Ms. Анонимная• 18 февраля в 11:47

Група тг Словаччина

Дівчата! Прочитала тему, де створили групу про Словаччину, скиньте посилання
КинДза• 18 февраля в 11:49
Так тих груп в тг куча.
КинДза• 18 февраля в 11:51
https://t.me/slovachyna_pidtrymka
https://t.me/bratislava_slovakia_arenda
https://t.me/UkrinSk
І ще куча
Глаза_в_3_карата• 18 февраля в 11:51
Повно груп там місцевих і загальних .В мене Банска-Бистриця була. Але видалила, бо в Києв повернулись.
автор Ms. Анонимная • 18 февраля в 12:55
Я мала на увазі тут те а була, але вона закрита
Там не по місту, в діти вступають
Борода• 18 февраля в 13:39
Ответ дляMs. Анонимная
Там не по місту, в діти вступають
Добрий день. Ту групу адмін закрила і додає туди людей тільки за донат.
КинДза• 18 февраля в 19:55
Ответ дляMs. Анонимная
Там не по місту, в діти вступають
А що вам цікаво в тій групі? В мене син в 2025 поступав, обійшлися без ніяких груп. Була фірма-посередник, задоволені. Самі, я не думаю, що розібралися б. Є менший син, то в мене виникло питання, чи зможемо ми самі з допомогою старшого оформити документи. Чоловік сказав, що навряд чи.
автор Ms. Анонимная • 18 февраля в 21:40
Ответ дляКинДза
Чому? Можна і самим подавати документи. Я розібралася, але вже після того як підписала договір. На той час не було часу розбиратися, потім з´явився час, сіла, почитала, все знайшла. В любому випадку, якби довелося б з´їздити до університету, це було б дешевше і корисніше. Але вже як є
Ответ дляБорода
Капець
автор Ms. Анонимная • 18 февраля в 21:41
Ответ дляКинДза
Куди вступив? Як сесію склав? Чи багато в групі українців?
Борода• вчера в 08:40
Ответ дляMs. Анонимная
В цьому році, наприклад університет Кирила та Мефодія не дозволяє вступати, якщо немає 18 років на момент подання приглашки. Правила вступу міняються навіть під час вступної компанії. Гайки закручуються, дякуючи нашим дітям, які їдуть туди не вчитися, а потусити. Універи вже починають відсіювати багато наших дітей.
автор Ms. Анонимная • вчера в 11:47
Ответ дляБорода
Так, в цьому році майже всі університети ввели обов´язково іспит на В1, при чому складати треба саме в цьому університеті, а не десь
Борода• вчера в 12:03
Ответ дляMs. Анонимная
Такої інформації не бачила, вимагають сертифікати так, а ось що треба їх підтверджувати в конкретному університеті - ні. Про який саме університет йдеться?
автор Ms. Анонимная • вчера в 13:51
Ответ дляБорода
К.Філософа
Борода• вчера в 18:24
Ответ дляMs. Анонимная
К.Філософа
Ми теж в нього будемо вступати. Такої інформації немає в умовах вступу.
автор Ms. Анонимная • вчера в 21:50
Ответ дляБорода
Якої? В цьому році при вступі треба подавати сертифікат на знання мови . На Філософський факультет
Тестує сам університет. Тестування 30євро
Почався прийом документів на 2 тур до 28.02
Борода• сегодня в 08:38
Ответ дляMs. Анонимная
Вступаємо на філософський факультет! Прийом приглашок 1 коло до 31.03.2026року! Ніяких тестів на підтвердження мови не потрібно! Яка у Вас спеціальність?
автор Ms. Анонимная • 1 час назад
Політологія
На ви на яку ?
автор Ms. Анонимная • 1 час назад
Нам інформацію щодо вступу надає агенція. На сайті нічого не надано, але там інформація за минулий рік