Покращена• Изменено сегодня в 09:44
Відчуття меркантильності після побачення...
Спілкувалася з хлопцем місяць, познайомилися на СЗ.
Було два побачення, поцілунки, обійми. На першу зустріч подарував квіти.
І почалося: люблю, кохаю, сонечко, кицю. Цілими днями ці смс та дзвінки.
12 лютого прислав мені смс: «Готуйся на 14 лютого отримати квіти від мене», ще два рази повторював це. На 14 лютого він працював, присилав у перерві сердечка мені в тг.
Дзвонив, вітав і говорить, ’Сонечко, я для тебе подаруночок маю на день Валентина’. 15 го дзвонив, говорить, готуйся отримувати великий букет квітів завтра і подаруночок, бо я тебе обожнюю.
Я його кажу, не говори таких слів, бо ми ще мало знайомі і тд. Що вірю тільки діям чоловічим.
Будуть дії, це не тільки слова.
Вчора був день 3-го побачення:
Домовилися піти в кіно на «Буремний перевал».
Мали зустрітися о 19:00. Він запізнюється, о 19:15. Я йому кажу, що вже купую квитки, щоб були диванчики позаду, він написав ’ОК’. Хотіла найзручніші сидіння. О 19:25 мені дзвонить, говорить, якщо я хочу, щоб брала собі попкорн,за свої гроші звісно))) Я сказала, що попкорн не хочу, не дуже його люблю (і це дійсно так).
Він приїхав, коли вже фільм почався, я йому кажу: «Швиденько пішли, бо хочу глянути це кіно». Читала днями книжку, хочу порівняти.
Він почав мені заважати, лізти цілуватись, обіймати. Кажу: «Давай руку і посидимо подивимось кіно».
Він пішов за попкорном, я сказала, що мені не потрібно купувати. Він купив в упаковці собі і мені. Я не їла його, лише води попросила принести.
Під кінець фільму вже промайнула в мене думка: а де ж той обіцяний великий букет квітів і де той подарунок, про який три дні мені торочили.
Вийшли з кінотеатру, він мене провів до авто, сіли, кажу: «Викликай таксі», а він: «Може, ти мене підкинеш?», кажу: «Ні». Вже 22:00, мені завтра рано на роботу. Потім говорить: «Ти що, образилась на мене? За що?!
За те, що я спізнився?». Говорю: «І за це також, ти в час пік заклав мало часу на дорогу з іншого кінця Києва, ще й не почищені дороги і слизько». «А ще що?» — запитує. Кажу: «Подумай...». А він: «Квіти і подарунок?!
Мовляв, вибач». Я кажу: «Мені не потрібно це, я сама собі можу купити, але не потрібно про це говорити тоді було, притому постійно». І що саме цікаве, виходить, він про це пам´ятав, не просто «патякав».
Дзвонив, писав... коли приїхав додому.
Я йому написала: «Це була остання зустріч, вибач і дякую за все. Але я ціную не слова, а дії. І не в квітах справа». На що він мені відповів: «Хм... не думав я, що ти така меркантильна».
Я дійсно така зі сторони?
Будуть дії, це не тільки слова.
Вчора був день 3-го побачення:
Дзвонив, писав... коли приїхав додому.
Я дійсно така зі сторони?
Сирожено_пирожено• сегодня в 10:09
Ответ дляПокращена
Так, і ще пам’ятає, що говорить)
Я такого не люблю, не планував нічого дарувати, я б і не образилася, бо ми мало знайомі.
Але ж ні.
А ще запитував, коли в мене день народження і що я хочу на подарунок. На що я відповіла: «Та перестань, до нього ще 2 місяці, ні до чого ці розмови». А це звичайне патякання, не розумію, на що він розраховував, мені ж не 20 років)
Але ж ні.
дуже багато дурних баб, які розвішують вуха. Ви б стрибнули в ліжко зразу, він же такий щедрий. Ще нічого не подарував, зато стільки планів, розмов. Багато хто вірить. навіть в 45 років. В мене є така дурна знайома. її все життя дурять чоловіки.45, а дурна як срака. Вона вірить всьому ,що їй кажуть,а ті їздять по вухах вздовж і впоперек
Щас ухожу• сегодня в 10:10
Все правильно сделали, только не надо было покупать ему билеты в кино)
Сирожено_пирожено• сегодня в 10:11
Ответ дляПокращена
Фільм рекомендую. Добре, що абстрагувалася від цього ’НЕДОмужчинки’ і отримала насолоду від перегляду)
гарний фільм? бо планую піти.Сама)))) нещодавно недомужчинку покинула. Бо любити просто так я не буду)мені треба вчинки,а не ляпання
Покращена
• сегодня в 10:12
Ответ дляЗаздрість то погано
таких надо зеркалить, вы же поняли сразу, что за кадр
Так, зрозуміла.
Але подруга збила, каже, що я підозріла до всіх, мовляв, дай шанс хлопцеві.
Правило: коли здалося, то це не здалося, вже не вперше це зрозуміла по життю.
Карусель-весель• сегодня в 10:13
В колись був теж прикол з кавалером з СЗ.
Запросив на побачення в ресторан, принесли меню, я не встигла ще його відкрити, а він каже - який чай ти будеш?))
Так от питання, - навіщо запрошувати в дорогий ресторан, якщо збираєшся чаєм пригощати?)))
