Мизимец• сегодня в 09:33
Хірург видалення зубів мудрості- 80000 грн за 4 шт .. Київ порадьте хірурга
Я планувала що за зуб десь в районі 10000 грн
І не планували видаляти всі разом
Тут лікарі дуже хоче медикаментозний сон та видалити всі 4 відразу
Це приватна клініка, хороша
Але я переживаю як дитина буде далі їсти, ходити в школу, це ж дуже важко відразу всі 4 зуба
Вони ще не прорізались, Але 2 нижніх зуба підбирають сусідні зуби
Зверху не критично
І не планували видаляти всі разом
Це приватна клініка, хороша
Зверху не критично
Будьте так ласкаві• сегодня в 12:24
Ответ дляХвостПистолетом
Я зі свого експіріансу, хірург хотів всі видаляти,вони всі виросли,вже,правда,запломбовані. Мені 40
У мене жоден не виріс, 45 років видаляю, всі боком, кожна штовхає зубний ряд, капюшони над кожною, одна вперлась у нерв, я чуть з розуму не зійшла, знала б, що так буде - видалила б у молодоості
Вам телефонограмма• сегодня в 12:27
Це дуже дорого!! Вас розводять на гроші. Видаляла доньці рік тому нижні вісімки по одній, через тиждень. Бо трохи була припухлість, не уявляю, як всі одразу, то для дитини тяжко дуже буде. Вони ще не прорізались, тому вирізали під місцевою анестезією. Перед цим здавали алегргопроби.
За видалення одного зуба заплатили 3000 грн. За проби 700 грн. Ну хай за рік ціни виросли, но не настільки ж.
І ще, автор, якщо вирізати, це має робити щелепний хірург дитячий.
Мизимец
• сегодня в 12:36
Ответ дляВам телефонограмма
Порадьте лікаря будь ласка
Вам телефонограмма• сегодня в 12:50
Ответ дляМизимец
Порадьте лікаря будь ласка
Єгоров Ростислав Ігорович, інформація про нього є в інтернеті.
Оновлена версія• сегодня в 13:00
Удаляли 2+2 через месяц ,не мед сон,анестезия
Резали ,дробили,доставали,зашивали.Зубы были не на поверхности еще.
Минут 35-40 удаляли 2 зуба
Заплатили 6+6 тысяч грн
Приезжали с Киева в Кременчуг
Швы снимали в Киеве 500 грн
Удачи
Минут 35-40 удаляли 2 зуба
Заплатили 6+6 тысяч грн
Приезжали с Киева в Кременчуг
Швы снимали в Киеве 500 грн
Удачи
Таракашечка• сегодня в 13:18
Видаляла сину 2 рази по одному, і раз 2 під наркозом вепхні, бо були дуже високо. Але внрхні?у Німеччині видаляли. Ті, що під наркозом, то був менший набряк. Боліло не дуже. Після першого була температура й приймав антибіотик. У Німеччині тільки знеболююче призначали.
Таракашечка• сегодня в 13:19
Ответ дляМарфа Українівна
Зуб мудрості видаляла за 30 секунд, за 700 грн. Навіщо Ви дитині їх видаляєте
Дивне питання. За показаннями лікаря. Не для того ж, щоб дитину мучити
Таракашечка• сегодня в 13:22
Ответ дляСамавиховуюКота
Некоторые советуют удалять зубы мудрости, когда они еще в зачатках, без корня
Но я бы своим детям вряд ли бы такое делала
В мого сига вони в 16 років почали рости боком в корінь 7. То як не видаляти? По перше то боляче, по друге псуть сусідні зуби й їде зубний ряд. Видалили й забули.
Таракашечка• сегодня в 13:26
Ответ дляБадабум
Ви стоматолог що володієте такою статистикою?
А що трапилося з дітьми, що в них щелепи покрутило? прям через одного?
В мене дітям 23 та 21- теж досі з корінними зубами цілими.
А що з теперішніми дітьми трапилося? Чи то маніпуляції стоматологів, щоб грошенят заробити??? Тоді розумію.
Моєму сину 3 видаляли у Німеччині. Безкоштовно. 1 в Україні. Чи ви думаєте, що лікарям більше немає чого робити? Діагнози співпали й видалили, а то були би проблеми, а тому числі й з щелепними суглобами
Капитанша• сегодня в 13:30
Ответ дляСамавиховуюКота
Сейчас у детей узкие челюсти через одного, зубам не хватает места, вот и советуют сразу удалить восьмерки. Потому что как вылезут, то весь зубной ряд «поедет»
А первично надо расширять челюсти
у моєї малої так.
вузька нижня щелепа а вісімки були здоровенні і лежали на боку в сторону сімок.
довелось видаляти бо їм місця не було б куди розвернутись, тільки якби сімки випхали
Капитанша• сегодня в 13:32
Ответ дляБадабум
Блін шо в світі робиться...як змін багато.
