Просто красавица• вчера в 16:56
Моя особиста думка про Залужного!
Виходячи з того, що людина себе дуже похвалила в останньому інтерв´ю, маю щось додати, щоб вирівняти баланс!
У перші роки війни, у той час, коли багато українців захоплювалися Залужним, я помічала скарги військових на безглузде керівництво, поставки неякісних рятувальних комплектів, бронежилетів, на корумпованих командирів… про що продовжував мовчати "залізний генерал" , а можливість була говорити про проблеми в армії: йому приділяли величезну увага в інфопросторі не тільки України, але і у раші і за кордоном.
При ньому постійно зливалася інформація: натякалося на херсонські гарбузи — і виглядало все це як забава і шоу… Те, що зараз немає натяків на азовського бичка, означає, що подорослішали і генерали, і влада!!!
Багато помилок, і не кажу, що винен тільки Залужний… але виглядав він (як і влада!!! — підкреслюю) дуже наївним…
У ролі посла України в Британії він міг би проявитися особисто, відокремити себе від "недолугої" влади і показати свою позицію: стати справжнім гравцем у політиці — поле бою було тільки його! Додам, що йому досталася Велика Британія - найлояльніша до України держава!!! Риторичне питання: - Що б було з ним у Угорщині....?
Але ж!!! Ця людина нічого не робила!!! Я довго спостерігала за ним - НІ, НІЧОГІСІНЬКО: жодного політичного звернення, жодної заяви… (згадується наразі актуальна паралель з Сергієм Бубкою - він як представник України в МОК, який ховається за папочками, мовчить і не робить нічого, маючи всі інструменти, щоб привернути увагу до прав українських спортсменів)…
Повертаємося до Залужного на посту амбасадора: він ніби відсипався на посту посла: постійні фотосесії, відвідування балів, фото з зірками, він відпочивав, їздив на море… — а більше бачиться нічого, як сказав би Тарас Шевченко…
Його не інтелігентне та недипломатичне інтерв’ю доводить, що він людина:
інфантильна, бо тільки такі люди не бачать своєї провини, а перекидають її на інших;
лінива — бо плоди його роботи у Лондоні доводять, що він нічого не може і не хоче;
ласунчик слави: його численні фото з зірками...
корумпована? тут я спекулюю: Знаючи, як пишуться дисертацфї в Україні, а ще й по філософії (туди ж і нашого красунчика Усика відносно), ставлю під сумнів авторство або якість його докторської дисертації, написаної під час бойових дій на посту діючого генерала!!!
Борисфенка• вчера в 17:38
Ответ дляБорщичок
Может уделите время воспитанию и питанию сына?
Так, пішла обід готувати.
Мао_Мяо• вчера в 17:39
Ответ дляКатастрофа
Эрмак, вылазь, мы тебя узнали.
Пусть валит на фронт, слово пацана.
Мао_Мяо• вчера в 17:41
Ответ дляКубик Рубика
Залужный уже не тот. Теперь его рассматриваю как семена, не более
Так а чего, форма норм.
Кубик Рубика• вчера в 17:42
Кубик Рубика• вчера в 17:43
Ответ дляМао_Мяо
Так а чего, форма норм.
Я люблю цукини зелёного цвета, если про огород
Мао_Мяо• вчера в 17:45
Ответ дляКубик Рубика
Есть ещё такие, чтоб в баночку много влазило
Владимир, что-то не очень
Мао_Мяо• вчера в 17:47
Ответ дляКубик Рубика
Конечно про огород, хулиганка
Я_и_моя_собака• вчера в 17:50
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я так розумію, команда пороха усвідомила, що в пороха шансів мало дуже мало, то ж вирішили шукать іншого. Але ж блін, люди ви ж усвідомлюєте, що військовий - це диктатура. В нас і так зараз сєвєрна кррея курить в куточку, а тобу а-ля сталінізм якийсь.
Та ніхто там нічого не усвідомив, нажаль, вони там якісь невиліковні.
Катастрофа• вчера в 17:59
Ответ дляСкорая помощь
Я не удивлюсь, если Залужный лишь звено, а не реальная фигура. И этим противостоянием его и зели просто вбиваются гвозди в крышку зелиного гроба в качестве президента
Ну, так і є. На Залужеого ставлять бріти, а Америка на Буданова. Хто кого.
Пушка заряджена• вчера в 18:06
Ответ дляНиф_ниф
Это все смешно - обсуждать политиков и военных
Никто из них не будет работать на благо страны - это и так понятно
Просто разлагольствования на тему - ну если заняться больше нечем
Чому ж в інших країнах політики і військові працюють на благо ?
Може все починається з населення, якому ж першому і насрати на свою країну ?
На паровозе• вчера в 18:28
Ответ дляПургену мне
Юля наше все
я всё сказала!
Аминь!
я всё сказала!
Аминь!
Всегда испытывала к ней симпатию , но зачем по кругу гонять . Нужен новый . Я за Буданова наверное буду
Пургену мне• вчера в 18:37
Ответ дляКатастрофа
а виграє Юля....
скріньтє пророчество
Ниф_ниф• вчера в 18:53
Ответ дляПушка заряджена
Рыба гниёт с головы
Амбасадор щастя• вчера в 19:24
Ответ дляКондуктор маршрутки
Що зараз платять за такі ’власні думки’? Аж цікаво стало.
Замовлення 100%, бо в когось пукани палають.
За это не платят, платят за откровенную ложь . Здесь любому умственно отсталому видно как ’ залізний’ топит сам себя в дерьме )))
’Ви можете уявити таке, щоб британській посол в Україні дав молдавській газеті інтервʼю, з метою скомпрометувати британську владу, яка призначила його послом, щоб він здійснював тут закордонну політику цієї влади?’
Не моё, но как чётко описано)))
Кондуктор маршрутки• вчера в 19:31
Ответ дляАмбасадор щастя
Не моё, но как чётко описано)))
Ви цитуєте Корчинського і сподіваєтесь на якусь адекватну відповідь?
Ця фсбшна шлюхенція для мене взагалі не авторитет. Проте, ви до його слів прислухаєтесь. Ну ну.
Неробименінерви• вчера в 20:02
Ответ дляФрикаделька
Ещё и президентом тут агитируют его
Никого из вас уже не было бы в живых,если бы не Залужный.
Только нарушив дебильные приказы 4-жды уклониста он спас Украину.
Амбасадор щастя• вчера в 20:40
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я поэтому и не писала чьё это.
В чём он конкретно не прав ? Зеленский назначил Залужного послом , он его НЕПОСРЕДСТВЕННЫЙ начальник . У Вас есть начальник, Вы часто его критикуете на публику ?
Мог бы уйти ’ красиво’ по собственному желанию и критикуй до посинения, но тёплое местечко в Англии не жмёт ?
Пушка заряджена• вчера в 21:57
Ответ дляНиф_ниф
Рыба гниёт с головы
В даному випадку «голова» це виборці, так що все вірно
Ниф_ниф• сегодня в 00:48
Ответ дляПушка заряджена
Ага, конечно
Все в нашей стране решают избиратели
Ну вы и наивная
Все в нашей стране решают избиратели
Ну вы и наивная