Анонім-ка• вчера в 13:44
Під час овуляції різко тягне один бік і віддає в поперек, інколи аж нудить
це норм чи треба бігти на УЗД?
Вподобайден• вчера в 13:47
Якщо у вас є якісь симптоми які вас насторожують , то краще йти до лікаря . І знати на що в майбутньому звертати увагу , а на що ні .
Організм організму рознь . Навіть жоден гінеколог вам нічого не скаже відштовхуючись тільки від ваших слів .
ЯяяКакаджамбо• вчера в 13:48
На узи и осмотр лишним не будет. И постараться в этот период тогда прийти. Но вообще у многих женщин овуляция болезненно проходит
РокерША• вчера в 13:56
Радуйтесь, легко можно подгадать время для беременности или наоборот. У многих овуляция болезненна, но к врачу для собственного спокойствия сходите.