Божа кульбабка• 13 февраля в 11:24

Дівчата в мене дисбактеріоз чи як там його

Прислала гінеколог лактімак
Ну в мазку там щось не те було.
У мене було здуття що би я не зʼїла , гази постійно, мені аж соромно , я не могла нікуди піти , перділа постійно.
Почала приймати цей лактімак то трошки краще стало
Що ви приймали ?
Може порадите щось ?
Любимка-анонимка• 13 февраля в 11:32
Ентерожерміна дуже довго і багато приймала - мене врятувала. Ще хілак форте купувала закордоном.
автор Божа кульбабка • 13 февраля в 11:33
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Довго це скільки пів року ?
Ну я налаштована надовго
У вас були гази теж ?
IQ 80• 13 февраля в 11:42
Метеоспазміл 3 рази на день перед їжею; Ентерол 3 р на день після їжі ,
Виключити жирне, смажене, сирі овочі і фрукти, молоко, кава, міцний чай. Лікування до 14 днів
Телефон Рубика• 13 февраля в 11:48
Ответ дляБожа кульбабка
Довго це скільки пів року ?
Ну я налаштована надовго
У вас були гази теж ?
Обеспечьте санацию жкт желчью, как это и должно быть.
Сделайте узи обп + желчного с нагрузкой.
По результатам узи выстроить стратегию - либо просто желчегонные, либо дополнительно препараты для улучшения качества желчи.

База - достаточное количество жидкости, жиры в каждом приеме пищи, магний.
Питание на время пересмотреть - исключить быстрые углеводы.