Кишмишная Мая• вчера в 14:33

Обід!

я хворію з понеділка. нічого їсти не хотілось
і от сьогодні я вперше замовила доставку. пюрешечка, котлетка і салат з буряків
красота
а що у ваааас? =)
ЯсноВидящая• вчера в 15:41
Виправлялочка• вчера в 16:46
и сколько стоит ваш обед,если не секрет?
Люблю джаз• вчера в 16:51
я теж вдома. Хворію. коханий з роботи доставку замовив і оплатив.
Вчителька з мікрорайону• вчера в 16:54
Ответ дляКишмишная Мая
ох, які ви молодці. і ножом і виделкою. звісно ж, не всі до такого доросли

я описала в чому пафосність. страва виглядає як літня. Салат не зігріє зимою. Червона риба серед тижня я не практикую
Ну если вы не практикуете и жлобитесь на свежие овощи-то это ваши проблемы и недостаток ума и средств!но не норма!!
автор Кишмишная Мая • вчера в 17:50
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну что за поток оскорблений? Зачем?
Потому что мой вкус с вашим не совпадает?
автор Кишмишная Мая • вчера в 17:51
Ответ дляВиправлялочка
В районі 7 євро