Покращена• Изменено сегодня в 09:44
Відчуття меркантильності після побачення...
Спілкувалася з хлопцем місяць, познайомилися на СЗ.
Було два побачення, поцілунки, обійми. На першу зустріч подарував квіти.
І почалося: люблю, кохаю, сонечко, кицю. Цілими днями ці смс та дзвінки.
12 лютого прислав мені смс: «Готуйся на 14 лютого отримати квіти від мене», ще два рази повторював це. На 14 лютого він працював, присилав у перерві сердечка мені в тг.
Дзвонив, вітав і говорить, ’Сонечко, я для тебе подаруночок маю на день Валентина’. 15 го дзвонив, говорить, готуйся отримувати великий букет квітів завтра і подаруночок, бо я тебе обожнюю.
Я його кажу, не говори таких слів, бо ми ще мало знайомі і тд. Що вірю тільки діям чоловічим.
Будуть дії, це не тільки слова.
Вчора був день 3-го побачення:
Домовилися піти в кіно на «Буремний перевал».
Мали зустрітися о 19:00. Він запізнюється, о 19:15. Я йому кажу, що вже купую квитки, щоб були диванчики позаду, він написав ’ОК’. Хотіла найзручніші сидіння. О 19:25 мені дзвонить, говорить, якщо я хочу, щоб брала собі попкорн,за свої гроші звісно))) Я сказала, що попкорн не хочу, не дуже його люблю (і це дійсно так).
Він приїхав, коли вже фільм почався, я йому кажу: «Швиденько пішли, бо хочу глянути це кіно». Читала днями книжку, хочу порівняти.
Він почав мені заважати, лізти цілуватись, обіймати. Кажу: «Давай руку і посидимо подивимось кіно».
Він пішов за попкорном, я сказала, що мені не потрібно купувати. Він купив в упаковці собі і мені. Я не їла його, лише води попросила принести.
Під кінець фільму вже промайнула в мене думка: а де ж той обіцяний великий букет квітів і де той подарунок, про який три дні мені торочили.
Вийшли з кінотеатру, він мене провів до авто, сіли, кажу: «Викликай таксі», а він: «Може, ти мене підкинеш?», кажу: «Ні». Вже 22:00, мені завтра рано на роботу. Потім говорить: «Ти що, образилась на мене? За що?!
За те, що я спізнився?». Говорю: «І за це також, ти в час пік заклав мало часу на дорогу з іншого кінця Києва, ще й не почищені дороги і слизько». «А ще що?» — запитує. Кажу: «Подумай...». А він: «Квіти і подарунок?!
Мовляв, вибач». Я кажу: «Мені не потрібно це, я сама собі можу купити, але не потрібно про це говорити тоді було, притому постійно». І що саме цікаве, виходить, він про це пам´ятав, не просто «патякав».
Дзвонив, писав... коли приїхав додому.
Я йому написала: «Це була остання зустріч, вибач і дякую за все. Але я ціную не слова, а дії. І не в квітах справа». На що він мені відповів: «Хм... не думав я, що ти така меркантильна».
Я дійсно така зі сторони?
Будуть дії, це не тільки слова.
Вчора був день 3-го побачення:
Дзвонив, писав... коли приїхав додому.
Я дійсно така зі сторони?
Миссис Буркул• сегодня в 10:59
Сподіваюсь, що історія вигадана.
Адже, піти 16 в кіно і купувати квитки після того, як 14 напиздів про квіти і подарунок, може або не дуже розумна жінка, або жінка в термінальній стадії відчаю.
Карусель-весель• сегодня в 11:13
Ответ дляДверной_Проем
А это точно жадность ?
Просто я всегда на свиданиях заказываю чай у официанта - чтоб быстрее выбрать со слов официанта и чтоб быстрее принесли . А уже потом листаю меню .
