В моїй хаті моя правда• 13 февраля в 12:29
Грижа у попереку та заняття в залі
В мене грижа л5с1 та декілька протрузій. Спина турбує постійно. Лікування не дає помітного результату, кажуть робіть вправи щодня. Зарядку я роблю. В мене під домом є зал. Чи можна з грижами займатись, чи тільки гірше собі зробиш. Я б хотіла спочатку займатись з тренером.
Анютины ласки• 13 февраля в 12:36
В період загострення не можна ні зал, ні вправи. В залі, хіба що, досвідчений тренер може підібрати для вас вправи. Краще вдома постійно робити вправи на розтяжку, є купа відео які потрібно робити. Я роблю через день, займає 30-40 хвилин часу. І масажі курсами раз на півроку.
Кокосиха• 13 февраля в 12:38
Грыжи и протрузии есть у 90% населения. Если правильно выполнять упражнения, то все будет нормально. И исключить те, которые причиняют боль.
Но когда ваш мышечный корсет укрепится - спина вас будет беспокоить меньше. Я занимаюсь сама, но лучше с тренером, конечно, хотя бы вначале.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 февраля в 12:41
це буде вічно. особисто я зробила операцію і все ок. нема болю,вправи роблю спокійно. бо лікування нічого не давало.лише гроші на вітер.
В моїй хаті моя правда
• 13 февраля в 12:43
Ответ дляАнютины ласки
Я загострення зняла, при чому краще всього допоміг курс гірудотерапії (п´явки). Але відчуття постійного ниття зі мною завжди. Вправи вдома роблю, але хочу в люди. Під домом зал та йога. Йогу я виключила через велику кількість скручувань та перевернутих асан, їх не можна.
БЦАшка• 13 февраля в 12:54
Не можна давати деякі нагрузки, які давлять на позвонки- присідання зі штангою, станову, нахили зі штангою, жим ногами. А так якщо укріпити мʼязовий корсет , навпаки краще для вашої спини.
Завжди недо...• 13 февраля в 13:46
Вам по занятиям рекомендации должен дать врач. Это раз. А два, когда придете в зал, то тренер должен быть ознакомлен с вашим диагнозом и дать вам правильное упражнения и нагрузки.
В моїй хаті моя правда
• 13 февраля в 13:55
Ответ дляЗавжди недо...
Лікарі дають писюльки зі стандартними вправами домашніми. Я обійшла всіх неврологів міста, в результаті на ноги мене п´явки поставили, а не крапельниці. А по тренеру як зрозуміти він тямить чи не тямить. Я з невеликого мітса, тут вибору шаленого нема.
В моїй хаті моя правда
• 13 февраля в 15:25
Ответ дляХолодная каша
Как пиявки вам грыжу втянули?
Вони не втянули. Від загострення грижі пішов дуже сильтий набряк у поперееку. Саме запалення зняли медикаментозно, а отой набряк нічим не могли прибрати, я мучилась більше року. П´явки допомогли зняти набряк, боліти стало значно менше.