Мизимец• сегодня в 09:33

Хірург видалення зубів мудрості- 80000 грн за 4 шт .. Київ порадьте хірурга

Я планувала що за зуб десь в районі 10000 грн
І не планували видаляти всі разом
Тут лікарі дуже хоче медикаментозний сон та видалити всі 4 відразу
Це приватна клініка, хороша
Але я переживаю як дитина буде далі їсти, ходити в школу, це ж дуже важко відразу всі 4 зуба
Вони ще не прорізались, Але 2 нижніх зуба підбирають сусідні зуби
Зверху не критично
Пускаю бісики• сегодня в 11:31
Автор, сложно судить о ситуации в полости рта вашего ребенка, есть ли необходимость вообще удалять те 8,но по ходу вас разводят на бабки.
Папобус• сегодня в 11:32
Видаляли сину тиждень тому 4500грн за 2 зуба (верх ніз). ОДин довелося пиляти бо ріс вбік і травмував сімку. Вкололи обезбол і все. В процесі болю нема. Доволі швидко. ХВлин 20 десь. З них ХВ 10 то поки підготувалися, поки тест, поки почекали дії анастезії.
Зашили. Болить потім.
Навіщо медикаментозний сон і 80 тис відвалювати взагалі не розумію...
певно у багатих свої прибабахи...
автор Мизимец • сегодня в 11:32
Ответ дляСамавиховуюКота
Конечно, упираются :(
Боже як визначити що вірно(
Лікар хоче заробити.. я це все розумію
Дитина дуже тривожна.
Папобус• сегодня в 11:33
Ответ дляМизимец
Ось впирається
Чи не впирається?
терміново видаляти! Він вже псує корені 7-го зуба. Можна втратити обидва зуба
автор Мизимец • сегодня в 11:34
Ответ дляПапобус
Зашили. Болить потім.
певно у багатих свої прибабахи...
Ого порадьте лікаря
Видно професіонал ваш лікар
А довго тримається примухлість щоки?
В школу ходить?
СамавиховуюКота• сегодня в 11:34
Ответ дляМизимец
Боже як визначити що вірно(
Лікар хоче заробити.. я це все розумію
Дитина дуже тривожна.
Пойдите к другому врачу для консультации и перепроверки
И важен подход врача, врач тоже должен ребенку внушать спокойствие и уверенность, что все будет нормально
Дашенька из Киева• сегодня в 11:34
Ответ дляМизимец
Ого порадьте лікаря
Видно професіонал ваш лікар
А довго тримається примухлість щоки?
В школу ходить?
якщо київ напишить в особисті
Дашенька из Киева• сегодня в 11:36
Ответ дляМизимец
Ого порадьте лікаря
Видно професіонал ваш лікар
А довго тримається примухлість щоки?
В школу ходить?
Довго, і АБ пив, і полоскання тиждень. Шви зняли ось в СБ цю, але припухлість ще можна помітити. Перші три дні про навчання мови не було. Але в мене дещо старший за вашого.
Бодіпозітівна• сегодня в 11:42
Тільки не медикаментозний сон! Почитайте вплив на мозок дитини!
Якщо вже й треба то по одному. Ви представник як боляче дитинці буде коли воно буде відходити. 4 відразу це дуууже багато. Не знущайтесь над дитиною.
Бодіпозітівна• сегодня в 11:43
І якщо зверху не критично навіщо верхні видаляти? Стоматологам лиш би бабки стругать, а ви як мама повинні самі дивитись що потрібно а що ні.
Капризуля• сегодня в 11:45
Ответ дляБадабум
Блін шо в світі робиться...як змін багато.
Раніше ніхто завчасно ті корінні не видаляв. Видаляли в той момент коли вони виростали, заважали або запалювались. Зазвчиай в період між 24-30 років. Якщо не заважають, то їх і не чипають.
Та ще й гроші за це дикі платити? Це тролінг чи сьогодні дійно життя таке?
Я видаляла в 24 та 26 по одному у безкоштовного хірурга-стоматолога в звичайній поліклініці. Два взагалі досі зі мною. Зуби рівні, проблем немає.
Хтось може мені пояснити навіщо сходити з розуму з цими зубами? Видаляти дитіні, та ще і під наркозом??? Навіщо цей вплив на здоровя?
Потому что идиоты.
Папобус• сегодня в 11:45
Ответ дляБодіпозітівна
+10000000000000
автор Мизимец • сегодня в 11:45
Ответ дляБодіпозітівна
А якщо зараз видалити 2 на нижній щелепі? А на верхній нехай поки буде
Штора с кисточкой• сегодня в 11:45
Ответ дляБадабум
Так я а про що кажу. В 25!!! А не зародки. Як зародки можуть впиратися кудись? І автор пише- один впирається. А лікар пропонує відразу 4 видаляти та ще й під медичним сном. Але ж їм пофігу, аби гроші несла мама. А якщо піде набрякова реакція від видалення 4 зародків? За реанімацію хтось подумав? Це тобі не просто вирвати зуба, це серйозне хірургічне втручання з чотирьох боків, фактивчно всього рота розвалять.. Я не знаю, як вчинить автор, але не дала би згоду на таку операцію.
абсолютно. Ми так з дитиною (в її 9 років) пішли на консультацію до оргтодонта в модну клініку, там аврал, срочно уздечку підрізати (лазером), ну ок, записалася я на консультацію до їх хірурга. Потім звонять мені, що на консультацію хірург приїзжати не буде, зразу різати і тадам, накладати шви, вартість 5-6 тис. грн., і це 29 грудня (свята йдуть, а дитині буде порізано та пошито рот). Коротше, я відмовилася зразу, адмінша з такою притензією, що під мене викликали хірурга. Я сказала, що то не мої проблеми, що вони собі не можуть дозволити хірурга в штат, а викликають під пацієнта.
Була потім планово ще в 2 ортодонтів, все ок, ніочго підрізати не треба. Зараз поставили брекети, то теж ортодонт не рекомедував ніяких підрізань, була капа пів року і зараз брекети.
А то просто хотіли розвести на гроші,і пофіг, що мала би перетерпіти дитина.
автор Мизимец • сегодня в 11:46
Ответ дляПапобус
+10000000000000
Каже лікар чому така ціна - що це атипово складне лікування
І буде дорого
Якби він вже прорізався і був це одна ціна
А коли треба сверлити кістку і залазити то дорого
Штора с кисточкой• сегодня в 11:46
Ответ дляМизимец
Я взагалі думала видаляти по одному
І то лише внизу
Зверху наче не так горить
то так і робіть,я к вважаєте за потрібне. По одному знизу, потім пізніше зверху
Однозначно• сегодня в 11:47
Ответ дляМизимец
Ось впирається
Чи не впирається?
Упираются .И сами они никогда не вылезут. Срочно удалять.Всегда перед ортодонтическим лечением делают панорамный снимок.Иначе - лечение на смарку.
автор Мизимец • сегодня в 11:48
Ответ дляОднозначно
А з верхніми як бути?
Зараз чи пізніше? Їх треба буде все рівео видаляти рано чи пізно
Штора с кисточкой• сегодня в 11:48
Ответ дляМизимец
І буде дорого
зуб зверху кістки росте...їдіть ще до іншого хірурга на консультацію, видаляйте перше той, що впирається. Не поріть гарячку головне.
Штора с кисточкой• сегодня в 11:49
Ответ дляМизимец
А з верхніми як бути?
ви що, в космос летите, де дантиста не буде....видалите через 3, 6 місяців, якщо там не болить, не пухне і інші зуби не травмує
Однозначно• сегодня в 11:50
Ответ дляМизимец
А з верхніми як бути?
Они не критичные. Я бы не спешила.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 11:55
Напишите в личку.
автор Мизимец • сегодня в 11:56
Ответ дляОднозначно
Они не критичные. Я бы не спешила.
Тобто може взагалі видаляти по одному і без наркозу
Але ж це треба антибіотики пити

