КошкинДом• вчера в 11:45

Чи купував хтось такі ботінки?

Дівчата чи купував хтось такі замшеві ботінки, як вам якість і чи не важкі вони,?
Кава з адреналіном• вчера в 11:56
Саме такі ні.
У сина зараз іншої фірми замшеві і боротьба із білими розводами від солі мене пригнічує :(
Пухнасті штани• вчера в 11:58
Авторе, а де Ви дивитесь ці боти?
Скільки коштують?
Дякую
Як ухурделю• вчера в 11:58
Ответ дляКава з адреналіном
Саме такі ні.
1. Чого ви не обробляєте їх ДО виходу на вулицю
2. Чого ваш син САМ не займається своїм взуттям?
Кава з адреналіном• вчера в 12:31
Ответ дляЯк ухурделю
Якось раніше взуття було інше і не потребувало танців з ним. Купувала дітям Суперфіти і мороки не знала. У нас з чоловіком Саломон і теж у догляді ’обтрусив і пішов’.
Вдома жодного засобу типу ’щоб не намокло’, ’щоб не виглядало, як з бомжа знято’ немає. Та і на ботах вказано Waterproof. Хто ж думав, що саме ця ’замша’ така примхлива?
Закінчиться зима, ці викину, на наступну куплю йому або знову Суперфіти, або ж Саломон, як у нас.
Щоранку взуття обробляти перед виходом? Ото я більше не маю, що робити.
Як ухурделю• вчера в 12:34
Ответ дляКава з адреналіном
Ну зате маєте час ввечері, на боротьбу з білими розводами.
автор КошкинДом • вчера в 14:48
Ответ дляПухнасті штани
Авторе, а де Ви дивитесь ці боти?
Скільки коштують?
Дякую
на сайті ансвер.юа, там на них зараз знижка
Лгин• вчера в 15:48
Ответ дляКава з адреналіном
Саме такі ні.
Есть специальный спрей для замши, набука в атб продается
Кава з адреналіном• вчера в 16:19
Ответ дляЛгин
Знаю. І у Єві теж.
Але я у 90-ті нанатиралася взуття на все життя.
Тому зараз намагаюся купити непримхливе.