Оля_с_киркою• вчера в 02:15

В кого мобілізовані чоловіки, ви заздрите тим у кого вони поруч?

автор Оля_с_киркою • вчера в 02:15
Тільки чесно
автор Оля_с_киркою • вчера в 02:16
Я да
Статус Ква• вчера в 02:22
Ну конечно, к гадалке не ходи. Тут столько злости и ненависти к тем кто выехал.
Кудряшка Сью• вчера в 02:36
Ну заздрість зрозуміла, а от ненависть до цих жінок і чоловіків на яких підставах береться, пояснити можете? Це ж не вони вашого чоловіка мобілізували...
автор Оля_с_киркою • вчера в 02:42
Ответ дляКудряшка Сью
В мене немає ненависті
автор Оля_с_киркою • вчера в 02:46
Ответ дляКудряшка Сью
А в цілому якщо поміркувати, ненавидіти можуть тих хто ховається за спідницями. Є багато хлопців, які не пішли добровольцями, але й не ховалися.
Стопясят раз обсуждала• вчера в 02:49
Ответ дляОля_с_киркою
Я да
Удалено администрацией...
автор Оля_с_киркою • вчера в 02:51
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...
Согласна, но муж другого мнения
Кудряшка Сью• вчера в 02:51
Ответ дляОля_с_киркою
Ось в тому і диво. Перекручена свідомість. Чогось ми не маємо ненависті до сусіда, який не завів собі собаку, або до жінки, яка не народила трьох і більше, то чого когось має бентежити, що хтось ховається, або відстрочку оформив, якщо він не військовий і присягу не приймав?
автор Оля_с_киркою • вчера в 02:54
Ответ дляКудряшка Сью
Та мають і до сусідів і до жінок)
Кудряшка Сью• вчера в 02:55
Ответ дляОля_с_киркою
Та мають і до сусідів і до жінок)
Ну в такому випадку треба до психіатра. Бо то вже хвороба.
автор Оля_с_киркою • вчера в 02:57
Ответ дляКудряшка Сью
- Підозрілі сусіди нам дісталися, в квартирі мертва тиша, немов нікого нема, неймовірно бісить! - сказав чоловік.
- Підслуховують падлюки! - відповіла дружина
Love_Love_Love_• вчера в 02:58
Тут заздрять всьому, абсолютно, всьому, навіть лишній палці ковбаси в холодильнику .
автор Оля_с_киркою • вчера в 02:58
Ответ дляLove_Love_Love_
О, ковбаска 😋
Love_Love_Love_• вчера в 02:58
Ответ дляОля_с_киркою
О, ковбаска 😋
автор Оля_с_киркою • вчера в 03:01
Ответ дляКудряшка Сью
А до тих хто завів собаку і народив трьох і більше заздрити ок?
Кудряшка Сью• вчера в 03:05
Ответ дляОля_с_киркою
Пофіг насправді. У вашому розмірковуванні ви використали декілька ’не’, то я подумала що приклад з ’не’ вам ближче - ’Є багато хлопців, які не пішли добровольцями, але й не ховалися’
автор Оля_с_киркою • вчера в 03:07
Ответ дляКудряшка Сью
Це поки вашого пацика ’не спіймали’
Срочнокпсихологу• вчера в 03:14
Впевнена що заздрять. Навіть в розмові це проявляється. Ну тобі добре, чоловік поряд. Ну якби мій був біля мене то я б теж... і таке подібне...
Кудряшка Сью• вчера в 03:15
Ответ дляОля_с_киркою
Це поки вашого пацика ’не спіймали’
Ну спіймають мого пацика і що, вам легше стане? вашого все одно вам не повернуть за рахунок когось іншого. Це важко прийняти, ви підсвідомо шукаєте винного, але прийміть той факт, що ваша ненавистіь і заздрість нічого не змінить. І всі ці думки є деструктивними тільки для вас.
автор Оля_с_киркою • вчера в 03:16
Ответ дляКудряшка Сью
А хто вам сказав що в мене є ненависть? Придумали собі?
Кудряшка Сью• вчера в 03:18
Ответ дляОля_с_киркою
А хто вам сказав, що в мене є чоловік, що ховається? - В цю гру можна грати удвох. Але мені вже тема не цікава, вибачайте
автор Оля_с_киркою • вчера в 03:19
Ответ дляКудряшка Сью
Мені все одно, можете не вибачатись
автор Оля_с_киркою • вчера в 03:21
Ответ дляСрочнокпсихологу
По великому рахунку так і є. Велика різниця коли чоловік поряд і коли на відстані. Навіть у вихованні дітей.
осень харашо• вчера в 03:21
Ні. Презираю просто і все.
Корсет_на_шурупах• вчера в 03:22
Зависть - это Мега отвратительное чувство
автор Оля_с_киркою • вчера в 03:22
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Согласна
Пульт от линолеума• вчера в 06:21
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...
Останутся те, кто умеют приспосабливаться к любым обстоятельствам. Вы правы.
Баба на горошині• вчера в 08:05
Ответ дляСтатус Ква
К кому, кто сидит на пособии в чужой стране с протянутой рукой и за 4 года язык выучить не может, боится, что война закончится
Что здоровье подведёт
Ноунэйм• вчера в 09:05
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...
21 тыс зп для брони это богатый?