Морожена_курка• сегодня в 17:26

Потрібно заборонити російську мову тут

Бо я помітила що всі російськомовні тут - хамки
lilul990• сегодня в 18:46
Це ви ак обідились за те горнятко з цитриною?
tala-li• сегодня в 18:47
Русский язык был украден у нас
когда с Киевской Руси спрашивали человека в Европе - откуда ты- был ответ- Рус с Киева. И называли их русскими
пані Солоха• сегодня в 18:48
Ответ дляНічого вдягти
Навіщо забороняти? Зараз українська мова - це маркер освіченості та адекватності, російською ж здебільшого відповідають малоосвічені маргінальні хамки і запорєбріковські.
Из какого села вещаете?
Борець за гаманець• сегодня в 18:48
Ответ дляПрокачую сідниці
Тю, так ти піди заміни, ти диви, нафронтніца знайшлася
То ж ти мелеш, що на мові одразу перемога буде, то бери свого мовнюка з дивану і кіздуйте падли воювать, а не людям вказівки давайте ! Пішло бігом!
постою_послушаю• сегодня в 18:49
Ответ дляПрокачую сідниці
Тут головне визначає, що хто зберіг свою мову, той на ній спілкується, а хто ні, то мовою окупантів. Наприклад, Канаду окупованих Велика Британія та Франція, то ці мови тепер державні. А ви на якій спілкуєтесь в Канаді? Чи на рускам роднєньком?
В Канаде есть языки первых наций, их усиленно сохраняют и стараются развивать, но не заставляют говорить на них тех, кому родной английский и французский
пані Солоха• сегодня в 18:49
Ответ дляПрокачую сідниці
Ага, щось він виродився ваш язиг, плебс розмовляє вже не великим і матючим
А всі хто розмовляє рідною одразу переходять в категорію русофобів
О, еще одно село )) Вы про запятые хоть что-то слышали? Ааа, вы ж на украинском
lilul990• сегодня в 18:49
Ответ дляtala-li
Русский язык был украден у нас
Шо за брєд
Борець за гаманець• сегодня в 18:50
Ответ дляtala-li
Русский язык был украден у нас
Кому ви то доказуєте? Мовнюки всі дебіли, вони історію не знають!
пані Солоха• сегодня в 18:50
Ответ дляПрокачую сідниці
Розійдемся як всі кацапи ляжуть в грунт
Сколько завалили и на каком направлении?
язззззь!!!• сегодня в 18:50
Ответ дляПрокачую сідниці
Розійдемся як всі кацапи ляжуть в грунт
яка ви наївна курочка))
це мабуть ви зелібобу радите до кордонів 91?
треба буть зовсім дурним перемогти ворога в рази сильнішого,та ще й з допомогою їм корейців живою силою і китайців чим заманеться.
Барвіночка• сегодня в 18:51
Ответ дляПрокачую сідниці
Та ні, просто кацапським душком несе, виділяєтесь, хоч дуже стараєтесь видати за свою
При чем тут мова к вашим комментариям? Если от вас чем-то несет, пойдите в душ сходите. Заодно и рот прополосните
lilul990• сегодня в 18:53
Ответ дляПрокачую сідниці
Зовсім інша справа кацапки незлі та некусючі з фльором бидлошовінізму
Зібрати вас всіх хто піднімає мовне питання і на безлюдний острів. У мене десятки російськомовних з якими я даже на російську не перехожу і вони розуміють шо я говорю. Даже білоруси. Всі люди які розділяють суспільство за мовою мають бути ізольовані від цього суспільства
язззззь!!!• сегодня в 18:58
Ответ дляПрокачую сідниці
Так якщо документацію ведуть українською, то значить її знають
а як ви собі це уявляєте,що накази і рапорти пришлють в штаб на російській?
так там є кому складати і друкувати на державній мові.
це вам не розливайка або таксі де можна качати права і вимагати з вами розмовляти на укрмові.
язззззь!!!• сегодня в 18:55
Ответ дляБорець за гаманець
аплодую стоячи
tala-li• сегодня в 18:55
Ответ дляlilul990
Шо за брєд
известный ученый филолог из Харькова это все подтвердил историческими фактами, но вообще, как говорил, вождь племени Зеля- Какая разница
Прокачую сідниці• сегодня в 18:57
Ответ дляпостою_послушаю
А к бразильцам, американцам, бельгийцам, швейцарцам, мексиканцам и пр. у вас подобных вопросов нет?
А ви цікавились історією Канади і першими кроками українських переселенців, їх дискримінацію? Як до них ставились ворожо, як до немитих, давали гірші і віддаленіші землі. Навіть створили табори (після поразки Австро-Углрської імперії у 1 світовій) по типу савецкіх і гнали безкоштовну рабсілу будувати дороги в національних парках та й в лісах, економія ж яка, потім сралін скористався цим досвідом. А потім цю тему замовчанням аж до 80х років, бо знайшли документ зі списками табірних українців, а до цього заперечували такий факт. Так що в імперіях дуже багато спільного, вони ховають свої злочини
язззззь!!!• сегодня в 18:57
Ответ дляПрокачую сідниці
як би вас не було то і не воняло б
спальное место• сегодня в 19:00
Админы, откройте уже автора.
Плюну в рожу.
Прокачую сідниці• сегодня в 19:00
Ответ дляпостою_послушаю
Спочатку асимілювали дітей індіанців, забирали із сімей, щоб вони росли не в традиціях і не в своїй середі, а тепер вони зберігають. Загеноцидили місцевих, тепер щось усилена сахраняют
язззззь!!!• 2 часа назад
Ответ дляспальное место
Админы, откройте уже автора.
Плюну в рожу.
присоединяюсь.
эта персона в каждой теме,когда ни зайдешь и куда ни зайдешь.
оскорбляет, обзывает...
ее счастье что нельзя дать леща через монитор.
язззззь!!!• 2 часа назад
Ответ дляПрокачую сідниці
вы смотрите что у вас под носом, а не за Канаду переживаете((
Жена брата Админа• 2 часа назад
Ответ дляПрокачую сідниці
ага, тільки русгій можна панімать
Зачем вы кривляетесь? Это болезнь какая-то?
Директриссимо• 2 часа назад
Не ведитесь на провокацию.
Додаю напруги• 2 часа назад
Ответ дляпані Солоха
Тільки дурні ділять людей по статусу місця проживання.
Пушка заряджена• 2 часа назад
Ответ дляПрокачую сідниці
А чим докажеш? Німці спілкуються німецькою, французи французькою, то що в вас українського? Які маркери визначають вас українкою, а не кацапкою?
у нас президент еврей, а спилкуется украинскою.
Пушка заряджена• 2 часа назад
Ответ дляtala-li
Русский язык был украден у нас
в почему украден. Нам рот заклеяли, не дали на нем гоговорить? как это произошло?
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляПрокачую сідниці
ага, тільки русгій можна панімать
Прокачую сідниці• 2 часа назад
Ответ дляязззззь!!!
Так всіх ознайомлюють зі своїми обов´язками, посадовими інструкціями, Уставом, які викладені виключно українською мовою, ніхто їх не перекладає на общєпанятний
Прокачую сідниці• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Так мовнюки не розділяють, вони просто хочуть у себе вдома чути українську мову
Прокачую сідниці• 2 часа назад
Ответ дляязззззь!!!
яка ви наївна курочка))
Так імперія сама розпадеться, ніхто їх не збирається перемогати. Їм вже нєхарашо, хворіють вони