Порекомендуйте будь ласка торгові марки або інста сторінки, де можна придбати якісну постільну білизну - можливо знаєте байерів, які возять текстиль з Туреччини?
gizzaGinora• 19 февраля в 11:30
Купувала смугастий сатин Королева ночі
Так, тупа назва
Але постіль дуже сподобалася.
Так, тупа назва
Але постіль дуже сподобалася.
Не знаю, як в Україну замовити, може, є баєри.
Фінська білизна finlayson, у них часто хороші знижки і виходить дуже бюджетно. Я беру сатин, і вже набридла та постіль що є, але її вбити неможливо, а викидати шкода: 100% не линяє, майже не втрачає колір, нормальний зовнішній вигляд. Перу на 60 і сушу в машинці. І точно впевнена, що нема ніяких шкідливих матеріалів
gizzaGinora• 19 февраля в 14:18
Ответ дляCendys
Мені подобається смугастий сатин, але брала в Ярославі то якість жахлива. Дякую за пораду, може наважусь і спробую ще Королеву ))
Я в Ярославі брала фланель.
Вона закашлаталася
gizzaGinora• 19 февраля в 14:19
Ответ дляWitty
Цікаво, бюджетно, це скільки?)
Ну враховуючи послуги бар´єра, вагу і пересилку)
Ответ дляgizzaGinora
Цікаво, бюджетно, це скільки?)
Я ж кажу, що не знаю, як з покупками в Україну. А так по 50-60 євро беру підковдру 220×240 і дві наволочки, дітям наволочка+підковдра 150×200 за 25-35 євро. Я бачила ціни в Україні і не можу сказати, що це дорого