Наивная Хо• 17 февраля в 08:49
Якщо видаляти зуби під седацією треба відразу всі 4 чи частинами видаляти?
На скільки довго розпухне щока
Напишіть будь ласка до чого готуватись
Щаслива Я• 17 февраля в 08:57
ми видаляли по 2 з перервою 3 тижні. місцевий обезбол. було добре. щока розпухає,але можна їсти на іншу сторону. Всі 4 важко,болить щока,навіть трохи щелепа. і ввважаю,що заг.наркоз не потрібен при такій операції,що його пхають скрізь. це не полосна операція. не треба той наркоз ’для зручності’ скрізь пхати.анестезіологу пофіг, він тупо гроші заробляє.можна видалити по 2 шт з перервою.
дочка сказала,якби всі 4,то дуже важко, бо воно ниє,ковтати боляче. Нам видаляли,коли вони ще не вилізли,були в зародку. розрізали,діставали,зашивали. після того,як купа смертей в стомат.кабінетах дітей- треба подумати добре чи варто конче той заг.наркоз. Невідомо який анестазіолог,як він розрахує. ну і ми робили аналізи перед цим на анестезію в Синево (там є пакет на анестетики).Норм.лікар без цього не візьме
Вилами по воде• 17 февраля в 08:55
Якщо видаляти одразу 4, то це роблять під седацією. Якщо по 2 за раз, то місцева анестезія. У вас підліток чи дорослий?
Тільки не про гроші• 17 февраля в 08:55
Та як забажаєте. Я видаляла почергово і слава Богу, бо інакше від болю я б у вікно вийшла. В мене такі страшні болі були, що це пздц, я думала що кукухою поїду. Так закидалась знеболювальними, що страшно згадати. Щока набухла до таких розмірів, що дві маски не прикривали😆 але у всіх індивідуально. Мама моя видаляла там же, абсолютно нічого, через декілька годин чухала себе норм, ще і їла. Я два тижні один кефір пила, я була в ах*рі, лікар був в ах*рі, всі були там же…)))
Кумася• 17 февраля в 09:04
Как вы есть и пить после этого планируете? Я три недели после удаления одного зуба ела на одну сторону,больно было. После четырех сразу не представляю.
З горіха зерня• 17 февраля в 09:11
Вам на какую-то сторону надо будет жевать, если все 4 с одной стороны - рвите сразу. Если нет, то конечно в 2 приема.
Алгонавт• 17 февраля в 09:24
Удаляла все зубы мудрости за 1 раз под седацией, никаких проблем. Через неделю можно есть все. После удаления ела йогурты, пюре, тертое яйцо, размятый вилкой тунец и лосось, короче, никаких проблем. Ничего не болело и не распухало. Швы зашивали
Chaterbox• 17 февраля в 09:28
Ответ дляАлгонавт
Плохо, что нет охреневшего смайла 😯 Я один удаляла и потом почти месяц мучалась и морочила голову доктору ))
Чупа-чупс• 17 февраля в 09:45
не забувайте за набряк і можлтві ускладнення, чомусь лікарі стоматологи за це замовчують, особливо коли хочуть впарити наркоз. Знайома видалила 4 і потім 3 тижні лежала в лікарні, бо набряк почав опускатися
Шикаю і викаю• 17 февраля в 11:07
Видаляйте краще всі одразу, два рази таке важко пережити. А взагалі краще лікар нехай порадить, в залежності наскільки у вас все складно. Напухне на 2-3 день максимально, можуть бути синці навіть.
палка-копалка• 17 февраля в 12:03
Я удаляла по одному печатная анестезия. Повезло. Норм отходила. Раз в неделю.