Не цілуюсь з бодуна• вчера в 09:12
Порадьте, як ви морально готувались до післяпологового періоду
що реально допомогло не зїхати з глузду в перші місяці?
Хочу барабульки• вчера в 10:22
Ответ дляКотогосподиня
Для лінивих і активних якраз краще суміш
Плюсую! Зараз безліч гаджетів для приготування суміші та стерилізації пляшок. Ніхто серед ночі вже не кипʼятить воду для стерилізації) можна взагалі все організувати так, щоб пляшки, термос і суміш розкладена в необхідній кількості в спеціальному контейнері для суміші стояли на тумбочці біля ліжка. Вночі погодував раз в 3 години і всі сплять далі, а не годуєш дитину 10 або більше разів за ніч
Добро с Кулаками• вчера в 10:22
Мешок денег на помощников - клининг, еда, няня. Всё остальное не поможет.
Самими сложными месяцами были до 5-6. Мой ребёнок не спал сутками, как тут пишут. Были колики, сон по 40 минут.
Найкраща підготовка це помічники : мінімум 2-3 . Які працюють позмінно: няні, бабусі, тато. Нема проблем , якщо в любий час коли уже сходиш з розуму можеш звернутись і хтось підмінить. Нічого іншого не допоможе: ні морально, ні вітаміни, ні спокійна дитина . Бо спокійних фактично що нема. Магній все таки варто і вітаміни пити перші місяці більше щоб зуби і волосся все не посипалось на фоні стресу і недосипу. Знаю родини з гарними бабусями, які приходять в гості на весь день, готують, прибирають, ідуть гуляти з дитиною , беруть дитину з пів ночі до себе в іншу кімнату... це зовсім інший рівень щасливого материнства. У мене такого не було. Дала собі обіцянку, якщо в синів будуть діти - я буду такою бабусею!