Незнакомлюся• вчера в 19:01
Боюсь наркоз(
Готовлюсь к операции, боялась сильно не могла решится, а тут ещё узнала что наркоз трахеальный у меня вообще паника, может кто недавно проходил через это, это сильно страшно?
Сосиска_Втесте• вчера в 19:04
Вони колять заспокійливе і ви вже 15 зв спокійна як удав. Але взагалі да, я теж боюсь, почала боятися після пережитого наркозу. Мені снився сон, наче я на мєячику ганяла по тунелю зі швидкістю великою, як в комп´ютерній грі. І я не щнаю що саме мене щлякало, але теперистрашенно боюся того повтора.
Стебель березы• вчера в 19:05
Нічого страшного там немає, Ви ж спати будете. Потім трохи хриплий голос у мене був, але недовго.
Незнакомлюся
• вчера в 19:06
Ответ дляСтебель березы
А виймають ту трубку коли вже прокидається людина, ви відчували як виймали?
Стебель березы• вчера в 19:07
Ответ дляНезнакомлюся
Виймають до просинання, Ви не відчуєте.
Мати тріля• вчера в 19:13
а мені недавно робили наркоз і я кричала лікарям ’почекайте, в мене тут котики’ , а потім ще й помяукала ))
я тоді якраз займалась прилаштуванням бездомних котиків))) до мене всі приходили і питали - як моє здоров’я і як там котики
в наркозі нічого страшного немає. Міцний сон, відчуття виспаності. Пару годин треба полежати і відпочити, через 1 год після наркозу поісти. До наркозу не їсти і не пити 6 год. Коли починають вводити - ви легенько відключаєтесь і все))
Жертва интернета• вчера в 19:23
Почему именно эндотрахиальный наркоз? Какая предстоит операция?
У меня 5 раз в жизни были операции под общим наркозом (в вену) - я все хорошо перенесла. А вот после одной операции уже потом где была только спинальная анестезия - у меня потом несколько дней были осложнения именно после наркоза.
Не пириживай• вчера в 19:24
Тск вы же будете спать
Какая разница кской наркоз
Они сначала вам вколят укол в катетер, вы провалитесь и вам будет уже все равно
Я сама только что после наркоза от гистероскопии. Но у меня какой то легкий был
После операции дают мне конверт с вытянутой миреной, а я еще в прлудреме не отошла , слышу анестезиол меня спрашмвает что-то, а сказать не могу
решила, что у меня тел.в руках, и с закрытыми глазами стучу пальцами по тому конверту, и снова слышу медсестра говорит- она вам отвечает в смс
Какая разница кской наркоз
Розбещена цяточка• вчера в 19:30
Мені також було трохи лячно, але насправді це просто ніби просто заснув швидко і потім проснувся через хвилину
Візьміть з собою карамельки, бо можуть трішки слизову пошкодити (це не боляче!), а кашлять після операції не дуже приємно
Смурфик• вчера в 19:35
Ответ дляМати тріля
Це де вас годували після наркозу? 🤣Мене перевели в реанімацію, в 9.30 закінчилась операція, мене розбудили в реанімації в 12, а дали бульйон в 18.00
З початку операції і до 12. 00 було 5 крапельниць.
Смурфик• вчера в 19:36
Ответ дляМати тріля
Чи це ви про мед сон написали?
Бо з інтубацією ніхто до 18 їсти не дасть
Стебель березы• вчера в 19:43
Ответ дляСмурфик
Чи це ви про мед сон написали?
Та і без інтубації у мене дитину оперували зранку, сказали до вечора не годувати. А після моєї операції (об 11 ранку) дозволили ввечорі тільки томатний сок і бульйон, зранку вже як перевели з реанімації, то поїла як нормальна людина.
Мати тріля• вчера в 19:47
Ответ дляСмурфик
Чи це ви про мед сон написали?
мед сон майже так само, від нього відходиш більш лайтово.
Рік назад наркоз мені робили десь о 13, а раніше про операцію приймали зранку. Тому сказали до цього часу без їжі та води
Два тижні назад була планова операція в обід, то лікар попередив, що за 6 год не їсти і не пити.
Кили и Манджаро• вчера в 19:48
Не бойтесь. У меня тоже никогда не было операций до того и волновалась. А в итоге - все очень легко прошло.
Смурфик• вчера в 19:55
Ответ дляМати тріля
Мед сон - укол у вену, загальний - підключають до швл.
Що ви порівнюєте і коментуєте?
Мати тріля• вчера в 19:58
Ответ дляСмурфик
все залежить від того яка операція була і як довго.
Це був легкий перекус, нічого ситного не можна
Смурфик• вчера в 19:59
Ответ дляМати тріля
Автор вказала що її цікавить. Нащо їй ваші байки про мед сон?
Мати тріля• вчера в 20:09
Ответ дляСмурфик
Що ви порівнюєте і коментуєте?
Внутрішньовенна анестезія може бути як глибокою седацією (зі збереженням дихання), так і з повною втратою свідомості. Може бути укол і маска (киснева канюля) одночасно, не обовязково з ШВЛ.
Смурфик• вчера в 20:11
Ответ дляМати тріля
Я знаю.
Автор вказала, що її цікавить з швл.
Мати тріля• вчера в 20:12
Ответ дляСмурфик
зі мною в палаті лежала жінка після видалення матки, операція була довгою під наркозом. Її вже заставляли їсти через 2 год (хоча б суп)
Мати тріля• вчера в 20:12
Ответ дляСмурфик
Я знаю.
Автор вказала, що її цікавить з швл.
а ви така принципова аж агресивна
Смурфик• вчера в 20:13
Ответ дляМати тріля
Бо в неї буна епідуральна, а не швл.
Ще раз кажу, прочитайте, що цікавить автора, а не ваші байки
Мати тріля• вчера в 20:14
Ответ дляСмурфик
Бо в неї буна епідуральна, а не швл.
Видалення матки (гістеректомія) — це серйозна операція, яку найчастіше проводять під загальним комбінованим наркозом із встановленням трубки (ШВЛ).
Смурфик• вчера в 20:14
Ответ дляМати тріля
а ви така принципова аж агресивна
А ви яка?
Перечитайте себе 🤣
Физрукая• вчера в 22:38
Не бійтеся, мені менше місяця тому видаляли матку, придатки, сальник, операція була більше 4 годин,наркоз з інтубацією. Боялася як собака, виявилося - нічого страшного. Останнє що пам´ятаю це як мене питають ’ну що, готові спати’, я їм кажу ’ні, не готова, зараз взагалі втечу звідси’ - і хоба! вже я в реанімації прокинулася. Єдине що мені саме неприємне це те що трусить після наркозу,але це не в усіх таке. Говорять що в горлі може бути неприємне відчуття після трубки - в мене взагалі такого не було. Глюків не було, нічого не відчувала, як трубку діставали теж не пам´ятаю.
Путающаяся• вчера в 23:49
Ответ дляСмурфик
Що ви порівнюєте і коментуєте?
Да ви експерт…(
Хомо_сапиенс• сегодня в 03:21
Схоже, я тут рекрдсменка по наркозам. У мене їх було більше 20. Все нормально, жива, ніяких ускладнень. Але може бути непереносимість, від цього ніхто не застрахований. Мені якось вітаміни призначили, а отямилась після них в реанімації - алергічна реакція.