Вумна, аж страшно• сегодня в 00:09

Фільм: Емоційні історії безвісти зниклих бійців і реальний пошук тіл

«Поверніть мені імʼя»

Лепешечка• сегодня в 00:13
Я теж дивлюсь часом його відео
Це треш
Там і наших багато і росіян
Жодна людина не заслужила того, щоб її залишки доїдали дикі свині
Негайно завершувати війну
автор Вумна, аж страшно • сегодня в 00:23
2 дикунки які ставлять ржучі смайли в такій темі,бажаю вам такої долі і родинам вашим,якы виховали такі чудовиська.
Лепешечка• сегодня в 00:27
Ответ дляВумна, аж страшно
Тут психічно хворих багато
Патріотка з дивану• сегодня в 00:33
Як же хочеться,щоб це все припинилось. Досі не віриться,що в 21 столітті це відбувається. Холоднокровна безглузда війна. Люди могли жити,будувати сім´ї. Потрачене на війну могло піти на розвиток,медицину,науку... Жахливо це все😥
автор Вумна, аж страшно • сегодня в 00:35
Стільки людей пішло в небуття.Дітей.Скільки трагедій.Проклята русня.
Физрукая• сегодня в 02:43
Ответ дляВумна, аж страшно
не надо им плохого желать. Они станут еще хуже. Пожелайте им хорошего, любви,. добра, и тогда зла в мире станет меньше. А они с любовью в душе станут лучше.
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 07:32
Ответ дляЛепешечка
Я теж дивлюсь часом його відео
Це треш
Там і наших багато і росіян
Негайно завершувати війну
Ну завершуйте.
Пишіть листа пуйлу.

У кацапів все ок, їм мир не потрібен
Копирайторша• сегодня в 07:43
Ответ дляФизрукая
Кончене, побажай хороше своїм вбивцям. Може вони стануть краще, але це ще не точно.
Лепешечка• сегодня в 08:19
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну завершуйте.
Пишіть листа пуйлу.

У кацапів все ок, їм мир не потрібен
У нас є прєзік, він це і повинен потужно завершити
Народ України ітак за мир