Заліковий троль• 17 февраля в 13:16

Що робити, якщо дитина 5 років постійно просить сидіти поруч

поки вона грається, і взагалі не вміє грати сама?
Губной рояль• 17 февраля в 13:19
шукає вашої уваги. Радійте, бо потім виростають і після 13 ви будете просити з нею посидіти
Україна наше все• 17 февраля в 13:21
:))) у мене погодки, такої проблеми не було :)))
Вишиванка• 17 февраля в 13:23
Садик
Доктор Варвар• 17 февраля в 13:25
Садиться рядом и сидеть хоть 5-10 минут. Можно вместе играть. Моему 6 , точно также хочет , чтобы с ним посидела рядом или поиграла, погладила, поцеловала. Это нормальное желание от маленького ребёнка. Будет ему\ей 10 - вы уже будете не нужны. Но зато сейчас ребёнок говорит как маму любит , друзьям хвастается какая у него классная и красивая мама ). Но я понимаю , что всё это временно.
66сезон666серия• 17 февраля в 13:27
Ответ дляГубной рояль
Это точно
Швабристка• 17 февраля в 13:48
Ответ дляУкраїна наше все
Доречі да. Хоч і важко перші пару років, зате потім не треба бути нікому нянькою
Швабристка• 17 февраля в 13:53
Автор, посидіть трошки це нормально.
Але якщо посиійно треба сидіть і гратись дитина сама не вміє, то до цього призвели ціла низка неправильгої поведінки батьків до цього.
Дітям з 2 років вже треба давати час поскучать. Ми звикли музика, мультики фоном, або мама аніматор вечь день. Не даємо можливості дитині знайти себе, поскучать.
Щоб до цього прийти треба переломний період пережить. Ви просто сідаєте поруч і чииаєте свою книгу, тільки не телефон. І одним оком підглядаєте що робить дитина.
Довго писать.
Удачі
Доктор Варвар• 17 февраля в 14:59
Ответ дляВишиванка
Садик
Садик никак на это не влияет.