Мастер Класс• 1 час назад
Потрібно відбілити білу постіль- дала бабуся, просить допомогу
Я купита кислородниц відбілювач
Як правильно це робити?
Потрібно замочувати постіль в кипятку? Щоб воно пів дня в ньому лежало
Чи достатньо додати цей порошок в пральну машину на 90 градусів?
Як правильно це робити?
Ашотакоя• 1 час назад
поставте в ємність (таз, миска), посипте порошком, залийте кип´ятком, щоб активувати порошок (він зашипить) повацькайте чимось (типу великої веделки, щипців, щоб рівномірно розполілилася вода з порошком активованим), нехай полеже години 3-4, потім пожмакайте руками, відіжміть і виперіть на 60 градусів з порошком пральним. Все.
Потринділиця• 1 час назад
Смотря насколько грязное. Если просто посеревшее, можно просто постирать на 90 град и длинный цикл.
Полтавська галушка• 1 час назад
Так, порошок на дно, зверху постіль, залийте окропом. Тільки місце для піни має бути, бо бкде як в мене пінна вечірка. І лишить до повного застигання. Потім поперіть в машинці, я постіль завжди на 9н перу.
Хоча я така лінияйка, просто бабусі купила нову білу постіль.
Неваляшкина• 1 час назад
достаточно просто в машину на 90 и без порошка, на самую длинную программу
Жертва интернета• 1 час назад
Ответ дляНеваляшкина
Нет не достаточно, если оно застиранное, или в шкафу долго лежало.
Мастер Класс
• 1 час назад
Ответ дляЖертва интернета
Сначала просто постирайте и посмотрите на результат.
Вона чиста але не біла
Тускла
Ответ дляМастер Класс
Вона чиста але не біла
Тускла
Я би розвела перкарбонат в кипʼятку, поклала туди постіль, щоб повністю була занурена у воду, залишила на декілька годин, потім на 60 градусів на програму для постільної білизни, засіб для прання бажано для білого. Але дитячий пральний порошок.