Бабо-лебідка• вчера в 16:50
Фото померлих предків у спальні
Чоловік без мого відома повісив фото свого діда померлого навпроти ліжка над телевізором в центрі, фото крупним планом, дід там вже у хворому вигляді не зовсім у разумі так сказати, бо у нього була деменція.
Як ви б до цього віднеслися?
Треба підробіток• вчера в 16:56
Ответ дляБабо-лебідка
Ні, хату його записав на себе інший син втіхаря
значить портрет діда відправте тому родичу
Бабо-лебідка
• вчера в 16:56
Ответ дляБиблиотекарь
Удалено администрацией...
Треба підробіток• вчера в 16:57
в мене в баби з дідом теж портрети батьків висіли в рамці, ну то тоді так модно було типу декор.
Бабо-лебідка
• вчера в 16:57
Ответ дляВиправлялочка
Если вы не троллите,то вообще странно ,чтоб муж без вашего ведома делал подобное!!пусть вставит себе фото деда в амулет и носит на себе если он ему так дорог(быстрее почувствует как все его дороги перекроются и осознает суть данного поступка)
Ви вважаєте що це за гранню фантастики таким тільки тролити можна? Тоді мені треба на розлучення подавати якщо в такому піз..цю я живу трольному . Реально ви мене дивуєте
Виправлялочка• вчера в 16:58
Ответ дляТреба підробіток
Семейные портреты сделанные в расцвете сил -это одно!!а болеющего старика-не надо!!
Бабо-лебідка
• вчера в 16:58
Ответ дляТреба підробіток
Йому похер, він навідь могилу йому не поставив , головне що квартиру віджав
Меряю линейкой• вчера в 16:58
Ответ дляAllemagne
Наклейте поверх фото Памелу Андерсон.
Дід би був радий опинитися під Памелою)
Бабо-лебідка
• вчера в 16:59
Ответ дляМеряю линейкой
Дід би був радий опинитися під Памелою)
💯
Треба підробіток• вчера в 16:59
Ответ дляБабо-лебідка
зніміть того діда, скажіть що він вам лібідо знижує.
Бабо-лебідка
• вчера в 16:59
Ответ дляТреба підробіток
Мабудь скажу бо не знаю, я сказала йому що нічого що дід на нас дивиться, на що він каже- нехай
Треба підробіток• вчера в 17:00
Ответ дляБабо-лебідка
так і поки не зніме з чоловіком не спіть, скажіть шо стісняєтесь діда
Виправлялочка• вчера в 17:00
Ответ дляБабо-лебідка
Вы себе удивляйтесь,что у вашего мужа возникла подобная идея!свекровь умерла 4 месяца назад и муж не то что не повесил портрет,а спросил можно ли ее фото распечатать и какое и куда деть ее мобильный))так что вы так борзо не со мной разговаривайте,а со своим мужем
Бабо-лебідка
• вчера в 17:02
Ответ дляВиправлялочка
Ні просто всі пишуть на мене троль, вибачте, а мені взагалі не смішно, я і так з ним сварюсь за відношення, а тут я не знаю навідь, мені б на думку не прийшло таке як йому.
Леплю из пластилина• вчера в 17:02
Ответ дляБабо-лебідка
Удалено администрацией...
А мужу своему так слабо сказать?
Бабо-лебідка
• вчера в 17:03
Ответ дляЛеплю из пластилина
А мужу своему так слабо сказать?
Мене так муж як ви не називає, вам складно сказати свою думку, тільки писати образи вмієте
Леплю из пластилина• вчера в 17:03
Ответ дляБабо-лебідка
Давайте фото вашей квартиры с той фотографией. Не, вы ж не троль, поэтому фото сделать не проблема же.
Виправлялочка• вчера в 17:04
Ответ дляБабо-лебідка
Я вам не писала)предположила. Написала что делать)а вы зачем то хамите!
Бабо-лебідка
• вчера в 17:04
Ответ дляЛеплю из пластилина
Давайте в лічку вам, я не збираюся його діда виставляти на весь форум
Леплю из пластилина• вчера в 17:05
Ответ дляБабо-лебідка
Удалено администрацией...
Бабо-лебідка
• вчера в 17:05
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Допобачення
Леплю из пластилина• вчера в 17:06
Ответ дляБабо-лебідка
Допобачення
Ну, девочки, кто ещё сомневался в тролизме, пожалуйста.
Смячиком• вчера в 17:08
Ну он повесил, а вы снимите. Это ж ваша квартира, в конце концов. Зачем вам чужой дед в спальне?
Смячиком• вчера в 17:08
Ответ дляБабо-лебідка
Можете закрыть лицо деда смайликом
Бабо-лебідка
• вчера в 17:10
Ладно, я зрозуміла , я спитала як би ви поступили, а не просила казали що мені робити
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 17:24
Ответ дляБабо-лебідка
Боюся щоб він не образився, типа я не шаную його предків...
Удалено администрацией...
Бабо-лебідка
• вчера в 17:40
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Удалено администрацией...
А ви розмножуйтесь поскоріше