Слухи-руки не распускаю• 18 февраля в 13:46
Какой профиль для окон выбрать
Девочки посоветуйте, надо родителям окон много поменять.
Хотелось бы хороший профиль и желательно не очень дорогой.
Знаю окна Рехау, WDS какие-то новые появились.
Какой сейчас лучше соотношения цена- качество
Я инженер, меряю от 1• 18 февраля в 22:45
В квартиру WDS замовили ,скоро будуть ставити,хороші відгуки.В будинок замовляли Рехао ,вони дорожче ,але якість ,я думаю краща
olkabarabolka20• вчера в 09:22
Не існує кращого чи гіршого профілю.
Обирати потрібно не профіль, а вікно. А це, перш за все, - виробник вікна.
Профіль далеко не головний елемент.
Зборка, армуючий метал, склопакети, фурнітура, монтаж. І десь тут тільки назва профілю.
Якщо ваші вікна не мають великих стулок, і взагалі - невеликі, то можна обрати будь який профіль 70мм або ширше. Але нехтувати армуючим металом не раджу. 1,5мм має бути.
Якщо це вікна для балкону, то в деякий випадках можна і 58-60мм профіль обрати, але, знову ж таки, 1,5мм армуючий метал - обов´язково.
Профіль далеко не головний елемент.
olkabarabolka20• вчера в 09:24
Якщо ви з Києва чи з Одеси, то можу порахувати вам орієнтовну вартість вікон.