Я мала на увазі тут те а була, але вона закрита Там не по місту, в діти вступають
А що вам цікаво в тій групі? В мене син в 2025 поступав, обійшлися без ніяких груп. Була фірма-посередник, задоволені. Самі, я не думаю, що розібралися б. Є менший син, то в мене виникло питання, чи зможемо ми самі з допомогою старшого оформити документи. Чоловік сказав, що навряд чи.
Чому? Можна і самим подавати документи. Я розібралася, але вже після того як підписала договір. На той час не було часу розбиратися, потім з´явився час, сіла, почитала, все знайшла. В любому випадку, якби довелося б з´їздити до університету, це було б дешевше і корисніше. Але вже як є
Куди вступив? Як сесію склав? Чи багато в групі українців?
В цьому році, наприклад університет Кирила та Мефодія не дозволяє вступати, якщо немає 18 років на момент подання приглашки. Правила вступу міняються навіть під час вступної компанії. Гайки закручуються, дякуючи нашим дітям, які їдуть туди не вчитися, а потусити. Універи вже починають відсіювати багато наших дітей.
Так, в цьому році майже всі університети ввели обов´язково іспит на В1, при чому складати треба саме в цьому університеті, а не десь
Такої інформації не бачила, вимагають сертифікати так, а ось що треба їх підтверджувати в конкретному університеті - ні. Про який саме університет йдеться?
Ми теж в нього будемо вступати. Такої інформації немає в умовах вступу.
Якої? В цьому році при вступі треба подавати сертифікат на знання мови . На Філософський факультет Тестує сам університет. Тестування 30євро Почався прийом документів на 2 тур до 28.02
Вступаємо на філософський факультет! Прийом приглашок 1 коло до 31.03.2026року! Ніяких тестів на підтвердження мови не потрібно! Яка у Вас спеціальність?
При чому тут потусить? 17 річні діти їдуть за кордон, не знаючи добре мову. Так звані помагатори за 1000 євро обіцяють, що дитина зможе навчатися навіть без знання мови. Але це зовсім не так. Ніхто нікого не жаліє як у нас в університетах.
Ви впевнені, що всі діти їдуть туди саме навчатися??? Я знаю, що ні! Їх батьки через помагаторів засовують у вузи де вступ без іспитів і починається. Перший семестр гуляють, бо там ніякого контролю немає, після першої сесії звичайно вилітають. Мій син зараз вчиться і каже, що мотивованих дітей не більше 20%, всі інші там, бо просто так треба батькам.