Раніше ніхто завчасно ті корінні не видаляв. Видаляли в той момент коли вони виростали, заважали або запалювались. Зазвчиай в період між 24-30 років. Якщо не заважають, то їх і не чипають.
Та ще й гроші за це дикі платити? Це тролінг чи сьогодні дійно життя таке?
Я видаляла в 24 та 26 по одному у безкоштовного хірурга-стоматолога в звичайній поліклініці. Два взагалі досі зі мною. Зуби рівні, проблем немає.
Хтось може мені пояснити навіщо сходити з розуму з цими зубами? Видаляти дитіні, та ще і під наркозом??? Навіщо цей вплив на здоровя?
достатньо зробити один раз КТ щоб було видно як вони там стоять і куди будуть рости.
якщо стоять рівненько то звісно чіпати не треба
Капитанша• сегодня в 13:33
Ответ дляБілка в колесі
зачем эти пытки, вырывайте по одному под местной анестезией, перед этим сдайте тест на аллерген. Не каждый взрослый выдержит такое
зуби ще всередині кістки, яка місцева анестезія, ви прикалуєтесь?
Просто Фіфа• 2 часа назад
Ответ дляСамавиховуюКота
А первично надо расширять челюсти
Сейчас все зарабатывают деньги! У природы нет ничего лишнего, просто люди не все знают, сами решают, что лишнее, и еа чем можно заработать побольше!
Щебетушка• 2 часа назад
Ответ дляБадабум
Пустышки
Зліпок ступні• 2 часа назад
Ответ дляБадабум
Мені теж 47, свій досвід я написала вище. В мене досі два при мені. Дітям 23 сину та 21 невістці - всі з повним набором зубів. А тут прямо дитині школяру треба видаляти, бо підпирає...
Що там підпирати може заздалегідь?? Зуб росте, вилазить, займає місце в зубному ряду. Але ж природнім шляхом стоматологи лишаться без грошей, то треба видаляти!
У меня, взрослой тетки, все 4 зуба мудрости лежат под деснами всю жизнь. Никто никогда даже не заикнулся об их удалении. А тут ребёнок... Я вообще в шоке от темы.
Просто Фіфа• 2 часа назад
Ответ дляРусланка з гілки
після видалення 4 зубів під седацією знайомама три тижні провела в лікарні, бо почалась сильна набрякова реакція і набряк почав розповлюджуватись на шию та горло. Я би тричі подумала чи робити таке
Да, у меня тоже есть такая знакомая - еле выжила
Білка в колесі• 2 часа назад
Ответ дляКапитанша
це ви мабуть прикалуєтесь виривати зуби які ´всередині кістки´ дитині під повним наркозом за 80К, стоматологи взагалі землі під ногами не відчувають
Мизимец
• 2 часа назад
Ответ дляБілка в колесі
Ви теж такої думки шо треба по 1 зубу за 1 раз?
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляТаракашечка
Я согласна с вами, это и есть прямое показание к удалению
А просто так наперед, то точно нет
Білка в колесі• 2 часа назад
Ответ дляМизимец
проконсультуйтесь ще з 2-3 спеціалістами
Хи хи, ну ну• 2 часа назад
Підлітку не так давно видаляли всі 4 складні вісімки в седації. Через 5 днів уже все чудово.
Мизимец
• 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
Авторе, а скільки років дитині? І хто призначив видалення?
14 років буде
Ортодонт
В дитини ідеально рівні зуби (після брекетів)
І зуби мудрості впираються в сусідні семірки можуть потягнути покривити весь зубний ряд
Ортодонт
Мизимец
• 2 часа назад
Ответ дляХи хи, ну ну
Де ви видаляли? Порадьте лікаря
Пацаааааааан• 2 часа назад
Сыну удаляла 10,5 тыс одна сторона , осенью. Начал лезть внизу и двигать зубы. Следующую сторону весной. Никакого сна.
Цветов Мне срочно• 2 часа назад
Ответ дляПолБатона
а нам ортодонт говорил не удалять зубы мудрости до прорезывания...
Ситуации разные, у моего сына были идеально ровные, а мудрости начали расти так, что зубы поехали, начали удалять, поэтому тут смотреть надо по ситуации
Мизимец
• 2 часа назад
Ответ дляПацаааааааан
Ви по 2 зуба видаляли? Чи по одному
Порадьте плз лікаря
Пацаааааааан• 2 часа назад
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вот и у нас так
Мизимец
• 2 часа назад
Ответ дляЦветов Мне срочно
Нам також сказав
Як і вам
Тепер шукаю лікаря шоб не видаляв всі 4 відразу
Чомусь стоматологи хочуть всі одночасно видалити
Як і вам
Пацаааааааан• 2 часа назад
Ответ дляМизимец
Ви по 2 зуба видаляли? Чи по одному
Порадьте плз лікаря
Два за раз, одна сторона. Это не Киев. Искала детского челюстно-лицевого хирурга. Можно было и дешевле найти, но тоже к кому-попало не хотела. Перед этим дочке у него удаляли, ей 12 было, перед ортодонтическим лечением.