам
то я теж маю чоловіка і сина))
Где тут 0?• 2 часа назад
Ответ дляВесела моль
Близько кордону з росією я б точно ніколи не жила
С Польшой близко живете? 😁
Плекаю думи• 2 часа назад
Ответ дляВсе буде
А кто мешал учить языки до войны?
Навіщо вчити ту ж нічецику мову, якщо не збирався нею користуватись?
Весела моль• 2 часа назад
Ответ дляГде тут 0?
С Польшой близко живете? 😁
Мій дід з Харкова ще в 50х переїхав, ще тоді знав що, від кацапа добра не чекати
курасаны• 2 часа назад
Ответ длякороткопамятна
то я теж маю чоловіка і сина))
Ну то не все выездные
Все буде• 2 часа назад
Ответ дляПлекаю думи
🤷‍♀️
Я учила, в Киеве всегда было много немецких компаний с хорошей зп и командировками)
Где тут 0?• 2 часа назад
Ответ дляВесела моль
Все понятно 😁
Весела моль• 2 часа назад
Ответ дляГде тут 0?
Все понятно 😁
Давно зрозуміло
Обстановщица• 2 часа назад
Ответ дляНевісточка ж
Вот и я сижу по этой причине. А если бы муж смог выехать, вы бы поехали заграницу?
а чоловік - це єдине, що вас турбує?

а ваші батьки? в мене мати і батько 1950-х років народження. нікуди їхати не захочуть, бо в них є ще два сини і їх сім´ї крім мене (доньки). а я також не хочу жити в країні далеко від них... в мене донька, що займається професійним спортом. і для цього спорту потрібне спец обладнання, що є не в кожній країні. так що потрібні конкретні міста з таким обладнанням (але не факт, що ми туди потрапимо), а донька зараз входить в п´ятірку найсильніших в своєму виду спорту в Україні...
а також моє життя. тут я гарний спецаліст на своїй посаді. на роботі, що мені подобається. в закордоном на цю посаду я не влаштуюсь, бо мову не знаю на стільки добре. тому прийдеться іти куда? на яку роботу? в 50 років!
Пушка заряджена• 2 часа назад
Чоловік не хоче
Пушка заряджена• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
В Украине у тебя может быть три образования, а там ты никто. Вот поэтому.
Але ж можна диплом підтверджувати і працювати
Дикая Роза• 2 часа назад
Капська тупорила коза знов...
Дєвачкі, пачіму? 🤢 🤮 🤮 🤮 🤮
МИ у себе дома!
На своїй землі!
Накуй нам та заграніца!
Мені не потрібні їхні виплати, я дома живу і працюю!
ІДІТЬ за кораблем кацапудри, ніхто вам не залишить своє житло, закатайте губу!
Пушка заряджена• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Но далеко не сразу и язык нужно выучить до высокого уровня, а это время и большие усилия, а так да, у нас друг ортодонт, 3 года ему понадобилось, было очень сложно, всё это время работал на подсобных работах.
Сейчас, конечно, совсем другой уровень жизни.
В Словаччині можна працювати без підтвердження диплому тимчасово ,бо людей там немає
Плекаю думи• 2 часа назад
Просто не хочу. Мені не зайшло.
Мені тут добре, навіть без опалення і світла періодично. Київ.
Так точно!• 2 часа назад
Ответ дляНевісточка ж
Чтобы выехать семьей, с мужем, нужно платить за свободу . Простые мужчины сейчас в оккупации
Просто красавица• 2 часа назад
Бо не можу виїхати із сім´єю.
Так точно!• 2 часа назад
Ответ дляДикая Роза
Капська тупорила коза знов...
Дєвачкі, пачіму? 🤢 🤮 🤮 🤮 🤮
МИ у себе дома!
На своїй землі!
Накуй нам та заграніца!
Вам бы не помешало выехать, там медицина бесплатная, а здесь видимо вам не по карману
Обращеница• 2 часа назад
Не выезжаю потому что не хочу жить в лагере и мыть полы. В моей профессии там абсолютно другая специфика + не знаю языка. Собираю деньги на обучение детей - мальчики, если война в Украине не закончится в ближайшие несколько лет- их вывезу на учебу.
Ліна-7961• 1 час назад
А зачем???Что тут не так? У меня лично жизнь как до войны...
Шукаю стакан• 1 час назад
Ответ дляНе люблю натовп
Денег нет.
У кого грошей немає, ті перші і виїхали, подачки збирати.
...аяприкольная• 1 час назад
Мати пенсіонерка, котів, що в неї, що в мене я повно. Куди їх?
люблю_тортики• 1 час назад
у меня вся родня в раше- куда мне ехать? к ним? не представляю себе даже это,я уже 25 лет в Украине живу. А здесь муж и 2 кота ,дети сразу выехали в Европу в первые дни войны
маска Ілона• 1 час назад
Для чого? Вам сумно і одиноко?
Душка-свекрушка)))• 1 час назад
Ответ дляВсе буде
Юристы и в Украине разные есть)
Есть те кто не работал ни дня по специальности или просто составляют копипастом стандартные договоры в мелкой конторе.
Инженеры, врачи, маркетологи и пр. везде востребованы
С уровнем языка С2 и с опытом работы в международных компаниях
Смурфетта• 1 час назад
Кинути приватний, облаштований будинок, гарну роботу що б там поневірятися по таборах , миючи унітази?? Дякую, не треба
Тим паче зараз, коли нормальне житло роздане тим хто раніше виїхав, виплати та пільги урізатють
Гладиолус• 1 час назад
Ответ дляЩа как дам
А у неё филологическое образование? Вы вообще в курсе, что язык (правописание) в вузах не преподают уже много лет?
Человек 50+ получил советское образование, значит, умеет писать грамотно, если не был двоечником в школе. Это база.
Мама фіфті цента• 1 час назад
Потому, что мне тут хорошо и комфортно. Тут дом. За границу ездим отдыхать
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляКак нефиг делать
Навіщо? Тут в мене гарна робота, витратила на карьеру 20 років щоб потім прибирати? Гарне власне житло, в дітей свій круг спілкування, теж закордон не хочуть, лише відпочити, у чоловіка гарна робота, і все це втратити заради чого? Зараз соц житла і виплат?
І в мене так само. Донька сказал що нікуди не поїде, буде відновлювати Україну, в неї тут розвинена мережа так би мовити соціальних конфліктів актів, а там шо??