Сама вумна тутички• сегодня в 10:46
Листи с податкової
Зараз багато тем про надходження листів про оплату податків за продажі і інтернеті.Це насправді так?які суми за рік їх цікавлять ? Пишіть будь ласка ,хто реально знає,а не просто аби написати.дякую.
Сама вумна тутички
• сегодня в 10:50
Ответ дляДинамоКит
Незнаю
Що це за посилання?я не відкриваю сторонні посилання,дякую
Сама вумна тутички
• сегодня в 11:02
Ответ дляСеменівни сусідка
Мені приходив лист.Була здійснена покупка на олх
На яку суму були продажі?ви заплатили податок?
Семенівни сусідка• сегодня в 11:03
Ответ дляСама вумна тутички
100 грн покупка.Не заплатила
Сама вумна тутички
• сегодня в 11:04
Ответ дляСеменівни сусідка
100 грн покупка.Не заплатила
Ні,я просила не писати дурниць,кому потрібні ваші 100 грн.дякую
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 11:04
Ответ дляСеменівни сусідка
100 грн покупка.Не заплатила
Покажіть як воно виглядає в особистому кабінеті
Сама вумна тутички
• сегодня в 11:05
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вам ніхто не покаже листа ,я вже просила
Семенівни сусідка• сегодня в 11:07
Ответ дляСама вумна тутички
До чого тут ваші дурні коментарі?! Ви спитали я відповіла.В листі було зазначено, щоб надала транзакції з банківської карти за останні 2 роки. Лист отримала 2 роки назад, я вже його не зберегла
Семенівни сусідка• сегодня в 11:08
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Мені лист надійшов в поштову скриньку
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 11:08
Ответ дляСама вумна тутички
Значить, їх не існує.
У мене за минулий рік було продажів до 500 грн на олх, тиша.
При тому що на картку за послуги без фоп було біля 10000, теж нічого
Грамотний хвіст• сегодня в 11:13
Ответ дляСама вумна тутички
Вам написали нормально.
Лист може прийти навіть на мізерні суми. До того ж, при попаданні під перевірку з вас вимагатимуть пояснення не за рік, а за 2-3 останні роки.
І пояснення потрібно давати хоч за 100 грн., хоч за 1 млн. А ось санкції будуть залежати від того, в якій мірі пояснення задовольнять податкову.
За 100 грн. напевно задовольнили, в ось ваші суми, зважаючи на вашу занепокоєність, навряд чи задовольнять без наслідків.
Багиня• сегодня в 11:17
Суми там немалі. Хто триндить про 200грн,то він триндить. Звичайно якщо в нього не 10 транзакцій щодня від різних людей на малі суми.
Бо це є ознака підприємницької діяльності.
Поступово суми для моніторингу будуть зменшуватись,шпарини закриватись,і податкове законодавство буде приведене до європейського.Податки будуть платити всі.
Наступний крок буде після війни-контроль за витратами.Тобто умовно безробітний не зможе купити собі авто,чи щось коштовне за готівку.Вже все для цього готове і чекає свого часу.В магазинах за готівку будуть продаватись лише звичайні продукти,якісь недорогі речі,телефони і т ін.Почнуть з великих сум,далі гранична сума буде зменшуватись,і поступово дійде до еквіваленту 1000€.Все що дорожче-тільки через безготівковий розрахунок.
Сама вумна тутички
• сегодня в 11:17
Ответ дляГрамотний хвіст
Вам написали нормально.
Дякую,ваші коментарі залиште для себе.
Семенівни сусідка• сегодня в 11:20
Ответ дляСама вумна тутички
Дякую,ваші коментарі залиште для себе.
Для чого ви створили тему?!
Сама вумна тутички
• сегодня в 11:21
Ответ дляСеменівни сусідка
Для чого ви створили тему?!
Ну не для того,щоб слухати про ваші 100 грн
лаМпочка• сегодня в 11:24
Ответ дляСама вумна тутички
А у вас продажи в миллионах исчисляются ? Тогда вы спокойно можете нанять бухгалтера , заплатить ему 5 -- 6 тысяч гривен , и бухгалтер вас проконсультирует .
Семенівни сусідка• сегодня в 11:39
Ответ дляСама вумна тутички
Коли вам прийде лист тоді і дізнаєтесь всю інформацію.Чекайте
Сама вумна тутички
• сегодня в 12:05
Ответ дляСеменівни сусідка
Листи почали надсилати з березня2025 року.аби писати (((