Вона недавно перехворіла отитом і пила амоксіклав 10 днів тому
Однозначно• сегодня в 12:01
Ответ дляМизимец
Але ж це треба антибіотики пити

Удалять под анестезией. Антибиотик обязательно пить. Если можете договориться с ребенком- можно удалить оба нижних в один день. Оттек будет .Кушать будет жидкую,теплую пищу.И хирург должен быть опытный.Что бы не повредить седьмые .
Prervana• сегодня в 12:03
Ответ дляЛолитаНеРазлита
За 80 тыс?
Нет конечно, я уточню сколько стоило, напишу
Prervana• сегодня в 12:05
Ответ дляЛолитаНеРазлита
За 80 тыс?
Ответила невестка. За 50 делали
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 12:05
Ответ дляPrervana
Ответила невестка. За 50 делали
Ох и цены ....((
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 12:06
Ответ дляМизимец
Але ж це треба антибіотики пити

Сколько ребенку лет что такие сложности нужны?
Трільчиха• сегодня в 12:15
Ответ дляПолБатона
а нам ортодонт говорил не удалять зубы мудрости до прорезывания...
Бывает так, что они лежачие и никогда не смогут вырасти, только будут давить и сместят / разрушат соседние зубы. У моей дочки 3 так подпирают, надо удалять все симметрично. Я блин никак не решусь, мне самой так сложно удаляли.

Цена в 3-4 раза завышена.
Тюрюнь_Тюнь• сегодня в 12:16
Ответ дляБадабум
Мені теж 47, свій досвід я написала вище. В мене досі два при мені. Дітям 23 сину та 21 невістці - всі з повним набором зубів. А тут прямо дитині школяру треба видаляти, бо підпирає...
Що там підпирати може заздалегідь?? Зуб росте, вилазить, займає місце в зубному ряду. Але ж природнім шляхом стоматологи лишаться без грошей, то треба видаляти!
Може підпирати якщо росте під кутом або лежачи, давити на сусідні
Порада - видаляйте на Зоологічній або Підвисоцького.