Морожена_курка• вчера в 17:26

Потрібно заборонити російську мову тут

Бо я помітила що всі російськомовні тут - хамки
Барвіночка• вчера в 18:21
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну, я ж кажу, колхоз то ж ваше ісконноє, виділяєтесь
Такое мышление, как у вас, только у селючек, которые дальше своего села никуда не ездили. Потому вам все вокруг вас чужое, и потому все ощущается как внешнее.
Барвіночка• вчера в 18:22
Ответ дляПрокачую сідниці
ага, тільки русгій можна панімать
Ну я перепрошую, но это факт. Русский-одна із мов міжнародного спілкування.
Нічого вдягти• вчера в 18:22
Ответ дляязззззь!!!
значит русскоговорящие могут быть не в строю и не на фронте?
А українськомовні натомість можуть покинути східний фронт?)
язззззь!!!• вчера в 18:23
Ответ дляНічого вдягти
пусть все расходятся по домам, но вы же против?
Прокачую сідниці• вчера в 18:23
Ответ дляМандолина Бу
Полностью поддерживаю вашу мысль и предлагаю срочно демобилизовать из ВСУ всех русскоязычных военных, нечего им своей москворотостью неньку защищать.
В ЗСУ воюють РДК, ваші рускіє, які біжать від ваших кацапських порядків в армії
Мандолина Бу• вчера в 18:24
Ответ дляПрокачую сідниці
Их тоже на дембель. Долучайтесь до лав ЗСУ замість них.
Прокачую сідниці• вчера в 18:24
Ответ дляА я кумедна
Відкрию таємницю - тут і російськомовні і україномовні - токсичні і злі, хочете перевірити? Скиньте фото свого манікюра і ви на всіх мовах прочитаєте, які у вас криві волохаті пальці, жирна дупа і засрана хата.
О, свята прийшла, нетоксична і незла
Прокачую сідниці• вчера в 18:25
Ответ дляМэри Попкинс
Я заметила все кто на мове с акцентом польского происхождения от злые и кусючие как собака
Зовсім інша справа кацапки незлі та некусючі з фльором бидлошовінізму
Прокачую сідниці• вчера в 18:26
Ответ дляМандолина Бу
Вы будете в шоке, но те, у кого мы просим деньги и орудие, тоже на мове не разговаривают! Так зачем нам их оружие, если ’мова то зброя’? Как-то нехорошо получается, что москворотые с американской зброей Украину защишают. Вы вот какого москворотого военного в окопе заменить хотели? Одессита, харковчанина, луганчанина, донецкого или херсонского? Давайте я вам вакансию подберу, может кто предложит вам место своего москворотого мужа?
Відкриття зроблю - вони не тільки дають зброю і фінансову і політичну підтримку, а ще й не вимагають гаваріть на панятнам язигє
язззззь!!!• вчера в 18:28
Ответ дляМорожена_курка
А чому москворотки запозичують у нас слова?😳
так вы же сами через слово вставляете слова с русского языка, но на украинский лад.
суржик ваш это что? носкыыыы...остановить на остановкэ...
Банан-барабан• вчера в 18:29
Ответ дляПрокачую сідниці
Так може ваша Україна це вже окупована
даа... Днепр.
У меня Украина одна. а вы на украинском ее уже поделили
Борець за гаманець• вчера в 18:33
Ответ дляМорожена_курка
Удалено администрацией...
Ви чорнорота
Прокачую сідниці• вчера в 18:34
Ответ дляязззззь!!!
меня моё свидетельство о рождении и место рождения.
так что читайте Конституцию 10 ст.
и не вам доколупываться к людям с такими вопросами.
нет у вас таких полномочий.
Так це не документами жоказується, а вибором людини, от ви вибрали бути не українкою і це норм, тільки не треба все робити кацапським в Україні, у вас вже руская родіна, а у українців немає іншої
язззззь!!!• вчера в 18:36
Ответ дляПрокачую сідниці
наші українки так себе показали по всьому світу, що мені вже соромно казати звідки я і свою національність.
Прокачую сідниці• вчера в 18:37
Ответ дляпані Солоха
Только русский! Великий и могучий. Учите, пригодится
Ага, щось він виродився ваш язиг, плебс розмовляє вже не великим і матючим
А всі хто розмовляє рідною одразу переходять в категорію русофобів
Прокачую сідниці• вчера в 18:39
Ответ дляБарвіночка
Та ні, просто кацапським душком несе, виділяєтесь, хоч дуже стараєтесь видати за свою
Борець за гаманець• вчера в 18:40
Ответ дляДодаю напруги
Підтримую!

Українська мова є запорукою переможного миру і свободи в Україні. Сьогодні говорити українською мовою – це бути в строю мужніх борців за майбутнє рідної землі!
Мій брат з Дніпра, з дитинства говорить російською, зараз він на фронті, піди його заміни, одразу і переможеш там на мові!
язззззь!!!• вчера в 18:40
Ответ дляКоржик
Я звісно вибачаюся, а от це ваше ’вот вот’ це з якої мови?
ось,ось не звучит))
Прокачую сідниці• вчера в 18:41
Ответ дляБарвіночка
Мови міжнародного спілкування як раз і є мовами окупантів, англійська, французька, іспанська, португальська, русгій
Всі повинні гаваріть на панятнам язигє
Неначасі• вчера в 18:41
Ответ дляМорожена_курка
Удалено администрацией...
жопоротка
ГугелП@лАмался• вчера в 18:42
Ответ дляМорожена_курка
Удалено администрацией...
Что ещё за ’вот вот’?!!!! Ось ось справді українці пишуть
Прокачую сідниці• вчера в 18:42
Ответ дляязззззь!!!
Розійдемся як всі кацапи ляжуть в грунт
язззззь!!!• вчера в 18:42
Ответ дляПрокачую сідниці
Я вам відкрию таємницю - вся документація, діловодство, накази в армії пишуться українською, то не плутайте не знання з небажанням говорити українською
так документация уже давно на державній.
что вы здесь прописные истины оглашаете?
Прокачую сідниці• вчера в 18:43
Ответ дляМандолина Бу
Вони воюють за свою нову Росію, дємбєль теж кацапське. Вас на кацапському форумі не приймають, що тут для себе знаходите?
язззззь!!!• вчера в 18:44
Ответ дляПрокачую сідниці
Нарешті не кацапи повернуться на свою родіну. Я за, що є люди, які спілкуються російською, але розмовляйте нею на кацапії, тут державна і історична українська мова
да ну! кто это такое решение принял? анонимный ник Прокачую сідниці...
Прокачую сідниці• вчера в 18:44
Ответ дляБорець за гаманець
Тю, так ти піди заміни, ти диви, нафронтніца знайшлася
Лиса Патрикевна• вчера в 18:45
Ответ дляМинерАлочка
Руки прочь от мовы!
Вышиванка вышиванка еще ж... забыли
Прокачую сідниці• вчера в 18:45
Ответ дляязззззь!!!
Так якщо документацію ведуть українською, то значить її знають
Не танцую- но пою• вчера в 18:46
Ответ дляТушьмушьнюшь
Форум пророссийский
Как минимум название сменить пора
На какое ?
Ангел-предохранитель• вчера в 18:46
Название Советчица не смущает?