Точно жадібність)
Бо, окрім чаю, нічого не замовляв і не пропонував
Для мене це була дуже дивна ситуація, хотів, бідося, шиканути тим, що чаєм напоїв в дорогому ресторані))
Офіціант кілька разів підходив і питав, чи будемо замовляти ще щось.
Я спочатку думала замовити собі на окремий рахунок, а потім вирішила, що не хочу у такій компанії обідати
Покращена
• сегодня в 11:13
Ответ дляДверной_Проем
Уж ты !
А кто вы по знаку зодиака ?
Овен
Покращена
• сегодня в 11:14
Ответ дляМиссис Буркул
Сподіваюсь, що історія вигадана.
Він саме про 16 число говорив, що подарує все. Бо вихідний.
Дверной_Проем• сегодня в 11:22
Ответ дляКарусель-весель
Точно жадібність)
Я бы заказала . А смысл время тратить впустую , особенно если кушать хочется ?
А если б он отказался оплачивать - попросила б меня переселить за отдельный стол и отдельный счет . И спокойно б поела в комфортной обстановке )
Чумачечая Весна• сегодня в 11:22
ну и клоун же он, есть такой тип мужчин, которые просто создают видимость, что что-то хотят сделать, а факту не делают ничего
Шлите его лесом, зачем такое ничтожество нужно
Дверной_Проем• сегодня в 11:22
Ответ дляПокращена
Овен
Я так быстро не могу переключаться )
Но я бы и два билета не покупала б 😂
Опоздал - ну и фиг с тобой )
Купишь себе сам тот билет , что останется )))
Но я бы и два билета не покупала б 😂
Опоздал - ну и фиг с тобой )
Ms. Похвала• сегодня в 11:23
Ответ дляКарусель-весель
В колись був теж прикол з кавалером з СЗ.
Запросив на побачення в ресторан, принесли меню, я не встигла ще його відкрити, а він каже - який чай ти будеш?))
Так от питання, - навіщо запрошувати в дорогий ресторан, якщо збираєшся чаєм пригощати?)))
Часто бывает вначале выбирают напитки,чтобы быстрее принесли ,а потом читают меню и блюдо
ГоловнаЯ• сегодня в 11:23
Ответ дляПокращена
Пиз.ун обыкновенный. Эти муси-пуси-лапша всю жизнь, со стороны вообще ужасно выглядит, не понимаю как за таких выходят замуж.
Начальник Анонимов• сегодня в 11:26
Ответ дляБолеИменее
Молодец, что учите таких 👍
В следующий раз будет думать
Вы делаете мужчин лучше 😁
В следующий раз будет думать
Вы делаете мужчин лучше 😁
Да не будет он думать. Тут не удалось раскрутить на секс одними обещаниями и сердечками в ТГ, будет других охмурять). Кто - то да поведётся.
Начальник Анонимов• сегодня в 11:32
Ответ дляМарічка
Автор, у мене ще цікавіше. У мене був чоловік майже 40 років, і розповідає мені різні романтичні тексти. Вірші пише. Але гроші на мене витрачати не хоче. Бо для нього кохання це духовна турбота, але не витрачання грошей на жінку. Сказав що ми розійшлися, бо він справжній романтик і шукає справжнього кохання, а не жінку, яку цікавлять гроші. Дохід чоловіка значно вище середнього.
Ну тогда и любовь у него должна быть только духовная и платоническая. А он же наверное хочет не духовного секса)
Дверной_Проем• сегодня в 11:43
Ответ дляБолеИменее
Молодец, что учите таких 👍
В следующий раз будет думать
Вы делаете мужчин лучше 😁
В следующий раз будет думать
Вы делаете мужчин лучше 😁
Только вот она ему билет оплатила в кино ((
ГугелП@лАмался• сегодня в 11:44
Після слів сонечко, кицю потрібно відразу в блок. Нічого доброго з цього не вийде
Перевірено.
Усміхайлик• сегодня в 11:51
Ответ дляНенька наша
Не тільки, щоб підвезли. А і запізнився він не просто так, а чекав, коли вона квитки купить сама, ще хотів той нещасний попкорн за її рахунок. Скупердяй.
