ГЛЮкоза• вчера в 13:35
Ідеальний партнер — це вигадка
Ідеальний партнер — це вигадка: вчені розвінчали міф про «ту саму» другу половинку.
Математичні моделі показують, що в кожного з нас є не одна «половинка», а десятки потенційно сумісних людей.
За словами дослідників, щастя будується не на міфічній «іскрі», а на щоденних дрібницях і спільній роботі над стосунками.
статья
Невгамовна Бу• вчера в 13:39
Ответ дляAllemagne
Идеальный партнёр - это женщина.
У женщин больше прибабахов, чем у мужчин. С ними сложнее.
ГоловнаЯ• вчера в 13:41
Забули сказати, що математична модель не дорівнює життя:)
Хоча в половинку я теж не вірю.
Невгамовна Бу• вчера в 13:43
Ответ дляAllemagne
Эти ’прибабахи’ классно удовлетворяют.
Тема автора о другом.
Говорю-балакаю• вчера в 13:55
Тогда по матиматике и среднеарифметическое) у кого-то 20, а у кого-то 0, а в среднем 10)))
Правильно_Валерчик• вчера в 14:42
Я как-то написала похожее, на то что вы принесли, меня чуть не растоптала толпа любительниц кармических отношений.