Патріотка з дивану• 16 февраля в 14:51

Скільки часу ваші діти проводять в гаджетах?

Всім привіт! Мене звати Саша, я працюю в навчальній платформі. Ми проводимо велике дослідження щодо екранного часу. Буду вам дуже вдячна, якщо пройдете опитування: https://cutt.ly/ZtmwqrQc

Там усього 11 питань, це буквально 2 хвилини вашого часу. Від себе обіцяю поділитися результатами.

В мене самої двоє дітей — 17 та 11 років. Так от навіть у старшої доньки встановлені ліміти на телефоні. У молодшої є 2 години в телефоні та 2 години в телевізорі. Дуже турбує це питання :(
Дай подивлюся• 16 февраля в 15:02
Дохрена, работает и учится она онлайн, ей 17
Айпишница• 16 февраля в 15:34
8 лет - 2 раза по 40 минут. У старшей (17) с 15 безлим, но правила - без гаджетов за столом, на прогулке и тд