Пекельнi Борошна• Изменено 2 часа назад

Как вы задолбали ныть, те, кто остался

Мало того, что ноют, так кидаются как собаки, только скажи, что ты выехал.

Запомните - это ваша жизнь, ваша ответственность, ваши решения и их последствия. Вы все взрослые люди. Я не хочу вас жалеть. Тем более, что вы больше бесите, чем жалость вызываете.

Наш президент проделал колоссальную работу, договорился с половиной стран мира, чтобы вас приняли под белы ручки, документы за вас оформили, дали вам бесплатную медицину, посадили вашу задницу в жилье и оплатили вам все. Но вы и тут даже не смогли справиться - а теперь скрипите тут зубами на адекватных людей.

На себя кидаетесь.

P.S. Голосовать я буду за Зеленского. Во всем, что касается лично меня - международные отношения - он показал великолепные результаты.
Булку Дай• 1 час назад
Не вірю, що Ви з Штатів пишете.
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляГубка Боб
это уже ботоферма зе вышла на работу?
Сьогодні ж Валентина, то тре освідчуватися у коханні
SnowMaiden• 1 час назад
Уууу, как у вас там всё запущено
автор Пекельнi Борошна • 1 час назад
Ответ дляКавуся
Якщо його мета була розселити українців по світу, щоб йому більше дісталося, то він програмку виконав, хай бере премію. Піду подивлюся марафон, заряджуся потужною наснагою, а то від холоду кістки ломить
Дивіться на це все як хочете. Я повторю ще раз - завдяки ньому у скрутній ситуації, яка була неминуча - ми всі маємо дім та чудове майбутнє. Без нього не було б нас і вас, слабких та інертних, також.
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Так, жити стало краще, жити стало веселіше. Ми пам´ятаємо, нас вчили завучувати, щоб не забували
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Запомните, выехавшие тоже будут голосовать. Нравится вам это или нет.

И каждый будет учитывать свои интересы и взгляды.
Ай, сильно когось буде цікавити ваш голос, дитячий садок.
Оберуть якогось москаля, що б ви там не голосували.
Вибори в Україні - це лютий трандець.
Булку Дай• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Ахаха , який сарказм. Ви володієте якоюсь секретною інфою? Ви хоч вдумайтеся в зміст опис, що написали
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Вибори в Україні - це лютий трандець.
Ви думаєте українці обрали б когось кращого? Якась оптимістична.
автор Пекельнi Борошна • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Вибори в Україні - це лютий трандець.
Він залишиться при владі. Згадаєте мої слова. Всі виїхавші будуть за нього голосувати, щоб вони тут не писали і не казали.
Коржик• 1 час назад
Как же вы задолбали, выехавшие! Выехали, сидите и сопите в две дырки молча. Всё никак успокоиться не могут, паранойя их одолевает. А на счёт Зе, так прежде, чем за него голосовать сидя за границей, вы на батькивщину возвращайтесь и поживите в этой реальности, вы уже в 2019 наголосовали, что аж первыми за бугор свалили, ’патриоты’ хреновы.
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляБулку Дай
Це чатбот. Вона копіпастить
Булку Дай• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Вибори в Україні - це лютий трандець.
Американці голосують по ще гірші схемі. В Німеччині теж вибори повна демократична профанація.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Він залишиться у владі, якщо не буде виборів
Ті кошти, які хочуть просрати на вибори, краще б роздали тим, хто залишився, хоча б по пару тисяч гривень.
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
За нього якщо треба будуть голосувати навіть вмерлі у першій світовій. Ми віримо
автор Пекельнi Борошна • 1 час назад
Ответ дляБулку Дай
Так. Він врятував країну і нам дав можливість легко інтегруватися в іншій країні. Він захищає тих, хто лишився і допоміг тим, хто поїхав.

Більшість допомоги на яку ви живете - через його особисті стосунки зі світовими лідерами.
На пів ставки• 1 час назад
Покажи геолокацию
Не пью, не курю• 1 час назад
Ответ дляпАлАвинкА
Я вас что, веселить собралась? Хотя вашему чувству юмора много не нужно: пара заезженных триггеров - и достаточно
Не дано тебе, увы. Развитие на уровне сериала про няню 😂 где-то там и осталось
Булку Дай• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Не завдяки Вам
А на докір Вам.
Булку Дай• 1 час назад
Ответ дляКавуся
Це чатбот. Вона копіпастить
Ото ж.
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна

Ctrl c, ctrl v. Практикуйтеся. Що у вас там ще в методичці
пАлАвинкА• 1 час назад
Ответ дляНе пью, не курю
Напарник автора - или второй аккаунт?
автор Пекельнi Борошна • 1 час назад
Ответ дляБулку Дай
Не завдяки Вам
А на докір Вам.
Вы точно украинка? При чем здесь «докір»?
Булку Дай• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна

Ви ж в Америці, а не у врятовані країні. Врятували країну -військові.

Про особисті стосунки теж мимо. Зв´язки, але не його
автор Пекельнi Борошна • 1 час назад
Ответ дляКавуся
Це чатбот. Вона копіпастить
Що і звідки? Господи, хоч би думали перед тим, як писати…
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляБулку Дай
А от не скажіть, бачила я вибори в Німеччині, земля і небо.
Підкупу виборців нема в принципі - бо населення багате, їм кіло гречки нецікаве.
Зранку проголосували, о 6-й вечора дільниці закрили, до ночі вже всі знають результати.
А в Україні підкупаюиь виборців, членів комісій, потім на серверах паскудять результати, три доби всі типо рахують, в насправді малюють кому скільки треба. Додадуть ще голосування в Дії - і Мураєв набере 108%.
Я більше не хожу на вибори.
Ангелок з ріжками• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Мені подобається наш президент. Він величезний молодець. Для мене він зробив дуже багато, і для країни також.

І так - в мене є паспорт громадянки України. Тому звісно я маю право на цей вибір.
Какой тупой троль 🤣
автор Пекельнi Борошна • 1 час назад
Ответ дляБулку Дай

Якщо б був Порошенко - чим саме військові країну рятували б? От просто цікаво…
Булку Дай• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Просто для того, щоб було, так як у Ваших дописах, Які змісту не несуть
Ангелок з ріжками• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Вибори в Україні - це лютий трандець.
Блин, я думала это ваша тема 🤣
автор Пекельнi Борошна • 1 час назад
Ответ дляБулку Дай

І так - він врятував країну від захоплення. А нам дав можливість переїхали та швидко адаптуватись.