Карусель-весель• вчера в 22:21
Чи стикалися ви з таким?
Є такий прикол типу розійшлись перед святом (день закоханих, 8 березня, день народження і тд) щоб не дарити подарунок, а потім помирились.
Цікаво, це реально є такі підлі люди які так поступають, спеціально сваряться і типу розходяться щоб не дарувати подарунки на свята? Ви стикались з таким? Чи може були в такій ситуації і самі?
Зробіть вибір:
вже голосів:
так, було у мене таке
так, було у знайомих
ні
тиц
Карусель-весель
• вчера в 22:23
Ответ дляУкр_жіночка
Только тут читаю
Я і тут не попадала на такі теми)
Сумчатая кошка• вчера в 22:26
Ответ дляКарусель-весель
Я і тут не попадала на такі теми)
Стріляний птах• вчера в 22:27
Автор, как у кого. Не все дарят подарки. То и не расходятся. А вообще это все показуха и необязательно дарить на 14 февраля. Я не считаю это прям праздником. Но муж подарил сегодня шикарный букет.
Луковая• вчера в 22:34
Ні. У мене були тривалі стосунки з дуже організованим хлопцем, я після розставання ще 2 подарунки отримала, бо він їх замовляв заздалегідь.:) вони були недорогі, ми були студентами.
Карусель-весель
• вчера в 22:37
Ответ дляЛуковая
Це прикольно))
І мило те що він турбувався про те щоб мати для вас подарунок на свята)