Мизимец• сегодня в 09:33
Хірург видалення зубів мудрості- 80000 грн за 4 шт .. Київ порадьте хірурга
Я планувала що за зуб десь в районі 10000 грн
І не планували видаляти всі разом
Тут лікарі дуже хоче медикаментозний сон та видалити всі 4 відразу
Це приватна клініка, хороша
Але я переживаю як дитина буде далі їсти, ходити в школу, це ж дуже важко відразу всі 4 зуба
Вони ще не прорізались, Але 2 нижніх зуба підбирають сусідні зуби
Зверху не критично
І не планували видаляти всі разом
Це приватна клініка, хороша
Зверху не критично
Мочалкин блюз• сегодня в 18:00
Ответ дляШтора с кисточкой
підтримую, нащо ці інсенуації, щоби клініка більше заробила? Чи м більше на пацієнта давлять про терміновість, коли це не питання життя і смерті, тим більше треба задуматися, чи варто зв´язуватися з клінікою. Бо часто там мотив один, і то не допомога пацієнту, а заробіток.
Яка необхідність загального наркозу, окрім заробітку анастезіолога? Вам що, важко буде 4 рази прийти протягом 3 місяців, і по одному, швидко і без тортур для дитини, всі їх видалити?
Ви така цікава. Ви бачили дитину? Ви знаєте, що там треба робити? Ви розумієте, що таке зробити 4 місцеві анестезії дитині, особливо яка пручається? Ви розумієте, яка різниця між вирвати зуба і розрізати ясна, витягнути зуба і зашити ясна?
Навіть дорослим 4 кутніх зуба видаляють під наркозом, а тут дитина. Інше питання наскільки виправдано видалення. Але ж автор не про це запитує, а про лікаря.
Мочалкин блюз• сегодня в 18:04
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мне за 1000 грн в Днепре в прошлом году безболезненно удалили.
Чувствую себя каким-то нищим лохом. Тут люди за 20-ку рвут.
Мені безкоштовно видалили. У вас не все ще так погано)
Мочалкин блюз• сегодня в 18:06
Ответ дляБадабум
Підтримую))) Раніше ніхто не переймався аж настільки і все нормально. Приходив час, зуб починав бентежити, тоді його видаляли. А не наперед нести лікарям в кишеню.
Це правда, раніше ходили до стоматолога коли вже болить.
В результаті - молоді люди були без зубів, зуби були жовті, часто криві, радянські люди ніколи не посміхалися на ’всі 32’, бо соромно було. Зате ’не несли лікарям у кишеню’.
Таракашечка• сегодня в 18:41
Ответ дляМизимец
Боже як визначити що вірно(
Лікар хоче заробити.. я це все розумію
Дитина дуже тривожна.
Лікар хоче заробити.. я це все розумію
Дитина дуже тривожна.
Та там не так страшно, як здаєься. У мого було гірше, ніж у вашого. Взагалі лежав і боком ріс у 7 зуб. Видалив хірург за 15 хвилин. З них хвилин 10 чекали, поки подіє укол. Ну декілька деів їв пюре та банани. Кефір. Набряк був і синець на пів підборіддя. Наступні 2 рази синців вже не було й набряки менші.
Таракашечка• сегодня в 18:44
Ответ дляМарфа Українівна
Не смішіть. Просто зараз модно видаляти, бо це бізнес
Не кажіть, якщо не знаєте. У вас немає проблем із зубами, в інших є. І мода тут ні до чого
бибизяна• сегодня в 18:47
Ответ дляБиблиотекарь
Єгоров Ростислав Ігорович щелепний хірург. До речі,вже також веде прийом на Богатирській,є запис через Хелсі. а клініка на вул.Кирилівській 85/87а. зразу біля Спартаку
Дякую
Штора с кисточкой• сегодня в 18:50
Ответ дляМочалкин блюз
мова про підлітка, яке пручається. У мене дитина з 4 років терпить анастезію для лікування, а з 7 років сидить сама в кріслі при цьому, і о ужас, не пручається. Чи Ви подумали, що 8-ки видиляють трьохрічній дитині?
Мені вирізали лежачу 8-ку під місцевою анастезією, це аж на 10 хв. довше, ніж звичайну 8-ку (яку теж видаляли також під місцевим)
бибизяна• сегодня в 19:25
Ответ дляМизимец
Нам також сказав
Як і вам
Тепер шукаю лікаря шоб не видаляв всі 4 відразу
Чомусь стоматологи хочуть всі одночасно видалити
Як і вам
Мені, дорослій тьотці, моя стоматолог сказала, щоб видаляла без поспіху собі по одному. Навіть 2 за раз не радила, досвіду в неї ого-го, всякого побачила.
Мизимец
• сегодня в 19:29
Ответ длябибизяна
Але треб після кожного такого зуба пити антибіотик?
бибизяна• сегодня в 19:31
Ответ дляМизимец
О а я навпаки думала шо краще поки холодно
Ні, зараз у багатьох в зубах запальні процеси через ці морози. В чоловіка вже місяць запалення, добре, що через свіщ виходило, нарешті дійшов до лікаря, почав лікування. Хоча по відчуттях ніяких симптомів не було, рентген побачив вже проблему.