я бы вообще купила в таком случае один билет, его послала нафиг и в блок, и спокойно пошла бы смотреть фильм. тоже думаю, что спецом ’опоздал’
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:57
трепло..терпеть таких не могу.лучше б молчал. но нет треплется как баба с низким айкью.
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:58
Ответ дляГугелП@лАмался
Перевірено.
это точно..кто ты мне такой чтобы так называть..бррр
Заикальница• сегодня в 12:04
Ответ дляКарусель-весель
Дверной_Проем• сегодня в 12:04
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не одну меня эти уси пуси тригерят значит ))
ГороховаЯ• сегодня в 12:29
Ответ дляГугелП@лАмался
Перевірено.
Надо чтобы только по имени называл?
Нульовий сантиметр• сегодня в 12:33
Ответ дляПокращена
Так, і ще пам’ятає, що говорить)
Я такого не люблю, не планував нічого дарувати, я б і не образилася, бо ми мало знайомі.
Але ж ні.
А ще запитував, коли в мене день народження і що я хочу на подарунок. На що я відповіла: «Та перестань, до нього ще 2 місяці, ні до чого ці розмови». А це звичайне патякання, не розумію, на що він розраховував, мені ж не 20 років)
Але ж ні.
У меня к вам только две претензии. Зачем вы целовались и обнимались (кстати это что значит?) с незнакомым мужчиной на первом же свидании? Ну и вторая, нафига вы вывалилм ему эти свои претензии? Зачем? Не получив обнщанное на праздник нужно было просто сделать для себя выводы и всё. Либо в блок либо вы миритесь с таким и дальше наблюдаете. Хотя ваше поведение не про наблюдение конечно))
А чувак да,понял что позажиматься можно с вами за кофе, глядишь за кино бы еще и больше что получил.
Мона_Лиса• сегодня в 13:28
Это же идеал для «пополамщиц» и «все сама-сама» :))
Автор, співчуваю. Забудьте і викиньте його з голови. Інфантильна поведінка. Він вас звинуватив саме в тому, чим сам грішить, — в меркантільності. І ще: питання не лише в жадібності, а в тому, що людина, яка кидає слова на вітер по дрібницях, буде це робити і в більш серйозних питаннях.
75В• сегодня в 13:30
Вы нормальная, и вовремя расстались, молодец. Пустомеля и безответственный. Не обещал бы, или хотя бы как-то объяснил, что что-то не получилось у него с подарком и цветами, по какой-то причине, и что как-то компенсирует может позже. Меркантильности с вашей стороны никакой нет, а только самоуважение и здравая оценка.
Он ещё и манипулятор. Хорошо, что вовремя проявился
Мона_Лиса• сегодня в 13:33
Ответ длямимАпроходила
Ви така здорова особистість. Чесно, по-доброму заздрю. Я на подібні гойдалки залізла майже років 5 тому і досі злізти не можу.
Аде думаю, ще ’ваш’ буде написувати.
І навіщо воно вам? Заради сексу лише?
Мона_Лиса• сегодня в 13:41
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
вряд ли этого говнюка можно сделать лучше.
но таких лучше посылать сразу, чтоб не думали, что они кому-то интересны вообще и кто-то будет это терпеть.
Точно, пока на таких будет спрос, мужчины будут наглеть все больше и больше.
Многие уже и так ведут себя как девочки и ждут, что женщина будет их кружить во всех смыслах.
Напланетянка• сегодня в 14:09
Он пришел в кино без обещанного букета, который обещал Вас несколько дней. Зачем Вы продолжили свидание? Развернулись бы и ушли сразу же. Зачем это унижение было в виде просмотра кино с ним (Вы ещё и билеты сами купили). Совсем не цените себя и свое время? Молодец что послали его после. Но нужно было не идти с ним даже на фильм. Это балабол обыкновенный. Послала и забыла как звали. Даже обсуждать нечего.