Мій не такий• Изменено сегодня в 13:49
Дівчина-підліток 15 років краде, курить, п´є спиртне... Хроніка одного року
У моєї подруги, двоє дітей-хлопець та дівчина, двійнята. Родина благополучна. Хлопейь-дитина як дитина, а от дівчина. З 5-го класу курить, вчилась погано, прогулювала -вигнали зі школи, ледве дотерпіли до 9 го класу, і довелося в 9 класі переводити в іншу, щдоб якось довчилася. Після 9 класу -та школа теж не захотіла приймати в 10 клас. Довелося шукати варіанти. Вдалося прилаштувати в хороший коледж зі стипендією на перкуарське мистецтво та візаж+ манікюр і тп. Через 3 місяці позбавили стипендіі-за прогули. Були кражі в різних магазинах, двічі в червоному маркеті, еві, останній раз спиртне поцупили в ашані вдвох з подругою. Псує нерви, життя щодня всім домашнім. Більше того, зустрічалася з хлопцем -їм тоді було по 14 років і спала з ним. Вже розійшлися. Ще не все. Помічна була за вживанням таблеток невідомого походження-стверджує що було лише один раз. Добре ставлення, уговори, договори, любов, розуміння підліткового віку-не працює. ЩО робити? Просто крик душі ((
Мама Чели• сегодня в 13:49
Я б не хотела иметь такую подругу как вы, чтоб оссуждала моих детей на форуме
Вы ещё та 🐸🐸🐸
Мушля з Криму• сегодня в 13:50
Ответ дляМама Чели
Вы ещё та 🐸🐸🐸
Да вряд ли подруга пришла бы рассказывать на форум. Это автора дети, либо просто триль обычный
Радуга-дуга• сегодня в 13:50
Часто кажуть дочка це така прєлєсть. Не те що син.
Різні дочки і різні сини
Мій не такий
• сегодня в 13:50
Ответ дляРожева юбка
А вы там каким боком?
це моя подруга і її проблеми-це також мої проблеми. Наші діти вчаться разом і дружать -хлопці. мала тупо зводить в могилу матір
Мій не такий
• сегодня в 13:51
Ответ дляМама Чели
Вы ещё та 🐸🐸🐸
Удалено администрацией...
задумчивая мордочка• сегодня в 13:51
Ответ дляМій не такий
От нас чего хотите?)
Шаманю второпях• сегодня в 13:51
Ответ дляМій не такий
Ну так и будет, доведет маму, вот и рожай.
В интернат пусть сдаст её
Мій не такий
• сегодня в 13:51
Ответ дляМушля з Криму
перехристися. бо ввижається троль
Мій не такий
• сегодня в 13:52
Ответ длязадумчивая мордочка
От нас чего хотите?)
порад від порадниці. Логічно ж
Я вся ваша• сегодня в 13:52
Автор, то, что у вас такой ребенок -не ваша вина, не нужно придумывать подруг. Попробуйте поговорить с дочерью, попробуйте сходить к психологу
Мій не такий
• сегодня в 13:53
Ответ дляШаманю второпях
В интернат пусть сдаст её
мати та бідна вже всі сльози виплакала. тиск щодня лупить. Мені просто шкода. Я хочу погляд збоку. Бо я, особисто думаю, що я би почала її бити за проступки.
Мій не такий
• сегодня в 13:54
Ответ дляЯ вся ваша
це не моя донька. Тьху тьху. В мене 3 сина)
Фиона Шрековна• сегодня в 13:55
Ответ дляМій не такий
порад від порадниці. Логічно ж
Якщо це правда все, то тут не порадниці потрібні. А мінімум психолог.
У них повна сім´я? Батьки не авторитет в не справляються з вихованням.
.
задумчивая мордочка• сегодня в 13:55
Ответ дляМій не такий
порад від порадниці. Логічно ж
У всех советчиц -идеальные дети по определению.) Что мы можем посоветовать не зная обстановку в семье. Может там отчим девочку домогается. Благополучная семья - это ни о чем. Такое может твориться под покровом благопристойности.)
Мій не такий
• сегодня в 13:55
Ответ длязадумчивая мордочка
там є тато. рідний
Смурфик• сегодня в 13:55
Ответ дляМій не такий
О да, битье сразу заставит человека вести себя хорошо, особенно подростка
Мій не такий
• сегодня в 13:55
Ответ дляФиона Шрековна
.
повна сім´я
Шаманю второпях• сегодня в 13:56
Ответ дляМій не такий
там є тато. рідний
Почему мать её ещё не бьёт?
Анонимарик• сегодня в 13:56
Ответ дляМій не такий
А отец уже давал дочери ремня? Вы что не видите , что не хватает дисциплины?
задумчивая мордочка• сегодня в 13:56
Ответ дляМій не такий
там є тато. рідний
Бывает и родные отцы насилуют дочерей.
Шаманю второпях• сегодня в 13:56
Ответ дляСмурфик
Да сдать в детдом её и жить нормально
Шаманю второпях• сегодня в 13:57
Ответ длязадумчивая мордочка
Бывает и родные отцы насилуют дочерей.
И матеря трах с сыновьями
Мій не такий
• сегодня в 13:57
Ответ длязадумчивая мордочка
Бывает и родные отцы насилуют дочерей.
все там добре. двого не було дітей так носилися як з писаною торбою змалку. тут косяк і є. бо все дозволяли, балували
задумчивая мордочка• сегодня в 13:58
Ответ дляМій не такий
Ну раз вы так говорите, значит карма не иначе. Ничего не изменить.
Мій не такий
• сегодня в 13:59
Ответ дляАнонимарик
Згодна з вами на сто процентів. дисципліни не вистачає. Чесно, я би за крадіжку-виписала би таких пиндів, що не було би ні другого ні третьго разу.
Мій не такий
• сегодня в 13:59
Ответ дляШаманю второпях
Да сдать в детдом её и жить нормально
думали вже над цим. та куди її відперти (
Рожева юбка• сегодня в 13:59
Ответ дляМушля з Криму
Ставлю на трількіню
Мій не такий
• сегодня в 14:00
Ответ длязадумчивая мордочка
таке як да.. Карма є по ходу.