І краще не робити в п´ятницю, бо якщо проблеми, реакція і необхідність терміново до лікаря, то нехай це будуть робочі дні
Викупана• сегодня в 19:40
Ответ дляМизимец
14 років буде
Ортодонт
В дитини ідеально рівні зуби (після брекетів)
І зуби мудрості впираються в сусідні семірки можуть потягнути покривити весь зубний ряд
Ортодонт
Донька зараз носить брекети, перед установкою робили знімок і теж мудрості лежать не правильно, лікар тоді ще одразу сказала що потрібно буде видаляти..
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Ответ дляМизимец
Нам не призначали, все пройшло добре. За першим разом випила пару разів нурофен, щоб не боліло. За другим разом нічого не пила, бо не боліло, але припухлість була більша.
Добротная• 2 часа назад
Понятно, почему про стоматологов анектоды сочиняют. Пока люди готовы платить такие деньги за удаление зубов, которых еще нет…
Ждун с Нибиру• 1 час назад
Ответ дляМизимец
Боже як визначити що вірно(
Лікар хоче заробити.. я це все розумію
Дитина дуже тривожна.
Лікар хоче заробити.. я це все розумію
Дитина дуже тривожна.
Идите по адресам которые вам дали. Проконсультитуетесь. Шо вы с тем идеальныйюм зубным рядом носитесь. Его в любом возрасте можно скорректировать. Идите к другим врачам. Удалять все 4 зуба это садизм. Надо по 2 хотябы и по одной стороне. Цена смешная конечно
Ждун с Нибиру• 1 час назад
Ответ дляМизимец
А якщо зараз видалити 2 на нижній щелепі? А на верхній нехай поки буде
Не чем будет жевать . И болеть с двух сторон - подалейте ребёнка
Полюю на дрони• 1 час назад
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ой, не говорите! Я удаляла года 3 назад за 400 грн.
Целый месяц морально готовилась. Удалил за 3 секунды. Мне аж смешно стало.
Антибиотики не принимала, обезболивающие тоже.
Полюю на дрони• 1 час назад
Ответ дляМарфа Українівна
В мене в мої 47 один з зубів мудрості повністю повноцінний зуб,яким користуюсь. А зараз мода - видаляти зуби мудрості.
Я останній в 61 рік видаляла.
Пригаю-цибаю• 1 час назад
Ответ дляБиблиотекарь
клініка біля стадіону Спартак. щелепно-лицьовий хірург.4 тис 1 зуб.розрізав,дістав,зашив.на вищому рівні. видаляла дочці 15 років. Порадили лікаря у військовом госпіталі.Шикарнючий.
знайома пішла до просто хірурга. Операцію робила після цього. таке там наковиряв.Жах. Якщо зуби мудрості ще не дуже вилізли- потрібен щелепний хірург.
всі не треба. ми видаляли по 2. якщо 4- 25 тис,з яких 12 тис анастезіологу.Навіщо? це полосна операція??? це така необхідність пхати скрізь той наркоз? видаляли по 2 з місцевим накркозом з перервою 3 тижні. їла на іншу сторону.якби всі 4- важко. але лікар чудовий.
Клініка хоче заробити просто
Пригаю-цибаю• 1 час назад
Ответ дляТирамісу на терасі
Крюківщина Прайм дент, там золотий хірург. Сину вирвав 3 вісімки дуже швидко, просто під анестезією. 21к за 3 шт рік тому
До цього вирвав лікар в іншій клініці 1 зуб були проблеми
Чому так дорого?
Я за майже 10 три зуба ,Київ
Мизимец
• 1 час назад
Ответ дляПригаю-цибаю
Чому так дорого?
Я за майже 10 три зуба ,Київ
Порадьте лікаря
Нога на ногу• 48 минут назад
Автор, на справді важко щось порадити. Я 35річна тьотя, яка нещодавно видалила 4 зубчика мудрості за 2 рази. Також атипове ускладнене видалення. Видаляла під місцевою анестезією. І офіційно заявляю: це найгірша маніпуляція, яку я пережила (а проходила я багато, повірте, в т.ч. кесарів розтин, аденоїди в дитинстві наживу, мигладики). Накладали шви. При чому один раз я пила антибіотик, другий ні. Видалення було годину кожного разу, навіть трішки більше. За всі 4 віддала 20 тисяч (по 5 за кожен). Але точно можу сказати, хоч і не лікар, у вашому випадку тут 100% видалення, бо вони будуть штовхати інші зуби, я дочекалася до того, що вже коронки стоять. Лікар казав, що зуби мудрості ідеально видаляти десь в 10-річному віці, коли вони ще зачатки і не порізалась, все проходить швидко і безболісно. Я б порадила свого лікаря, в нього дуже легка рука, але ж не Київ, Полтава
Мочалкин блюз• только что
Ответ дляМизимец
Каже лікар чому така ціна - що це атипово складне лікування
І буде дорого
Якби він вже прорізався і був це одна ціна
А коли треба сверлити кістку і залазити то дорого
І буде дорого
Зверніться у щелепно лицьову хірургію у Києві. Не слухайте місцевих форумних експерДів. Як людина з проблемними зубами, можу вам сказати, що по знімку нижні треба видаляти терміново. Щойно їх видаляють, нижній зубний ряд поїде. На мою непрофесійну думку, будуть проблеми з прикусом, оскільки верхні і нижні не співпадатимуть при закритті щелепи. Можливо тому пропонують видаляти зразу 4? Візьміть консультацію в щелепно лицьовій хірургії, там лікують найскладніші випадки, коли приватні відмовляються. У них досвід значно більший за приватну. Я б особисто йшла в такій ситуації до них.