Покращена
• сегодня в 10:13
Ответ дляЩас ухожу
То йому мій подарунок на День закоханних )
Покращена
• сегодня в 10:14
Ответ дляСирожено_пирожено
І це дуже сумно
Покращена
• сегодня в 10:17
Ответ дляСирожено_пирожено
Якщо любите класику, романтику, то Вам сподобається.
Гарна історія кохання, яку гарно зняли.
Книжка по-своєму цікава, у фільмі десь місцями перекручений мотив. Але в цьому і вся родзинка його.
Кохання Вам бажаю зустріти, щоб цінували як Жінку!
Гарна історія кохання, яку гарно зняли.
Покращена
• сегодня в 10:18
Ответ дляSgreen
Ви правильно все зробили. По опису, балабол звичайний, пікапер початківець в повному провалі. Не засмучуйтесь. Ваш чоловік попереду на шляху
Дякую
Брюльтик• сегодня в 10:20
Ответ дляПокращена
Думаю, що він буде це продовжувати робити. Але з іншими...
Просто я не його клієнт)
За билеты вам не отдал?
Самая СоветЧиваЯ• сегодня в 10:23
Ответ дляФіфачка
Це піз...н, звичайний, добре, що здихались. Це не про меркантильність, а стиль життя, чути тільки себе (попкорн), робити, як зручно (спізнення).
нарцисс классический обыкновенный, автор - в блок его, ведет себя хрестоматийно
Доктор Варвар• сегодня в 10:25
Ответ дляПокращена
Так, зрозуміла.
Нехай ця подруга таке щастя собі забере.
Вельми шановна• сегодня в 10:27
Боже, автор, ви така молодець, що так швидко позбавились від нього.
Я була чебурашкою півтора роки і все слухала про подарунки, подорожі і т.д. А по факту сама купувала продукти на вечерю, замовляла йому таксі і т.п.
Дама_с_коготками• сегодня в 10:29
Ответ дляПокращена
Звичайно, що ні)
Обирайте фільм, я квитки візьму!
Покращена
• сегодня в 10:32
Ответ дляВельми шановна
Так, бо ціную дії, а не пшик.
Краще самій, чим з такими.
Добре, що ви винесли урок.
Чим більше говорить, тим меньше дій.
Краще самій, чим з такими.
Добре, що ви винесли урок.
Чим більше говорить, тим меньше дій.
КликОЛЬКА• сегодня в 10:35
Ответ дляВельми шановна
Блін, як можна бути такою.
Бажаю зустріти нормального чоловіка.
Сирожено_пирожено• сегодня в 10:38
Ответ дляПокращена
Гарна історія кохання, яку гарно зняли.
дякую!
Любовь Калистратовна• сегодня в 10:38
Ответ дляПокращена
Так, і ще пам’ятає, що говорить)
Але ж ні.
Вы нормальная, а он - лох педальный.
Вы сами купили себе билеты в кино (он специально опоздал, чтоб не платить), еще и вези его домой? схера ли? я вообще молчу про его ’пидаруночки на 14.02’
лошара без машины хочет девушку с машиной, чтобы сама себя в кино водила и его возила? обрыбится!
Бабка-байкерша• сегодня в 10:38
Автор, вы молодец, уделали говнюка. Я в свое время только таких и встречала и их содержала, они еще и страшные абьбзеры, потом начинают оскорблять и мешать с говном. Я была наивная дурочка, полная противоположность вам, все хавала. Вы молодец!
Любовь Калистратовна• сегодня в 10:40
Ответ дляБолеИменее
Молодец, что учите таких 👍
В следующий раз будет думать
Вы делаете мужчин лучше 😁
В следующий раз будет думать
Вы делаете мужчин лучше 😁
вряд ли этого говнюка можно сделать лучше.
но таких лучше посылать сразу, чтоб не думали, что они кому-то интересны вообще и кто-то будет это терпеть.
Покращена
• сегодня в 10:51
Ответ дляДверной_Проем
Автор , вы имея свое авто , целуетесь за букет цветов ?
Це ж не завжди головне.
Тим паче, він працює біля дому, авто може йому і не потрібне. Зовнішність у нього нормальна, галантний. Дала себе поцілувати на другому побаченні. Бо до того часу він тієї маячні не писав ще. Хоча в мене була якась думка, що щось не те. Потім понеслася маячня, я йому сказала про це.
Подрузі сказала, що він пиздобол, а та підбила піти на побачення. Мовляв, людина ж напевно старалася, а ти така. А я чомусь так і думала, що буде так, як сталося.
Дверной_Проем• сегодня в 10:53
Ответ дляПокращена
Це ж не завжди головне.
Так это же фильтр ))) и да , это главное .
Передарите его подруге . Пусть наслаждается этим счастьем .
Дверной_Проем• сегодня в 10:55
Ответ дляПокращена
Це ж не завжди головне.
У меня такое чудо позапрошлым летом было .
Правда цветы были отличные , а вот парфюм не в моем вкусе . Продала парфюм . Были такие же уверенные розказни .
Но нет , для поцелуев этого мало .
Дверной_Проем• сегодня в 10:58
Ответ дляКарусель-весель
А это точно жадность ?
Просто я всегда на свиданиях заказываю чай у официанта - чтоб быстрее выбрать со слов официанта и чтоб быстрее принесли . А уже потом листаю меню .
Дверной_Проем• сегодня в 10:58
Ответ дляПокращена
Уж ты !
А кто вы по знаку зодиака ?